Kozie Mleko [BaH] vs. SPAWACZ [RoG] ~ 157 349.15% psy, które dużo szczekają, nie gryzą

  • Ileż to razy Spawacz odgrażał się, że pożałuje wlotu w satki? Ile razy dał sobie wlecieć w okienko w paliwówke? Jak miałam 10kk punktów to odpędzić się od niego nie mogłam ;p ale już dawno z drapieżcy stał się ofiarą :evil: :bicz:


    Poza groźbami, więcej jest chyba tylko wyzwisk. Forum traktuje jako platformie do wyzywania mnie od szmat i życzenia, żebym "zdechła" do wtóru ze swoimi adoratorami normalizującymi wulgarne zachowania i wypowiedzi. Wszystkie obrażliwe posty oczywiście rano edytuje, brakuje mu odwagi i honoru, żeby za swoje wypowiedzi podnieść adekwatne konsekwencje. Jednego dnia przeprasza mnie, po to tylko żeby nazajutrz znowu wyzywać w taki sam sposób.




    Pance odzyskal, ciekawe czy teraz też będzie groził teamowi konsekwencjami, jeżeli nie odzyska niszczarek? Może przy wysyłaniu FS suwak sam ustawił się na zły %? Może nie mógł się zalogować? Może budzik nie zadzwonił? ... :fangry:



    Gorąco pozdrawiam Mroczka, Kromaka i cały oficjalny discord.


    Dok odda:


    68274x Krążownik




    Dnia 05-12-2022 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Kozie Mleko [BaH]

    ________________________________________________


    Pancernik 947.853

    Krążownik 1.889.874

    _________________________________________


    Obrońca SPAWACZ [RoG]

    ________________________________________________


    Statek kolonizacyjny 2

    Recykler 2.000

    Niszczyciel 299.817

    Wyrzutnia rakiet 19.424

    Działo jonowe 1.734

    Mała powłoka ochronna 1

    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Kozie Mleko [BaH]

    ________________________________________________


    Pancernik 940.304 ( -7.549 )

    Krążownik 1.675.173 ( -214.701 )

    _________________________________________


    Obrońca SPAWACZ [RoG]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    46.967.893 Metalu, 49.913.786 Kryształu i 12.443.740 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 6.867.994.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 37.566.045.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 9.011.812.000 metalu i 6.723.102.800 kryształu.

    Agresor przejął łącznie 109.325.419 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.538.289.893

    Kryształ: 4.968.149.586

    Deuter: -530.193.260

    agresor zyskał łącznie 8.976.246.219 jednostek.

    Agresor zdobył 3.284.390 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -18.103.585.893

    Kryształ: -15.058.065.786

    Deuter: -4.513.718.740

    obrońca stracił łącznie 37.675.370.419 jednostek.

    Obrońca zyskał 713.094 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2

  • :graty: czujnośc w tej grze to podstawa wysokich % jak i upilnowanej floty - przetapiaj i nie patrz za siebie - warze to co przed nami

    :fa:


    OFF - UNI 16 - Feniks - EKO

    OFF - BELINDA - Silesia Team - EKO

    OFF - EARTH - Silesia Team - EKO

    ON - YIN - Silesia Team - EKO

    ON - UNI 68 - Silesia Team - EKO


  • ogame 2k23 wloty w okienka i bfsy - jedno, ze ludzie sie daja lub po prostu zapominaja traktujac te gre jako maly dodatek do zycia. drugie, ze na finezyjne zlomy, moon killingi, lustra, podstawki to juz nie te czasy. Brawo mleczko odkryl jak ludzie traktuja gre na starym uni :sleeping2:


    opis bez kitu gdyby to bylo osiagniecie zycia i PB ale tacy dziwni ludzie graja w te gre jedni wyzywaja, drudzy za wszelka cene chca sobie i innym cos udowodnic - tylko co? ja farmie cie regularnie i nawet na forum tego nie wklejam bo i po co? ahh no tak emocje, emocje.


    Szo Spawi. Final bedzie taki, ze szlabanowy strzeli swojego mulciaka chodz chodza sluchy, ze teraz pracuje na miesnym??? :D i tyle bedzie z zabawy. chlop jest od-kle-jo-ny.

  • Wiesz troche musze stanac w obronie melczka, bo wyzwiska ty5pu szmata itd. to troche nie na miejscu, a odpowiedz jest idealna, natomiast przykra sprawa jest taka,ze patrzac z olowkiem w reku to mleczka akty pokrywaja sie z kromakiem. a go do tej pory nic z tym nie zrobili, chociaz zglosilem to juz dawno.

  • ogame 2k23 wloty w okienka i bfsy - jedno, ze ludzie sie daja lub po prostu zapominaja traktujac te gre jako maly dodatek do zycia. drugie, ze na finezyjne zlomy, moon killingi, lustra, podstawki to juz nie te czasy. Brawo mleczko odkryl jak ludzie traktuja gre na starym uni :sleeping2:


    opis bez kitu gdyby to bylo osiagniecie zycia i PB ale tacy dziwni ludzie graja w te gre jedni wyzywaja, drudzy za wszelka cene chca sobie i innym cos udowodnic - tylko co? ja farmie cie regularnie i nawet na forum tego nie wklejam bo i po co? ahh no tak emocje, emocje.

    a mi sie wydaje miękiszonie, że poza ujadaniem na forum w prawie każdym temacie nie robisz absolutnie nic. :)



    spawacz miałem o Tobie dobre zdanie, fajnych parę PW wymieniliśmy ale jeżeli to co tu mówią to prawda to naprawdę wstyd.



    agresorowi przetopu, będzie z Ciebie większy procent.

  • Graty !, lot na nieaktywnego gracza to nie jakieś wyzwanie ale i tak fajnie wyszło.


    Spawacz , Mniej snu ;D;D więcej lotów i czystszego języka.

    Taaaaaaaa ;]

    _____

    | Y2K |

    ``````\

    .......___\__

    ___ / **** \======#

    ;|_KOMORNIC_\\\

    (@=@=@=@=@)

  • spawacz miałem o Tobie dobre zdanie, fajnych parę PW wymieniliśmy ale jeżeli to co tu mówią to prawda to naprawdę wstyd.



    a to co tu piszą to nawet nie czytam , bo jak bym zaczął odpisywać na te wszystkie oszczerstwa w kierunku mojej osoby to bym z bana nie wyszedł .

    Łatwo mnie sprowokować .

    A jakie ty masz o mnie zdanie ,

    To zostawiam ocene tobie .

    I czy ty będziesz się sugerował tym co ktoś pisze o mnie ,to już jest twoja sprawa .


    [mniam]


    Wróci czas wolny ,

    To i ja polatam po satelitach

    I w nocy jak wszyscy już śpią .

    :trollface:
    i zacznę zgrywać Kozaka jaki to ja jestem dobry flociarz .

    Wyliczyłem tak atak …

    Ze flota stala cała noc

    A. Ja poleciał. I ja zbił

    No naprawdę. Wyczyn !!!!

    Nie ma co gadać

    Czapki z głów :trollface:


    acha … i edit…..😂


    Moderator kasai:
    Obraźliwy i wulgarny komentarz usunięty.

  • aaaa jeszcze takie male cos...mala dygresja

    ja wchodze na 4h w tygodniu,a robie wiecej niz mleczko sleczac przed monitorem dzien w dzien , omijajac codziennie sen....

    hahahahahahaha

    nie no skill mega,ale nie ma co sie dziwic,ze pozniej sa zaburzenia z racjonanym mysleniem.

  • To będzie moja ostatnia odpowiedź do Ciebie



    aaaa jeszcze takie male cos...mala dygresja

    ja wchodze na 4h w tygodniu,a robie wiecej niz mleczko sleczac przed monitorem dzien w dzien , omijajac codziennie sen....

    hahahahahahaha

    nie no skill mega,ale nie ma co sie dziwic,ze pozniej sa zaburzenia z racjonanym mysleniem.

    szacunek


    Punkty ogólne (okres od kiedy gram w ogame) :


    Last Samurai


    cczeTwf.png


    Kozie Mleko


    Xo95uT5.png





    Wojsko zniszczone (od kiedy gram flotą)


    Last Samurai


    W0IQ2q6.png


    Kozie Mleko


    UWpggoq.png



    W porównywanych okresach wbiłam prawie 5x tyle punktów ogólnych i 5,6x tyle punktów wojsk zniszczonych. Uprzedzając ewentualne zarzuty o push to odrazu proszę o wskazanie które starcia były ustawione, wszystkie powyżej 8k% wrzucam na forum ;p

    Ewentualnie może mógłbyś powiedzieć, że robisz więcej w przeliczeniu na przegraną godzinę i żeby tutaj przedstawić jakieś dane to niestety mmo nie pokazuje na tyle szczegółowych informacji odnośnie okresu na urlopie i aktywnego no i wtedy też trzeba by było wziąć pod uwagę, że gram od maja i zaczynałam od zera i z malutką flotą (ale Ciebie już prawie dogoniłam :evil:) ;pp



    Z mojej strony to tyle, dobitnie pokazałeś, że nie jesteś partnerem do dyskusji ;p

  • Dobrze, że został mi popcorn z wczoraj to ciekawiej się czytało :D

    Gratulacje starcia Mleczko Bojowe, najlepiej odpowiadać złomem zamiast tłumaczyć jednemu czy drugiemu - z niektórymi serio nie warto :)

    Dziki Nastolatek - brawo, osiągnąłeś wszystko na ogame - w szczególności bycie pośmiewiskiem na każdym uni na jakim się zjawiasz XD


    Pozdrawiam

    Wisior

    Wisior I Miłosierny dawca banów i unbanów młot na bugi miecz na push pierwszy tego imienia po trzykroć niesłusznie zbanowany

  • Pomijając kwestię samych umiejętności czy skuteczności należy pamiętać we wszelakich porównaniach iż wieloletni gracze często są wypaleni, brak im chęci czy wręcz dorosłe życie pochłania więcej czasu niż w latach świetności tej gry. Klikają często z ufs ze zwykłego sentymentu i uzależnienia :P

    Stąd porównania gracza ,,zapalonego,, z weteranem, dla którego gra to dodatek często nie mają większego sensu i niczego nie udowadniają.


    Przechodząc do rw, najlepszą odpowiedzią na zaczepki jest skuteczny atak. Gratulacje upolowania, a Spawaczowi więcej kultury lub mniej alkoholu :beaten: