dziwne przyrosty i utraty punktów

  • witam, czy też zauważyliście takie dziwne przyrosty graczy w ostatnim czasie na Undae? Już parę kont widziałem, których przyrosty punktowe są dziwne i bardzo podobne do siebie. Wygląda to tak, że gracz przez kilka/kilkanaście godzin z rzędu nabiera parę mln punktów, gdzie w każdej godzinie przyrost jest prawie dokładnie taki sam. A potem nagle te punkty traci. Po czym to zaczyna się od nowa. Tutaj screen z mmorpg gdzie to zjawisko zaobserwowałem:

    https://ibb.co/GTmm02T

    takich kont jest co najmniej kilka.


    Ktoś może wyjaśnić o co chodzi ? Wygląda to na push, albo ja czegoś nie rozumiem...

  • Jak jest kilka to pewnie cos oczywistego

    a) expy+handlarz złomu/wlot złomujacy

    b) konspiracja multikont robiących podejrzane rzeczy :trollface:

    c) ani a ani b.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • a) expy+handlarz złomu/wlot złomujacy

    to jest przyrost ponad 600k punktów/godzinę przez 24h non-stop, chciałbym takie ekspy xD


    jedyne co mi przychodzi do głowy to zebranie dużej ilości surki, wrzucenie do stoczni statków tak żeby pracowała cały czas, a potem rozbijanie tych statków co kilka godzin


    no właśnie pytam czy jest opcja c...

  • Jak jest kilka to pewnie cos oczywistego

    a) expy+handlarz złomu/wlot złomujacy

    b) konspiracja multikont robiących podejrzane rzeczy :trollface:

    c) ani a ani b.

    Jak zawsze głupoty wygadujesz :D Jest jakiś bug, na wszystkich serwerach można to obserwować - z tyłka punkty w kosmicznych ilościach przybywają na kontach , czasem wygląda to nawet tak jak by ktoś idlaka aktywował i postawił 50000 GS / godzinę :D Ciekawe kiedy mają zamiar to naprawić bo ktoś tam chyba jakiś art pisał że to naprawią... ale kiedy :D Bo te wszystkie bugi to jeden wielki żart :D

  • jest bug związany z nieodebranym dokiem. Jak ktos dostal zloma i ma flote w doku to nagle mu dodaje dziwne ilosci punktow widmo,-floty nie dodaje, ale punkty rosnal w strasznym tempie. Konta top 500 potrafia w 3 dni dojechac do poziomu top10. Predko tego nie naprawia bo wlasnie oglosili nowa wersje i tam slowa nie ma o tym bugu, a jest im znany bo zgloszen masa.

  • Następnym razem Tomek2021 jak chcesz wstawiać screena z tego hostingu to po wrzuceniu odpalasz linka i jeszcze raz kopiujesz nowy ze zdjęcia, bo na takiej ,,ikonie,, prawie nie było widać ze liczby mają ,,k,, na końcu i do tego odpalają sie reklamy.

    Jak zawsze głupoty wygadujesz

    Taką gadką spod trzepaka zaczepiaj swoich zajomych.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis