Czesio [HOTD] VS. Lukos [B_B] ~ 3.153.672 % TOP 5 SOLO

  • Co by tutaj się rozpisywać, prob spakowania w recki była niezliczona ilość, aż pewnego dnia weszlo:) Obroncy :szo: a dla sojuszu oraz bywalcow knajpy gorace pozdrowienia 😁


    PS. Jutro stawiam🍺


    Dnia 19-09-2024 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Czesio [HOTD]

    ________________________________________________


    Pancernik 21.684.201

    _________________________________________


    Obrońca Lukos [B_B]

    ________________________________________________


    Mały transporter 1.588.422

    Duży transporter 1.660.462

    Lekki myśliwiec 2.607.305

    Ciężki myśliwiec 219.418

    Krążownik 236.795

    Okręt wojenny 114.888

    Recykler 1.707.241

    Sonda szpiegowska 8.276.998

    Bombowiec 29.098

    Niszczyciel 102.459

    Gwiazda Śmierci 2.004

    Pancernik 3.271.495

    Reaper 161.987

    Pathfinder 273.064

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Czesio [HOTD]

    ________________________________________________


    Pancernik 21.555.635 ( -128.566 )

    _________________________________________


    Obrońca Lukos [B_B]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    4.387.788.910 Metalu, 1.803.422.290 Kryształu i 24.472.289.359 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 10.928.110.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 439.596.477.000 jednostek.

    At these space coordinates now float 129.383.790.200 metal, 140.980.004.900 crystal and 45.003.415.800 deuterium.

    Agresor przejął łącznie 30.663.500.559 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 129.914.599.110

    Kryształ: 137.640.787.190

    Deuter: 67.547.215.159

    agresor zyskał łącznie 335.102.601.459 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -185.364.794.910

    Kryształ: -198.060.789.290

    Deuter: -86.834.393.359

    obrońca stracił łącznie 470.259.977.559 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 5.0.0-beta

  • Cóż , mam chwile więc opisze z mojej strony.


    Starcie dziś

    19.09.2024 10:25:12


    Po 10 wywaliło "Konserwacja serwera" , wiem, bo akurat chciałem wszędzie surkę pozwozić, więc nikt nie leciał.


    Ok, byłem spokojny - przecież często są. Pilnuje floty - Ci co mnie znają to wiedzą - choć przez 2 stronę byłem posądzany przez boty, niech operatorzy to sprawdzą.


    Odświeżałem co chwilę i na telefonie i komputerze - udało mi się zalogować akurat chwile po walce , złom już leżał.


    Czy Czesio zrobił coś nie tak? Moim zdaniem nie i gratulacje złożyłem .


    Konserwacje są zrozumiałe, ale dlaczego jedni mogą wejść na serwer np 10:15 a inni 10 minut później, to jest porażka systemu, szczególnie przy szybkich uni.


    Może to ST , a mam taką nadzieję, otworzy drogę do tego aby przy konserwacjach były blokady ataków - dlatego oznaczam team i proszę o wzięcie tematu na tapet.


    tymotheus  kruszynka  Kasia321  Ruda  Art



    Tak czy inaczej dziękuję tak wielu osobom za wiadomości prywatne, takie wsparcie motywuje mnie.




    Dziękuję

  • Dokładnie to jest kpina zablokować serwer bez zablokowania możliwości atakowania godzina w jedna i godzina w druga

    mnie fsy wróciły o 9,55 puściłem je i wyszedłem z serwera jak gdyby nigdy nic , potem chciałem wejść o 10.15 żeby puścić kolejna fale expow a tutaj blokada serwera 10.00-10.25 i szok

    a jakbym słusznie stwierdził ze aa wejdę o 10.00 przecież w 5 minut nie da się nikogo zezłomować to byłbym razem z lukosem w reckach

    myślę że powinieneś pisać odwołanie powinni ci przywrócić flotę

  • miejscem na ogłoszenie o zamknięciu drogi jest wjazd na te drogę a nie lokalna gazetka

    forum to nie gra w grze nic nie napisali ze nie będzie można wejść na serwer miedzy 10 a 10.30

    poza tym jak uniemożliwiają wejście na serwer to powinna być blokada ataków odpowiedni czas przed blokadą jak i po blokadzie

    bo tutaj mamy przykład gdzie atak doszedł do skutku tylko i wyłącznie dzięki blokadzie serwera i braku możliwości ucieczki gdy przeciwnik atakuje

    nikt nic nie zapomniał nie przysnął tylko z przyczyn technicznych nie mógł wejść na konto

  • Rozumiem twoj tok myslenia... ale wjazdem na ta droge jest wlasnie forum:) i jest ono czescia tej gry. Oglaszane sa promocje nowe wersje konserwacje itp itd Kto szuka i chce to znajdzie. No ale kazdy moze miec wlasne zdanie

  • w tej grze da się puścić fs na tydzień

    i co ktoś puścił fsa na tydzień i na jego nieszczęście akurat wraca na kilka minut przed zablokowaniem serwera

    gwiazdka u ciebie na moonie san lot przeciwnika ty co chcesz puścić flotę na kolejny fs i nie możesz bo serwer zablokowany a lot trwa

    a tydzień temu nie było żadnego ogłoszenia o zamknięciu serwera

    wystarczyło zablokować ataki na czas zamknięcia serwera i powiedzmy godzinka w jedna i druga stronę

  • Pan bociarz w koncu został ustrzelony, tym razem nie doszly informacje o nowych planetach w okolicy ani o ataku^^


    Gratulacje dla Czesionator bo to zasłuzone ST po nierownej walce z nielegalnym oprogramowaniem :) Zysk cieszy oko niebywale i osoba zapakowana w recki :)

  • Gratulacje dla agresora, chociaż tak jak napisał obrońca o 10.00 był dzisiaj problem z zalogowaniem się (ja próbowałem jakieś pół godziny zanim się udało) i jeśli GF chciałoby być uczciwe to jak dla mnie powinno anulować starcie (będzie widać, że obrońca próbował się zalogować), bo tak to niesmak pozostał. Przecież sytuacja może się kiedyś odwrócić i to agresor dostanie złoma, mimo że będzie pilnować floty

  • Pan bociarz w koncu został ustrzelony, tym razem nie doszly informacje o nowych planetach w okolicy ani o ataku^^


    Gratulacje dla Czesionator bo to zasłuzone ST po nierownej walce z nielegalnym oprogramowaniem :) Zysk cieszy oko niebywale i osoba zapakowana w recki :)

    Zabawne jest to, że mylnie dostrzegasz źdzbło trawy w oku bliżniego a siusiaka we własnym tyłku już nie :D tak tylko dla przypomnienia podrzucam :)


    zabujca6 [GAW] & Magnat [GAW] & Medziu [CHAM] & Mordin Solus [CHAM] vs. SoulReaver [POLZGR] ~ 4.900.564%
    Samo starcie budzi we mnie mieszane uczucia i mam nadzieje, że TEAM mocno się temu przyjźy. Starcie o godzinie 10:25:19, być może wysłane na chwilę przed wyłaczeniem serwerów? Czy to nie jawne korzystanie z ułomności konserwacji? Gratulacje się należą, bo tym czy innym sposobem upolowaliście kogoś kto w sumie z dużo mniejszą flotą był wcześniej dla was nieosiągalny :)


    Lukos, co ja moge powiedzieć, szkoda pracy którą włożyłeś, ale takie jest życie. Chwila odpoczynku i na spokojnie rób EKO ;)

  • Ojej, ale tu wylew negatywnych emocji...

    A takie piękne ST i w końcu utrafiona niezniszczalna dotąd flota. Zapisałeś się Czesiu w historii starć Kerberosa na zawsze.

    Lukos, życzę odbudowy, bo szkoda byłoby tracić ochotę do cyferek przez nie pierwszy w ogame złom (jak sądzę). A jak Ci już wyliczyli na Knajpie "Kerberos" z odbudowy też coś będzie.

  • Więc i ja się wypowiem na temat Lukosa i całej akcji. Jeśli chodzi o samego Lukosa jak już pisalem mu w prywatnych wiadomościach, podejrzeń jest dużo jeżeli chodzi o czystość jego gry chociazby lotki z naszej strony o randomowych godzinach układy, dwa obok i parę minut po tym jak siada lotka jej skan. Nie wiem, nie mi to oceniać czy wiedział i klikal w kółko pięć ukladow w lewo i piec w prawo. Jeżeli jednak siedzial i robił tak to jak pisałem należy się mu szacunek. Co do samego starcia, było różnych prob zezlomowania, lotki, loty na atakuj, szpieguj itp. Wysłane randomowo i tak było tym razem skan, szybkie wysłanie recy i floty a chwilę potem wywaliło mnie z powodu konserwacji serwera. Więc wszystkim spiskowcom że logowałem w trakcie konserwacji odpowiadam ze mogłem się zalogować dopiero jak wszyscy mniej więcej 10.25. Widze że informacja o konserwacji była już od wczoraj a sam o niej zapomniałem jak pewnie sporo graczy. Lukosa zgubiła pewność siebie że i tym razem będzie jak zawsze, ale tym razem pomogło szczęście. Tak więc odpocznij, i wracaj do gry;)

  • Pan bociarz w koncu został ustrzelony, tym razem nie doszly informacje o nowych planetach w okolicy ani o ataku^^


    Gratulacje dla Czesionator bo to zasłuzone ST po nierownej walce z nielegalnym oprogramowaniem :) Zysk cieszy oko niebywale i osoba zapakowana w recki :)

    Zabawne jest to, że mylnie dostrzegasz źdzbło trawy w oku bliżniego a siusiaka we własnym tyłku już nie :D tak tylko dla przypomnienia podrzucam :)


    Podrzucaj sobie co chcesz, gdzie chcesz do woli ;] Ja w przeciwienstwie do takich źdźbłów jak wy nie mam nic sobie do zarzucenia ;] a siusiaki to trzymaj sobie w raczce i nie machaj nimi, bo ktorym mozesz oberwac ;]


    Starcie jak najbardziej pozytywne, zakonczone standardowym urlopem mr bota aka bo ja tak swietnie pilnuje floty :D

  • Wpiszę się, chociaż to rzadkość w ostatnim czasie (bardziej zajęty jestem pilnowaniem stolików w knajpie niż kosmicznymi potyczkami).


    Oczywiście gratulacje dla Czesio, bo to chyba taka solidna firma (może poza jedną drobną pomyłką), procent robi wrażenie :thumbup: Czesio zawsze dotrzymuje słowa i pewnie piwko wszystkim w knajpie jutro postawi 8o


    Lekki niesmak budzi we mnie troszkę tło tego wszystkiego, czyli moment tych prac konserwacyjnych, który podobno zbiegł się z całym starciem. To nie pierwszy przypadek kiedy floty padają w trakcie takich niekoniecznie przyjemnych eventów serwerowych. Lukos życzę odbudowy i powrotu do gry, trzymam kciuki :piwko:

    UNI 22 TPM | UNI 38 FearFactory | Mizar - WOWWW | Kalyke - WOWWW | Kerberos - T3S



    It's nice to be important, but it's more important to be nice.

  • Więc i ja się wypowiem na temat Lukosa i całej akcji. Jeśli chodzi o samego Lukosa jak już pisalem mu w prywatnych wiadomościach, podejrzeń jest dużo jeżeli chodzi o czystość jego gry chociazby lotki z naszej strony o randomowych godzinach układy, dwa obok i parę minut po tym jak siada lotka jej skan. Nie wiem, nie mi to oceniać czy wiedział i klikal w kółko pięć ukladow w lewo i piec w prawo. Jeżeli jednak siedzial i robił tak to jak pisałem należy się mu szacunek. Co do samego starcia, było różnych prob zezlomowania, lotki, loty na atakuj, szpieguj itp. Wysłane randomowo i tak było tym razem skan, szybkie wysłanie recy i floty a chwilę potem wywaliło mnie z powodu konserwacji serwera. Więc wszystkim spiskowcom że logowałem w trakcie konserwacji odpowiadam ze mogłem się zalogować dopiero jak wszyscy mniej więcej 10.25. Widze że informacja o konserwacji była już od wczoraj a sam o niej zapomniałem jak pewnie sporo graczy. Lukosa zgubiła pewność siebie że i tym razem będzie jak zawsze, ale tym razem pomogło szczęście. Tak więc odpocznij, i wracaj do gry;)

    szybkie wysłanie recy I floty i to AKURAT PRZED KONSERWACJĄ gratuluję to jak wygrana w lotka przypadek? Nie sądzę

  • szybkie wysłanie recy I floty i to AKURAT PRZED KONSERWACJĄ gratuluję to jak wygrana w lotka przypadek? Nie sądzę

    I to na tak jakże doświadczonego forumowego bywalca? 34ca290a3e4fa509ddbd0ad768e46097.png :E Zawsze można zrzucić winę na sytuację losową znaną stałym bywalcom tegoż forum co jest raczej słabym argumentem ^^ Niemniej jednak gratuluję i kolejnych udanych życzę f3f595c3423a8b3fa39bd9bce21e2e0b.png