Posts by HenrykKvinto

    niezle Kamil

    Ta flota jest przeznaczona na takie st.wlasnie o to chodzi

    Selenka pewnie by nie wpadla, ten upadek, troche konczy pewna ere, PN od pewnego czasu stal sie wyswiechtana nazwa,ale tak to jest jak sie bierze mono-gejo jeszcze cos tam do skladu...ale co mnie to.


    Moderator kasai:
    Upominam za prowokacje.

    [mniam]

    Pewna era to sie skoczyla po tym jak operatorzy tego szamba jakim od jakiegos czasu jest oGame odstawili akcje z tygodniowym banem dla sojuszu SZOP za udowodniony bugusing oraz nieudolnymi probami tlumaczenia ich "lagami serwera".

    Po tym wiekszosc PN wywalila laske na ta gre.

    Wiekszosc potrafi zrobic starcie, pogratulowac i grac dalej albo nie przejmowac sie ta witrualna rzeczywistoscia jezeli akurat trafilo tak ze sa po tej gorszej stronie ST. [mniam]


    Moderator kasai:
    Obraźliwe treści usunięte.

    a co strach obleciał?

    Spokojnie jak cie znowu spakuje w recki to sie splaczesz do GO i znowu ci flote oddadza 🤣 takze mozesz juz zmienic gacie

    Ok to tak zeby moderator ogarnął skoro tamten byl nie na temat.


    Chłop sie spłakał bo dał sie huknąć a opetaor szybciutko oddaje mu flote. Z tych kocopołow ktore byly pisane to rownie dobrze mogl mu komp zamulic ale ok. Widocznie takie tlumaczenie wystarczy zeby flote po nieudanym ataku odzyskac.

    A tak z drugiej strony rozumiem ze jakby atak wszedl o obronca napisal ze nie mogl podniesc floty to tez by dstal zwrotke wszystkiego co zostalo zezlomowane i zrabowane.


    No i wisienka na torcie jest typ, operator gry, ktory jeden z wiekszych wałow ostatnich czasow tlumaczyl lagami serwera ;) a po dostaniu na tacy opisow screenow i filmikow rozdal po tygodniowym banie i udaje ze wszystko jest ok.


    Takze cala ta sytuacja jest smieszna i zenujaca. Nie wiem czy kwestia duzych ilosci kupowanej antymaterii odegrala tutaj role czy jeszcze cos innego... ale wybiorczosc i finalne rozwiazanie spraw zglaszanych przez roznych graczy jest zatrwazajaca.


    Przykro sie czyta takie cos. Mam nadzieje ze niedlugo ktos znowu spakuje go w recki tylko wtedy pewnie sie baterie w myszce rozladuja albo dostawce neta sie wysypie i trzeba bedzie znowu grzecznie stateczki zwrocic...

    Tam tez wszyscy na urlopach. Ale niech wracaja ;) przyjemnie bedzie przeczytac rw jak ich znowu spakuja w recki :D

    ale jakich wynikach i kto bedzie musial zmienic uni?

    No niestety koniec z grą ,nie bedzie odbudowy ,siedziałem do późnych godzin nocnych zeby załaczyć urlop jak to mam w zwyczaju ,niby załączyłem jak widać coś poszło nie tak ,nie wiem jak to zrobiłem ale urlop się nie załączył a ja wylądowałem w reckach paczkomatów ,nie ma sensu tego odbudowywać ,skoro takie błędy wskakują ,nie gratuluję paczkomatom ,oni właśnie zrypali tą grę w jakiejś części i nic im się nie należy .Podnietę mają i niech mają w końcu koniec tego syfu które nam GO,SGO zafundowało .

    A co do krzykacza ? posłuchajcie samych siebie ,władujcie wiecej kasy i weźcie tą flotę do domu ? nie da rady ? ups ,ciekawe kiedy to ogarniecie .

    Niech ładuja kase ich sprawa. Najzabawniesze jest to ze pomimo takiej roznicy flot i tak nie potrafia grac :D

    widze ze teraz wszyscy mega wylewni ale jak was PN z Komornikami spakowalo na u68 to bylo cichutko...

    ŻENUJACE!

    Faktycznie szkoda klikac skoro wszystkie wasze konta nadal sa aktywne po tym co odwaliliscie

    Jestescie jak polska czarna mafia. Jak smrod wyszedl na jaw to zamiast zrobic porzadek to was przeniesli do innej parafii :D kabaret


    Moderator kasai:
    Upominam za uzywanie wulgaryzmow.

    [ciach]

    Po co wy to wogole wstawiacie...

    Kupiona flota, zero umiejętności i tylko wy wzajemnie podniecacie sie tymi waszymi "lotami"...

    Na u68 siedzieliscie cicho tyle czasu. Nawet nie umieliscie zabrac glosu w wyzej wklejonym temacie a teraz... zenada. Ciekawe kiedy znowu wyjdzie bugusing...


    Mam nadzieje ze na tym uni tez wam pokaza gdzie wasze miejsce ;) i ze paczki jednak nie wystarcza.

    Nie pozdrawiam

    Dziękuję, za miłe powitanie :)

    Na szczęście paru dostawców dexu już się zgłosiło,

    Trzymajcie się cieplutko

    PS Henryk bierz mniej, wyjdzie Ci na zdrowie :)

    Heh prawda w oczy kole? 😉

    Ale satysfakcjonujace jest ze na jakim uni byscie sie nie pojawili to was beda traktowac tak jak na to zasluzyliscie.

    Jak mowilem nie pozdrawiam klikaj paczki i slij sondy bo inaczej zadne ST nie wpadnie nie bedziecie sie mieli za vo wspolnie klepac po plecach

    Ciekawe czy sond starczyło i tym razem do częstego skanowania.

    Do atakow ;) sondami idą ataki ;)

    Pewnie tak, chlop mógł tylko odświeżać i patrzeć pół godziny jak flota dolatuje...

    Starcie przeciętne a pewnie zaraz i tak wyjdzie drugie dno...

    Chyba potrzeba wiecej paczek przetopic na flote zeby zysk nie byl tak mizerny

    Niestety technicznie jestem mocno zacofany... nie umiem tego wkleić...

    ale wszystkim graczom chcacym wejsc we wspolprace z tym osobnikiem polecam przeczytac watek stworzony przez niejakiego CelestialGeneral o nazwie:


    Uwaga na graczy SZO (Bug-using), historia zdarzeń, czyli o najbardziej jarzacym bug-usingu na U68


    W archiwum u68 odnosnie oszustwa (polegajacego na wykorzystywaniu buga gry i uniemozliwianiu graczowi podniesienia floty) graczy SzO na U68 a ktore to oszustwo moderacja ukarala tygodniowym banem (sic!) i przeniosla do innej parafii (żenada 🤮)


    Przeniesionym życzę owocnego handlu i spadnięcia z rowerka juz na stałe a nie na tydzień

    Nie pozdrawiam

    Y2K czyli jak każda prawilna mordeczka, 100% twardy, grypsuje, ale jak przyjdzie do spotkania z prokuratorem to nagle w pokoiku ubiera koronkę i idzie w 60 prosząc o jak najmniejszy wymiar kary...

    Tutaj raczej chodzi o to, że kiedy dziuniek klonował surowce to nie było przebacz i żółtych kartek, a tutaj mamy (w niektórych przypadkach) drugą żółtą kartke ale wciąż jeszcze nie czerwoną. Najwidoczniej Team nie namierzył szo ze 100% skutecznością, więc nie działają stanowczo.

    Albo zwyczajnie wzgledem jednych działają stanowczo a wzgledem innych nie.

    poza tym to przeciez zwykly lag serwera byl czego my sie wszyscy czepiamy:rolleyes: