Zadania dotyczące jednostek, które należy zniszczyć podczas eventu nagród

  • Witam!


    Pytanie jest nietypowe. Czy ktoś wie jakie dotąd jednostki należały niszczyć w zadaniach niszczycielskiej furii?


    Nie pytam o obecny event, tylko o ogół typu statków i obrony. Oczywiście absurdem byłoby dyskryminowanie słabszych graczy przez polowanie na gąski - ale ja nie o tym. Chodzi mi o listę jednostek, bez względu na losowane ilości.

  • lekkie myśliwce, wyrzutnie rakiet, lekkie lasery. Coś mi świta, że w kiedyś miałam też małe transportery - ale na 100% nie nie pamiętam. Brałam udział już w wielu eventach i nie spotkałam się z zadaniem niszczenia ciężkiej floty bojowej a tym bardziej gwiazdek., czy wyrzutni plazmy i dział gausa. To była zawsze flota i obrona dostępna i słabszym graczom.

  • Wyrzutnie rakiet, lekkie działa laserowe, lekkie myśliwce, małe transpotery, sondy szpiegowskie i zadanie ogólne zniszcz wrogie jednostki (50) - w moim przypadku.

    Dokłanie tak jak napisał Virus

    Zadanie ogólne zniszcz wrogie jednostki występowało też w ilośći 25 oraz 100, oprócz wspomnianego i najczęstszego 50


    Innych typów jednostek nie było jak dotąd

  • w 1 i 2 evencie były również do zniszczenia duże powłoki, chwala za to, że to zlikwidowali :D

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Czyli z grubsza można się spodziewać, że wykluczone są pancki, bombki, niszczarki, gąski, rozporki (być może pionki), gausy i plazmy. Na chłopski rozum ma to sens, ale pełnej listy nikt nie zna. Najwyżej poczekam i sobie będę notował.
    Dzięki za naprowadzenie ;)

  • Ja osobiście miałem tylko MT albo lekkie myśliwce lub sondy i nic więcej. Było czasem polecenie zniszcz 50 jednostek ale to tedy niszczy się cokolwiek.

    Z obrony było jedynie u mnie wr i lekkie lasery i też nie więcej. Więc nie wiem czy ktoś miał inne zadania.