Sugestie - błędy w grze

  • Po zgłoszeniu błędu gry, support poinformował że nic nie może z tym zrobić i uprzejmie poprosił aby zgłosić sugestie w tym dziale. Nasunęły mi się dwie

    1. Miło by było gdyby gra nie miała błędów

    2. Jeśli już wystąpi błąd, gracz powinien być poważnie traktowany. W pierwszej kolejności powinno się usunąć skutki błędu, a jeśli nie ma takiej możliwości, gracz powinien dostać rekompensatę za straty


    Chętnie zobaczę wasze sugestie co jeszcze GF mógłby zrobić aby można było z przyjemnością eksplorować OGame

  • Plus rekompensata w postaci anty za straty moralne

    Zapomniałeś o zadośćuczynieniu, zwrocie kosztów za stracony czas, Brak możliwości złomowania innych utraconą flotą.

    Postrasz ich sądem :)

    W USA miałbyś spore szanse na odszkodowanie w realnych $.


    Po zgłoszeniu błędu gry, support poinformował że nic nie może z tym zrobić i uprzejmie poprosił aby zgłosić sugestie w tym dziale. Nasunęły mi się dwie

    1. Miło by było gdyby gra nie miała błędów

    2. Jeśli już wystąpi błąd, gracz powinien być poważnie traktowany. W pierwszej kolejności powinno się usunąć skutki błędu, a jeśli nie ma takiej możliwości, gracz powinien dostać rekompensatę za straty

    To jest realne, czym dłużej prowadzisz konwersację i podajesz sensowne argumenty, tym większa szansa iż support przychyli się do tego.

    Każde zdarzenie traktowane jest indywidualnie , nie ma na to wytycznych. Poprawa błędów gry to podstawa więc trzeba je zgłaszać.

  • Po zgłoszeniu błędu gry, support poinformował że nic nie może z tym zrobić i uprzejmie poprosił aby zgłosić sugestie w tym dziale. Nasunęły mi się dwie

    1. Miło by było gdyby gra nie miała błędów

    2. Jeśli już wystąpi błąd, gracz powinien być poważnie traktowany. W pierwszej kolejności powinno się usunąć skutki błędu, a jeśli nie ma takiej możliwości, gracz powinien dostać rekompensatę za straty


    Chętnie zobaczę wasze sugestie co jeszcze GF mógłby zrobić aby można było z przyjemnością eksplorować OGame

    kupujesz antymaterie ??nie czepiam się, pytam grzecznie...

    Jeżeli wydaleś na tą flote zakupioną antymaterie, to jak bedziesz pisał i dyskutował , to może coś ugrasz...jeżeli nie kupiłeś anty na tą flotę, to chyba nic z tym nie zrobisz, bo konta należą do GF