Klonowanie floty

  • Gdzie masz te bunkry :D Nie widziałem takich, które by dawały aż takie zyski. Zazwyczaj to nie opyla się floty wysyłaj, bo z samym paliwem jest się w plecy. Bugu nie wykorzystujesz? Ciekawe skąd wczoraj miałeś 60 mld surki na moonie :D

  • Gdzie masz te bunkry :D Nie widziałem takich, które by dawały aż takie zyski. Zazwyczaj to nie opyla się floty wysyłaj, bo z samym paliwem jest się w plecy. Bugu nie wykorzystujesz? Ciekawe skąd wczoraj miałeś 60 mld surki na moonie :D

    Jak on perma na to konto nei dostanie to to już będzi całkowity upadek polskiego teamu. CHoć nie wiem czy bardziej już się da... Może niemiecki zareaguje tak jak powinien. Fajnie tak z tym bugiem też tak chce. Gość się dorabia za frajer na frajerach. Widziałem też te kokosy na moonach u niego.

  • Dziś zostałzredukowany przez support i wiecie co jest najlepsze ze zredukowali go dalej to takiego stanu ze koles siedzi i sie z nas smieje , przed uzywaniem klonowania posiadal 103kk pkt eko, i okolo 70kk pkt floty, dzis po redukcji przez zajebisty team support ogame ma, 260kk pkt eko i 700kk pkt floty gdzie my musimy naprawde sporo czasu w to wladowac i kasy aby taki poziom osiagnac,. ja podejrzewam ze to jakis znajomy teamu ktory poprostu dał mu zielone swiatlo na to, bo w szanowanym sie kraju support natychmiast by perma takiej ł...ie dał, przepraszam za słownictwo ale mega bulwersuje mnie ta sprawa ze ktos za friko dostaje to na co inni musza ciezko pracowac a nie kiedy i zlotówki wrzucić.


    Dla mnie wyjscie jest tylko jedno -BAN PERM

  • od razu napiszę, że tego człowieka nie znam ani nie grałem nigdy na tym uni. Nie znam też innych komentujących. Podchodzę z dystansu do tej dyskusji. Mam kilka uwag:

    1) nikt nie udowodnił, że koleś świadomie klonuje tą flotę, Jeśli to klonowanie następuje przy zwykłym fs-ie to trudno winić kogoś za to że pojawia mu się flota z niczego. Zgłosił to do supportu więc nie mogę mu na tym etapie nic zarzucić.

    2) natomiast jeśli prawdą jest, że faktycznei przetapia część tej sklonowanej floty na surkę a potem ją wbija w kopalnie to podpada to pod bugusing. Taką ewentualność sugeruje duża ilości surki niewiadego pochodzenia (zebranie kilkudziesiąciu kkk z idlaków można raczej w bajki włożyć). Natomiast same wzrosty w eko niekoniecznie świadczą o bugusingu - statki cywilne to też eko więc klonowanie też będzie zwiększało punkty w eko.

    3) znowu dużo dyskusji, ale prawda jest taka, że tylko GO sprawidzić ile statków zostało sklonowane i czy nie było ich przetapiania.

    4) ktoś pisze, że facet skoczył z 170kk na 1kkk punktów (już po redukcji) to by faktycznie sugerowało, że jednak któryś "klonowań" GO nie znaleźli. Teoretycznie jest też możliwe, że anty kupował ale to też można było sprawdzić.

    5) sprawdzenie dokładne co się tam działo, ile floty sklonowano, czy nie było przetapiania itp. to duuuużo roboty dla GO. Tak po ludzku to nie dziwię się GO, jeśli nie sprawdzili wszystkiego. Trzeba pamiętać, że to wolontariat.


    Prawdopodobnie jest to koniec sprawy, możliwe że koleś po prostu wygrał na loterii błędów w ogame. Ktoś ma pecha, a ktoś inny ma szczęście, takie życie... Chcecie to piszcie na niemiecki support, wątpię, żeby to coś pomogło ...

  • 1) nikt nie udowodnił, że koleś świadomie klonuje tą flotę, Jeśli to klonowanie następuje przy zwykłym fs-ie to trudno winić kogoś za to że pojawia mu się flota z niczego. Zgłosił to do supportu więc nie mogę mu na tym etapie nic zarzucić.

    Doprawdy, to największy pechowiec w historii Ogame, żeby sobie nie móc wysłać FS-a, bo pewnie każdorazowo się flota kopiuje! Tysiące graczy dziennie te FS-y robią, a tylko jemu się zrobiła kumulacja błędów, no wszechświat się uwziął na gościa!

  • 1) nikt nie udowodnił, że koleś świadomie klonuje tą flotę, Jeśli to klonowanie następuje przy zwykłym fs-ie to trudno winić kogoś za to że pojawia mu się flota z niczego. Zgłosił to do supportu więc nie mogę mu na tym etapie nic zarzucić.

    Doprawdy, to największy pechowiec w historii Ogame, żeby sobie nie móc wysłać FS-a, bo pewnie każdorazowo się flota kopiuje! Tysiące graczy dziennie te FS-y robią, a tylko jemu się zrobiła kumulacja błędów, no wszechświat się uwziął na gościa!


    po pierwsze nie ma powodu żeby twierdzić, że tylko on doświadczył tego buga, reszta mogła mieć po prostu mniejsze zyski i nikt tego nie zauważył. Po drugie, udowadnia się winę a nie niewinność, więc do momentu gdy ktoś nie przedstawi sensownego argumentu za tym, że facet korzysta z tajemniczego algorytmu kopiowania floty, nie mamy powodu twierdzić że takiego algorytm używa. Bardzo chętnie się dowiem więcej o tym bugu, jak często występuje, jakie jest jego źródło i w jakich przypadkach do niego dochodzi. Widzę, że jesteś przekonany o tym że wiesz co się tu dzieje, proszę oświeć nas swą wiedzą. Po trzecie, jak już napisałem, po przeczytaniu kilku postów w tym temacie, są dobre podstawy do tego żeby twierdzić, że facet sobie przygarnął część zysków z buga.

    Niestety w decyzje GO nie są jawne ani też ich uzasadnienia. Więc jedynie czym możemy się posiłkować to relacje różnych graczy.

  • Widzę, że świetnie się bawisz jako prokurator stawiając multum oskarżeń 😃 takie coś ala TVPIS, gdzie z góry narzucasz jedyny słuszny punkt widzenia 😃

    Może niech osoba której dotyczy ten precedens napiszę w jaki sposób doszło do takiej sytuacji i jakie były warunki 😉

    Wtedy pójdzie presja aby błąd został szybciej naprawiony.

  • Tomek2021 jak mi za dobrych czasów ekspedycji zdublowało całą flotę bojowąxD podnoszoną tak na szybko przed szpiegiem gracza z przeciwnego sojuszu i w zgłoszeniu napisałam ze nie wiem ile dokładnie czego dodało ale na pewno 1kk pionierów 1kk pancy (bo to się rzucało w oczy) i jeszcze po troche innych statkow. To GO odjeło tylko po te 1kk pionków i pancy. Bo nawet scr robiłam floty. I po punktach straconych też się zgadzało, że odjęli tylko to co wpisałam... Więc nie wiem, czy aby na pewno oni to sprawdzają...


    Najbardziej to można się przyczepić do czasu opracowywania ticketów.... Tylko w polskiej społeczności na jakikolwiek ruch w zgłoszeniu czeka się tydzień minimum. Spoko, wolontariat, ok... Ale w innych społecznościach też jest wolontariat, a tam nie trzeba czekać tydzień na odpowiedź.... Nawet się bardzo zdziwiłam jak po 2 dniach od zgłoszenia sprawdziłam co z nim a tam odpowiedź została udzielona po kilku godzinach od wysłania zgłoszenia :D Poza tym nie dostają czasem kuponów na anty? Kiedyś dostawali i support dosyć dobrze działał, więc może teraz nawet kuponów nie dają i mamy to co mamy;)

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Oczywiscie, ze czesc zbugowanej floty zostala przetopiona u handlarza. Jak zabujca zezlomowal klona to mial kolo 300 mld w straconych jednostkach, a zanim mu flote skasowali to bylo prawie 700 mld. Nikt go tez nie zezlomowal w miedzy czasie bo tez nikomu az taka ilosc w zniszczonych nie przybyla.

    https://www.mmorpg-stat.eu/bas…rs=_194&pays=4&statview=1

    Polecam sobie przesledzic przyrosty od grudnia :D


    A po interwencji teamu wyglada to tak:

    Zbudowane.

    Stracone.


    Pkt ogolne


    Pkt flot

    (46.007.335) 699.779.795

  • Z tego co widziałem to chyba - o ile mnie się cos nie popaprało - znowu wczoraj bawił się w klonowanie ale już nie tak intensywnie po czym odpalił urlop. Konto pewnie gdzieś wisi już za cebuliony na sprzedaż :D


    Najbardziej to można się przyczepić do czasu opracowywania ticketów.... Tylko w polskiej społeczności na jakikolwiek ruch w zgłoszeniu czeka się tydzień minimum. Spoko, wolontariat, ok... Ale w innych społecznościach też jest wolontariat, a tam nie trzeba czekać tydzień na odpowiedź.... Nawet się bardzo zdziwiłam jak po 2 dniach od zgłoszenia sprawdziłam co z nim a tam odpowiedź została udzielona po kilku godzinach od wysłania zgłoszenia :D Poza tym nie dostają czasem kuponów na anty? Kiedyś dostawali i support dosyć dobrze działał, więc może teraz nawet kuponów nie dają i mamy to co mamy;)

    Ponoć dają :D Później koledzy sobie za nie konta boostują :D :D Iks de :D Ale tak - co racja to racja już tak całkiem poważnie. Team PL można porównać do Krajowego Funduszu Odbudowy - - co się tam wrzuci, przepada. Spółka wywodząca się z jednego miotu. Chyba praktycznie każdy przyjmowany do teamu "to swojak z jednego sojuszu". I później dzieje się to co się dzieje. Sa karani - na pokaz, są też tacy których kary nie obowiązują. A już samo to jak GF do teg podchodzi też jest paranoją.

  • Zgodnie z tymi danymi cały proceder rozpoczął się 9 stycznia