TOP 1 ACS | RozdajeMoony [GLORY] & loez [PIT] vs. Mordrimer aka Adam [BOSS] & Nosferatu aka Megan [CLE] & Maverick [CLE] & ODDAAM aka Xearo [CLE] & espresso aka Knot [CLE] ~ 579 158,41%

  • Nawet nie bede Cie uswiadamial, masz ewidentne braki w edukacji ale najwiecej do powiedzenia. Radzilbym nabyc jakiegokolwiek doswiadczenia, zeby moc sie wypowiadac w pewnych kwestiach w innym razie wychodzisz na zwyklego forumowego wypierdka.


    Lotek przeznaczeniem jest kasacja, wiec nie wiem co ty tam widzisz ale grube % musialy wjechac..


    Moze siedza cicho bo nie chca sie osmieszac... zostawili to Tobie.. pomysl nad tym


    Co do tego, ze widzieli a wlecieli, to tu byla wpadka ze strony Adama i zostal juz za to obsmiany i skarcony przez nas, koniec koncow wlecieli, a o tego typu sprawach decyduje czynnik ludzki, w tym przypadku nie posluchali glosu rozsadku. Dobrze dla nas.


    Bez odbioru

    Moderator Qnick:
    Proszę lepiej dobierać słownictwo

  • Obrony trzeba pogratulować :popcorn:, a atakującym też się gratulacje należą :lool: liczę że będzie odbudowa:piwko:

    "Nie jestem tym, kim byłem"

    :fa:"Jeśli mnie powalisz, stanę się potężniejszy niż możesz to sobie wyobrazić":fa:

  • Gratki akcji , aczkolwiek sposob Waszej gry jest w pewnym stopniu nieuczciwy bo macie lewe konta tzw wystawki , nie wiem ile ich macie ale to typowe zagrania , ze ktos sie rozbija na graczach z topki a zlom Wy zbieracie , przypadek ? Raczej nie...

    Tak samo wlasnie takie zagrania czyli spadaki , ile w ciagu dnia 2-3?

    Mimo to gratulacje akcji i moze znow sie gdzies spotkamy na uni.

  • Nie tłumacz baranowi, że trawa jest zielona, skoro mówi, że jest niebieska 😂

    Bo Wodzu to zwykły farmazon, u niego to normalne że oczernia bez dowodów i argumentów.


    Graty szkoda,że Adam to taka lama, ale pewnie się poprawi 😁💪

    Xalynth Off - 121 ST

    Cygnus TOP1 Off - 147 ST

    Dorado Off - 107 ST

    Zenith Off - 38 ST