Porozmawiajmy na temat UniFusion

  • ale sam przyznaj, że wyszło jak zawsze, żle. Mnie to interesuje tylko grupa 1 fuzji.

    Powiedz mi, który gracz z uni exodusowego wybierze u68?


    Szkoda graczy grających u68 - bo dołączy do nich 5-10%. Uznasz to za sukces? Powiedz nam.

    W poprzedniej fuzji też tak mówili o u68 jak wybór był meidzy u68 a Nekkar. Finalnie wyszło tak:

    x U68 Nekkar
    2018-10-23 321 88
    2018-10-24 15 10
    2018-10-25 11 10
    2018-10-26 5 4
    2018-10-27 7 4
    2018-10-28 7 1
    2018-10-29 705 750
    2018-10-30 346 311
    Razem: 366 117


    W pierwszych dniach gracze świadomie wybierali -> mamy 366 na uni 68 do tylko 117 Nekkar.


    Więc nie wiadomo jak będzie teraz.


    (Pewnie jakby nie nasz top1 to na pewno na u68 poszłoby więcej osób)

  • Strasznie irytujesz tym, że nie czytasz informacji na Forum a czegoś się czepiasz.

    Kalyke ma x8 eco od jakiegoś czasu -> 7.02.2022 Zmiana konfiguracji uniwersów: Aquarius, Kalyke, Quasar

    Macie naprawdę anielską cierpliwość. Tak jak powiedziałem nie dogodzi się każdemu, a dymy będą, tylko nie wiem po co przecież jest napisane, że to OSTATECZNA I JEDYNA propozycja, jak się nie podoba jest cmentarz, a po fuzji można dodatkowo robić ankiety...

    "Po co robić dolne partie pleców? Laski na to nie lecą..." ~Paulo Coelho

    :whocares:

  • Grasz Ty gdzieś czy dalej nie rozumiesz o czym mówię?
    Ktoś już wspomniał że będzie wyglądało to tak jak wojna Rosja vs. Ukraina - nie dość że bez sensu to i bez szans dla Zenithu.
    Poza tym uważam że uf dla Zenith jest za wcześnie.- a jak chcecie już robić koniecznie tą fuzje to róbcie nawet z uni która ma speed x3 tyle że ja uważam że to nie prędkość jest priorytetem a wyrównane szanse.

    Bez wyrównanych szans nie będzie graczy.

  • Jak ktos umie grac to poradzi sobie wszedzie. Jak nie potrafi, to trzeba sie podszkolic ;) Ty uwazasz ze za wczesnie, inni uwazaja ze w sam raz.

  • Daruj sobie szkolenie, bo to dalej nie o to chodzi.
    Teraz mi wytłumacz po co jest blokada 1 roku z cmentarza ? I po co kleic uniwersum które nie ma roku z uniwersum które ma kilka dobrych lat..



  • płaczecie że chcecie więcej ludzi uwierz mi ty i ona starcze ja jeden na was nie potrzeba więcej

  • Żuczki zawsze będą żuczkami, jak nie umiecie robić fsa to aż dziw, że przetrwaliście do fuzji, a jeśli nie potraficie fsować to:

    a) nowi kumple szybko Was tego nauczą

    b) można uciec przez cmentarz

    c) skasować konto.

    Od zawsze był, jest i będzie kwik, stękanie oraz zgrzytanie zębami, więc moi drodzy weźcie się w garść.

    Pozdrawiam cieplutko!

  • [ciach]

    A dlaczego nie została zablokowana możliwość rejestracji kont na uniwersach docelowych?

    Przymykacie oko na takie machlojki? pfff


    Moderator Ruda:
    Komentarz do usuniętego posta ciach

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał gość, który ponad 1000 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Jesteś mistrzem hipokryzji, palancie.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF

  • Dlaczego miałaby być blokowana? Nigdy nie była.

    Jak to dlaczego?


    żeby gracze nie zakładali teraz kont na docelowym?

    gratisowe przeniesienia? machlojki? coś Ci świta? czy pusto

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał gość, który ponad 1000 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Jesteś mistrzem hipokryzji, palancie.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF

  • chyba ze się zablokuje ucieczkę flota na ponad godzinę jak na 68 ;)

  • Dlaczego miałaby być blokowana? Nigdy nie była.

    Jak to dlaczego?


    żeby gracze nie zakładali teraz kont na docelowym?

    gratisowe przeniesienia? machlojki? coś Ci świta? czy pusto

    Do tego wystarczy znajomy na uni, skolonizuje odpowiednie kordy i porzuci kolonie.

    Jak ktoś chce to i tak to obejdzie, nie trzeba wyłączać rejestracji. Zwłaszcza że blokada będzie włączona tylko na exodusach.

    Naprawdę, teraz się doszukujesz.

  • okej, pogadamy za 3 tygodnie.

    [ciach]


    Moderator Ruda:
    Offtop

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał gość, który ponad 1000 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Jesteś mistrzem hipokryzji, palancie.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF

  • Co jest trudnego w przeczytaniu:

    Po zakończonym procesie fuzji:

    • Nieaktywne konta (+35 dni) zostaną przeniesione na Cmentarzysko. (dotyczy to kont zarówno z urlopem jak i bez). Istnieje jednak możliwość wyboru serwera docelowego w dowolnej społeczności.
    • Konta aktywne (wraz z kontami poniżej 35 dni nieaktywności) które nie dokonają samodzielnego wyboru uniwersum zostaną przeniesione automatycznie na serwer docelowy.

    Proszę czytać FAQ.

  • Co jest trudnego w przeczytaniu:

    Po zakończonym procesie fuzji:

    • Nieaktywne konta (+35 dni) zostaną przeniesione na Cmentarzysko. (dotyczy to kont zarówno z urlopem jak i bez). Istnieje jednak możliwość wyboru serwera docelowego w dowolnej społeczności.
    • Konta aktywne (wraz z kontami poniżej 35 dni nieaktywności) które nie dokonają samodzielnego wyboru uniwersum zostaną przeniesione automatycznie na serwer docelowy.

    Proszę czytać FAQ.

    Konta nieaktywne idlaki bez urlopu trafią na cmentarz i co dalej z nimi będzie?


  • Szkoda, że nie było tematu: "życzenia co do fuzji".

    Mam 2 pytania:


    1. Co do samego procesu fuzji. Opis jest tylko dla uniwersów przenoszonych, a co z tymi do których będą dodani gracze. Czy np gracze z quantum dostaną darmowe relokacje, sztab dowodzenia czy też po dwa złote przedmioty, tak jak będą to mieli zagwarantowane gracze przenoszeni?


    2. Piszecie, że jest opcja cmentarza, tak owszem, ale żeby z niej skorzystać trzeba kupić antymaterię. Jak ktoś tego nei zrobił lub nie zrobi to nie ma innej opcji na zmianę jak poprzez fuzję, a więc gracze np z quantum są skrzywdzeni. Czy jest jakaś możliwość, żeby do graczy na quantum, podczas procesu fuzji wysłać pytanie czy chca tu zostać, a jak nie to przenieść ich z automatu na cmentarz?