Zniknęła klasa sojuszu

  • Cześć,


    właśnie spostrzegłem, że mój sojusz nie ma klasy, a była. Nie mam możliwości ustawienia ponownie, chyba, że za 400k anty, co oczywiście nie wchodzi w grę. Nie wiem jak to się stało, nikt jej nie wyłączył. Oprócz mnie może jedynie jeszcze jedna osoba, która w ogóle się nie tyka niczego. Teraz sobie przypominam jak jakiś czas temu nagle miałem niedobór energii na planetach, ale nie zorientowałem się wtedy z jakiego powodu. Dopiero teraz połączyłem fakty. Może to było przy zmianie wersji gry? Czy mieliście też taki problem? Jak patrzę po unii w statach to trudno mi się zorientować czy jest mniej lub więcej klas, że by porównać, czy to tylko u mnie.


    Pozdro

  • Kalyke, nie ma problemu z tym. Po wgraniu 11 wersji wszystko zostało. Możecie sobie uruchomić to ikoną handlarze bo rozdawali za darmo v jakichś nagrodach wcześniej. A jak nie macie to poczekać chyba 2 tygodnie i za darmo bez itemu.

  • Ok, sprawa zgłoszona i już wyjaśniona, jako, że ja dezaktywowałem klasę kilka dni temu...

    Nie wiem jak to możliwe, bo nie piję i nie ćpam, więc raczej byłbym świadomy jak to zrobiłem. Jedynie co mi przychodzi to jakiś niesamowity miss click w aplikacji.

    Pytanie dodatkowe, można jakoś aktywować to inaczej za free, czy zostaje założenie nowego sojuszu? Tam w opcjach nie ma nic, że można ponownie za darmo za 14 dni, czy coś w tym stylu.

  • nie przejmuj się, wedle teamu zawsze wina leży po stronie gracza - znam z doświadczenia. ja np. skasowałam sobie konto po 40+ dniach nielogowania się na nie bo miało iść na cmentarz podczas fuzji:lool:


    pozostaje nowy sojusz założyć. chyba, że ktoś z sojuszników ma daną klasę i zechciałby ją użyć

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • nie przejmuj się, wedle teamu zawsze wina leży po stronie gracza - znam z doświadczenia. ja np. skasowałam sobie konto po 40+ dniach nielogowania się na nie bo miało iść na cmentarz podczas fuzji:lool:


    pozostaje nowy sojusz założyć. chyba, że ktoś z sojuszników ma daną klasę i zechciałby ją użyć

    A to nie wystarczy poczekać, aż będzie po 2 tygodniach darmowa możliwość wyboru klasy ?..Czy ta darmoszka tyczy się tylko nowo założonych

    sojuszy ?

  • Teoretycznie tak, 14 dni.


    Klasy sojuszu


    • Sojusz musi mieć co najmniej 14 dni, aby mógł wybrać darmową klasę.

      (w przypadku nowego sojuszu po najechaniu myszką na aktywację pojawi się informacja ile czasu zostało do możliwości wyboru darmowej klasy)

    Nie sprawdzałem jak to funkcjonuje v praktyce.

  • nie, nie wystarczy poczekać. tylko nowe sojusze mają darmowy wybór po 2 tygodniach

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Nie wiem gdzie się zgłasza problemy, ale na Juno nawet górnik ma problemy żeby wysłac flote z urobkiem, o expedycji nie wpomnę.A najbardziej mnie rozwala wywalenie z gry i komunikat" wykryto zmianę sięci":cursing: Jaka zmiana sieci jak ja od 20 lat mam ten sam internet z kablówki!!!!Licytacje to tez jakaś porażka, licytuje i muli muli muli muli i koniec licytacji. Wcale się nie dziwię że flociarze marudzą, jak górnika powoli już szlak trafia z tymi lagami i wywalaniem z gry.Ktos się kiedyś tym zajmie? Nie możecie wgrać jednej, jedynej wersji gry która jest najbardziej stabilna?