w0jci3ch vs. UPADLY [S-C] ~ 1949080.15% + 413224.33%

  • Prawda jest taka że moje zaufanie do gracza upadłego zakończyła się z dniem 22 czerwca poprzedniego roku gdzie wiedział że lecę na gracza sebastiana z tere kuku i pytał nawet ile mam do celu, po czym log gracza Sebastian i telepiecie mu prawie pod dom floty, był przygotowany do tego lotu i od razu się poderwał (feniksy o tym wiedziały, ja wiedziałem, sojusznicy S_C wiedzieli i tere kuku też wiedziało).

    Tzn. podebrał Ci cel, czy obudził obrońcę?

  • Widzę że ładne tu teorie są kręcone, ale to wasza wyobraźnia tylko.
    Prawda jest taka że moje zaufanie do gracza upadłego zakończyła się z dniem 22 czerwca poprzedniego roku gdzie wiedział że lecę na gracza sebastiana z tere kuku i pytał nawet ile mam do celu, po czym log gracza Sebastian i telepiecie mu prawie pod dom floty, był przygotowany do tego lotu i od razu się poderwał (feniksy o tym wiedziały, ja wiedziałem, sojusznicy S_C wiedzieli i tere kuku też wiedziało).

    Po czym jego manipulacje, krętactwo trwało miesiącami. W końcu jest od tego jest ekspertem, dalej bajki wam wciska. Sojusznicy mówili że lepiej go mieć u siebie niż przeciwko, tak to trwało miesiącami (z resztą jak mają odwagę niech sami się wypowiedzą)


    Pozdro

    Tak to czytam i jeżeli Dobrze wyczytałem. Coś się wydarzyło w czerwcu poprzedniego roku i teraz sobie o tym przypomniałeś?.No ok.Bawcie się dalej bynajmniej coś się dzieje:)

  • Widzę że ładne tu teorie są kręcone, ale to wasza wyobraźnia tylko.
    Prawda jest taka że moje zaufanie do gracza upadłego zakończyła się z dniem 22 czerwca poprzedniego roku gdzie wiedział że lecę na gracza sebastiana z tere kuku i pytał nawet ile mam do celu, po czym log gracza Sebastian i telepiecie mu prawie pod dom floty, był przygotowany do tego lotu i od razu się poderwał (feniksy o tym wiedziały, ja wiedziałem, sojusznicy S_C wiedzieli i tere kuku też wiedziało).

    Po czym jego manipulacje, krętactwo trwało miesiącami. W końcu jest od tego jest ekspertem, dalej bajki wam wciska. Sojusznicy mówili że lepiej go mieć u siebie niż przeciwko, tak to trwało miesiącami (z resztą jak mają odwagę niech sami się wypowiedzą)


    Pozdro

    Tak to czytam i jeżeli Dobrze wyczytałem. Coś się wydarzyło w czerwcu poprzedniego roku i teraz sobie o tym przypomniałeś?.No ok.Bawcie się dalej bynajmniej coś się dzieje:)

    Przeciez gosc jawnie jest odklejony :) gra na dwoch kontach , komentuje sam sobie na forum . Albo juz za pozno zeby mu pomoc albo dopiero startuje i ma grube jazdy .

  • Ale kto niby gra na dwóch;)?Bo zaczynam się gubić:)

  • Widzę że ładne tu teorie są kręcone, ale to wasza wyobraźnia tylko.
    Prawda jest taka że moje zaufanie do gracza upadłego zakończyła się z dniem 22 czerwca poprzedniego roku gdzie wiedział że lecę na gracza sebastiana z tere kuku i pytał nawet ile mam do celu, po czym log gracza Sebastian i telepiecie mu prawie pod dom floty, był przygotowany do tego lotu i od razu się poderwał (feniksy o tym wiedziały, ja wiedziałem, sojusznicy S_C wiedzieli i tere kuku też wiedziało).

    Po czym jego manipulacje, krętactwo trwało miesiącami. W końcu jest od tego jest ekspertem, dalej bajki wam wciska. Sojusznicy mówili że lepiej go mieć u siebie niż przeciwko, tak to trwało miesiącami (z resztą jak mają odwagę niech sami się wypowiedzą)


    Pozdro

    :popcorn::popcorn::popcorn:


    1. Jesteś [ciach].

    2. To ty [ciach] do mnie pisales podczas mojego lotu ze z nim piszesz co bylo farmazonem tylko po to zebym zawrócił, a nie ja do ciebie ;)

    [ciach]

    3. Twoje zaufanie skończyło się jak buleon stworzył temat z top starciami i król wojciech [ciach] nie był tam na najwyższej pozycji, a jako życiowy nieudacznik nie mógłsobie pozwolić na taką sytację w swoim witualnym świecie ;(, (a może i wcześniej jak już przestałeś skamlać, że cie columbo gnębi i już nie potrzebowałeś pomocy. Przyznaj spryciarzu, że już daaaawno temu chciałeś mi flotę rozbić ;) )

    4. Moje manipulacje i krętactwo to dla innych jest trollowanie, ale wyłapanie tego wymaga IQ na poziomie min. 72 więc ten zarzut ci odpuszczam, bo pewnych rzeczy nie przeskoczymy :rolleyes:

    5. Załóżmy, że masz rację i podebrałem ci cel, kręciłem i manipulowałem to chyba i tak wychodziłbym w tej sytuacji lepiej niż jakiś [ciach] co sobie na sojusznika poleciał z zaskoczenia i jeszcze zaśliniony się tym na forum pobiegł pochwalić :trollface:

    6. Te ST może być przestrogą dla wszystkich graczy, że to nie wrogowie są największym zagrożeniem dla Waszych statków, a takie małe zawistne pajace :fa:

    7. Co do zarzutów, że ustawione to zostawię bez komentarza :whocares:

    8. Podziękuj mi, że poprawiłeś ortografię w postach na forum :brawo:

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzmy i obraza

  • Ale kto niby gra na dwóch;)?Bo zaczynam się gubić:)

    Ty juz dobrze wiesz :) tylko konto wysokie ma staty i nie chcesz do siebie tego dopuscic:D ale po wrzuceniu tego screena przez upadlego to widac ewidentnie ze gosc sie stracil w tej grze i odkleil calkowicie .teraz bedzie sobie sam gral bo kto przyjmie takiego [ciach] co swoich złomuje:D oczywiście piotrek poza toba :p bo jego juz masz w sojuszu ;p


    Moderator Neferet:
    Obraza

  • Brawo wojtek czy tam januszek,


    Ale kto niby gra na dwóch;)?Bo zaczynam się gubić:)

    upadły wsypał wojtka, panroman/januszek i wojtek to ta sama osoba, na discordzie też ma nick januszek, pytał mnie na disco czemu z soja odszedłem jak by nie wiedział czemu.

    czemu mnie wsypał? Jak to tylko jego bajka? Przecież to on jest specjalista od wciskania kitu ludziom, naciagania i oszukiwania...taki jego zawód .

    "Nie jestem tym, kim byłem"

    :fa:"Jeśli mnie powalisz, stanę się potężniejszy niż możesz to sobie wyobrazić":fa:

  • Prawda jest taka że moje zaufanie do gracza upadłego zakończyła się z dniem 22 czerwca poprzedniego roku (...) Sojusznicy mówili że lepiej go mieć u siebie niż przeciwko, tak to trwało miesiącami (z resztą jak mają odwagę niech sami się wypowiedzą)


    I tak kisiłeś w sobie te urazę, do momentu jak miałeś prawie 2x więcej pkt flot niż obrońca ;p ostatni tydzień chyba jeszcze rece dobudowywaleś bo połowa punktów ze statków leciała w eko ;pp




    frmJVWB.png

  • I tak kisiłeś w sobie te urazę

    nie do końca, konsultacja była z sojusznikami co w tej sprawie. Nie będę tu śmiecił forum tym co tu nie powinno wylądować.

    "Nie jestem tym, kim byłem"

    :fa:"Jeśli mnie powalisz, stanę się potężniejszy niż możesz to sobie wyobrazić":fa:

  • Jaką krucjatę? Poprostu pokazał kto rządzi na uni, a upadły bez SF? Amator

    Kolejny [ciach]XD po prostu pokazał, ale kto jest największą [ciach] w całej tej grze ;) po co miałem robić fs skoro wszystkie floty, które mogły mi jakkolwiek zagrozić były w sojuszu i nic nie wskazywało na to, że ten [ciach] coś takiego odstawi :D


    Moderator Neferet:
    Obraza

  • Kolejny [ciach]XD po prostu pokazał, ale kto jest największą [ciach] w całej tej grze ;) po co miałem robić fs skoro wszystkie floty, które mogły mi jakkolwiek zagrozić były w sojuszu i nic nie wskazywało na to, że ten [ciach] coś takiego odstawi :D

    Zawsze coś mogło z cmentarza spaść. Chociaż kto by się tam na Earth połasił :P


    Bardziej znamienne, że nikt z sojuszu się nie wypowiada, Twojego konta też już w sojuszu nie ma...


    Moderator Neferet:
    Poprawiłam cytat

  • Zawsze coś mogło z cmentarza spaść. Chociaż kto by się tam na Earth połasił :P


    Bardziej znamienne, że nikt z sojuszu się nie wypowiada, Twojego konta też już w sojuszu nie ma...

    A jak sobie wyobrażasz moje pozostanie w sojuszu? :trollface: Sojusz zdecydował, że to ja powinienem odejść i ciężko się z tą decyzją spierać jeśli chce się spokojnie grać, a nie ganiać się z jakimś nolifem z wymyślonymi kolegami na kilku kontach :D Decyzję rozumiem, ale i tak uważam, że to wstyd z tym [ciach] być w sojuszu :rolleyes3: W środę wracam z upa i zaczynamy zabawę:smash: 8)


    Moderator Neferet:
    Poprawiłam cytat i usunęłam obrazę.