[Gra] Ekspedycje - wersja 11.15.0

  • Odnoszę wrażenie, że ostatnia aktualizacje popsuła nie tylko wygląd.
    Po wdrożeniu obserwuję zauważalnie gorsze wyniki ekspedycji (tak jakby nie były uwzględniane badania LF / klasy).

    Ktoś ma podobne obserwacje? Lub miłościwie programujący mogą to sprawdzić? ;)

    ps. nie da sie wybrać najnowszej wersji z rozwijanego menu :stick:


    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]

    &

    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica •
    Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

    Edited once, last by b4el ().

  • Nie wiem jak było wcześniej ale po powrocie do gry na klasie zbieracz, być może na tym się nie puszcza takich flot ale spróbowałem kilka razy, doszło mi kilka sztuk słabych statków, reszta bezowocnie i raz czarna dziura. Podziękował.

    :whistling: Każdy zasłuży na miejsce w moim hostelu, nawet ty milcząca, brykająca owieczko :whistling:

  • Ruda  Art Moze tutaj wypada tez zajac stanowisko co? Ja mam wraznie ,ze Gameforge oszukuje graczy we wszystkich spoleczniosciach. We wszystkich spolecznosciach gracze to widza. Gameforge uwaza nas za debili i robi z nami co chce.


    Z kazda aktualizacja,po cichu zmiejszaja zyski z ekspedycji podstawowe. To moze byc,ze formy dzialaja.Szkoda tylko zachodu na tego ogame.

  • [cytowany post został usunięty/kasai]

    Dobrze siebie nazwałeś 🐽 wszystkie zmiany wprowadzane w grze odwzorowują kondycję z zebranych danych wszystkich użytkowników którzy korzystają z tej gry i wprowadzane są zmiany nie nie popsuli poprostu rozumy są zbyt ciasne by zrozumieć najwyraźniej a nowa aktualizacja wprowadza bardzo istotne zmiany które są przydatne dla każdego gracza

    no mam to samo , ekspy slabe malo kiedy da 300m metalu :/ a gdzie tu 540 jaki moge miec

    chyba czegos nie rozumiesz GF właśnie zaczyna dostosowywać gre do realiów panujących w grze

    Ruda  Art Moze tutaj wypada tez zajac stanowisko co? Ja mam wraznie ,ze Gameforge oszukuje graczy we wszystkich spoleczniosciach. We wszystkich spolecznosciach gracze to widza. Gameforge uwaza nas za debili i robi z nami co chce.


    Z kazda aktualizacja,po cichu zmiejszaja zyski z ekspedycji podstawowe. To moze byc,ze formy dzialaja.Szkoda tylko zachodu na tego ogame.

    GF robi co chce ponieważ posiada własny model biznesowy od samego początku co by się nie działo ludzie twojego pokroju potrafią tylko krytykować decyzje które podejmuje zarząd spółki poproszę złota rybkę do kolejnej aktualizacji xD z 6 życzeń będziemy mieli w przyszloci 9 filtrów 😂😂😂 spełniających życzenia

    Ekspedycje siadły, wszystko siadło masz odkrywcę a walą Cię jak na zbieraczu...... żygać się chce

    poprostu nic w życiu nie jest idealne nie raz jest dostosowanie systemu do obecnego stanu rzeczy

    Potwierdzam spostrzeżenia b4el. Po aktualizacji expy wożą głównie próżnię

    dostosowanie do realiów panujących w ekosystemie

    Nie wiem jak było wcześniej ale po powrocie do gry na klasie zbieracz, być może na tym się nie puszcza takich flot ale spróbowałem kilka razy, doszło mi kilka sztuk słabych statków, reszta bezowocnie i raz czarna dziura. Podziękował.

    Tutaj mistrzu puszcza sie z 15kk ladownosci bedac na zbieraczu drogi slupie forumowy ale liczy sie sztuka xD




    Reasumując dorośli ludzie a zachowauja się jak dzieci powodzenia rozumiem wszystko ale tak poczytać wszystkie żale związane z funkcjonowaniem gry od kilku lat to poprstu zarząd spółki to istne anioły :trollface: Że umilają wam w ten sposób uzytwowanie strony :D nie rozumiem dlaczego ja nie posiadam tylu pretesji o cos co w ogole nie ma takiego szczegolnego znaczenia to obrazuje kondycje spoleczenstwa xD nie tylko graczy tej wypaczonej gry ktora uwielbiam ||||||||||:bicz:

    :beaten:

    pozdro :evil:

  • Kartez nie zakładałem tego wątku na prywatne wycieczki.

    Bądź tak uprzejmy żeby nie robić tu chlewu. Dziękuję


    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]

    &

    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica •
    Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

  • Wczoraj był event na ekspedycję nie wiadomo co gdzie i jak nawet na forum nic nie było napisane...


    Zdobywalo się fajnie surowce flotę super...


    Ostatnio był dwudniowy event na przedmioty z ekspedycji na wysłanych około 300 nawet sztuki... Support mi napisał że mam pecha...


    Dziś zauważyłem po wysłanych 10 ekspedycjach 2x surowce w ilości 5m i 10m do tego 2x piraci i 6 pustych...

    Czy oni wogole ogarniają to co się dzieje na serwerze? Bo coś mi się wydaje że dla nich kasa się tylko kasa liczy.

  • Kartez nie zakładałem tego wątku na prywatne wycieczki.

    Bądź tak uprzejmy żeby nie robić tu chlewu. Dziękuję

    Nie chce przeszkadzac ale gdzie na tematy nie spojrzeć to nawet bez mojego udziału jest "pigsty" xD a wydaje mnie się ze moja osoba jest wyjątkowym dodatkiem do tego forum :trollface: Lepiej działam jak wtyczka xD do og ponieważ mnie nie da się zablokować :fgrin: :smash: plazmatorek wyrażając swoją opinię podkleslajac zysk 6mld z 24 właśnie może podkreślić przez swoje doświadczenie jak rentowne były ekspedycje a GF poprostu musi poddac to rewizji i trzeba to zakceptowac . Ubolewam nad tym że mnie nie kręci wysylanie ekspedycji :trollface: Już wtedy to miałbym przerąbane :D Polecam zadowolic sie drobnymi xD i nie ujadac nad czyms co juz nie wielu z posrod graczy praktykuje 😊 w porownaniu z przeszlymi latami :D czyli gre ktora robi ziaziu i jest ogromnym uzaleznieniem ahhhhh te kikonki GFu :trollface: zawsze kiedy sa ciecia w budrzecie zaczyna sie lamentacja :rolleyes: "za komuny bylo lepiej" xD i za czasow epic blue :D

  • Też potwierdzam, połowa exp która wraca jest pusta/ opóźnienie/ czy dziura, częstotliwość pozytywnych eventów mocno spadła.

    U mnie na koncie 47% wzmocnienie odkrywcy, 105% do surowców znajdywanych na exp a mam wrażenie że jakby tych bonusów nie było od czwartku.

  • Quote

    Dobrze siebie nazwałeś 🐽 wszystkie zmiany wprowadzane w grze odwzorowują kondycję z zebranych danych wszystkich użytkowników którzy korzystają z tej gry i wprowadzane są zmiany nie nie popsuli poprostu rozumy są zbyt ciasne by zrozumieć najwyraźniej a nowa aktualizacja wprowadza bardzo istotne zmiany które są przydatne dla każdego gracza:evil:

    Jedyne co można mieć na plus to to że może boty będą mieć problem (zapewne do czasu) . A co z resztą "istotnych" zmian ? to że muli, ze mało czytelne, że staramy się wszystko przekazać w obrazkach które są już zbędne bo czytelność raportów stała się co najmniej kłopotliwa, że expy póki co dno, ekspy po artefakty póki co to mission imposible. Tutaj chodzi o to żeby zrobili konkretną wersje bez udziwnień na siłę i jak maja 100% pewności ze wszystko gra to wtedy ją prowadzać a nie teraz z tyloma gafami. Tobie się podoba to szacunek widocznie Twój procesor i ram w głowie idzie na tym samym wolnym poziomie.