Dzień dobry + dostawców dexu szukam

  • Dzień dobry :) jak już ktoś mnie upomniał powinienem się przywitać , otóż zmieniłem nazwę planety matki na DzienDobry

    więc witam was wszystkich serdecznie :)

    Dodatkowo szukam paru miłych, stałych dostawców dexu , przelicznik do uzgodnienia , jak i same warunki współpracy :)

  • Dzień dobry :) jak już ktoś mnie upomniał powinienem się przywitać , otóż zmieniłem nazwę planety matki na DzienDobry

    więc witam was wszystkich serdecznie :)

    Dodatkowo szukam paru miłych, stałych dostawców dexu , przelicznik do uzgodnienia , jak i same warunki współpracy :)

    Bóg z z tobą drzwi wyjściowe za tobą...

    trzeba mieć tupet :D

    kup paczki i sobie wymień.

  • Niestety technicznie jestem mocno zacofany... nie umiem tego wkleić...

    ale wszystkim graczom chcacym wejsc we wspolprace z tym osobnikiem polecam przeczytac watek stworzony przez niejakiego CelestialGeneral o nazwie:


    Uwaga na graczy SZO (Bug-using), historia zdarzeń, czyli o najbardziej jarzacym bug-usingu na U68


    W archiwum u68 odnosnie oszustwa (polegajacego na wykorzystywaniu buga gry i uniemozliwianiu graczowi podniesienia floty) graczy SzO na U68 a ktore to oszustwo moderacja ukarala tygodniowym banem (sic!) i przeniosla do innej parafii (żenada 🤮)


    Przeniesionym życzę owocnego handlu i spadnięcia z rowerka juz na stałe a nie na tydzień

    Nie pozdrawiam

  • Dziękuję, za miłe powitanie :)

    Na szczęście paru dostawców dexu już się zgłosiło,

    Trzymajcie się cieplutko

    PS Henryk bierz mniej, wyjdzie Ci na zdrowie :)

    Heh prawda w oczy kole? 😉

    Ale satysfakcjonujace jest ze na jakim uni byscie sie nie pojawili to was beda traktowac tak jak na to zasluzyliscie.

    Jak mowilem nie pozdrawiam klikaj paczki i slij sondy bo inaczej zadne ST nie wpadnie nie bedziecie sie mieli za vo wspolnie klepac po plecach

  • Ale o co Tyle hejtu, o co tyle hejtu? Brzydze się takimi zaczepkami :(

    Antharas tutaj masz prawilnego dostawcę dexu:


    642140412555184183103no.jpg






    Pozdrawiam

    Wisior

    Wisior I Miłosierny dawca banów i unbanów młot na bugi miecz na push pierwszy tego imienia po trzykroć niesłusznie zbanowany