olesniczanin [NetWars] & OloNaMolo [NetWars] vs. Dark_Angels [S_S] ~ 8548120.49%

  • nie widziałem jeszcze aby kiedykolwiek ktokolwiek słabszy zezłomował silniejszego; chyba że mówimy o niuansach gry bo normalnie aby kogoś zezłomować musisz mieć sporą przewag

    Można, wystarczy mieć dużo rekóv. Przy 70% PZ to można mieć 2 razy mniejszą flotę i wyjść z zyskiem. :D

    Moim zdaniem konto sprzedane i zezłomowane przez kupującego. :D

    Ale gratki i tak starcie giganta pomimo niezłej floty obrońcy.

    .

    dokładnie tak było. Kupione i zezłomowane. Tylko nie rozumiem po co te "piękne" historyjki?

  • Tony zmień dealera albo bierz połowę bo to robi się śmieszne jak i wkurzające :kawa:

  • Śmieszna to jest twoja historyjka. Oboje dobrze wiemy jak było, co więcej nie tylko my tylko jeszcze kilka osób. Niestety, ktoś nie wytrzymał ciśnienia i się wygadał :D

  • Ależ eblo ależ skill, ten Olo jest przecież jednym z najlepszych graczy dlatego wcale mnie to nie dziwi że dopadł konto muchy, Obserwacja dała efekt :D :D heh

    P.S w momencie oddania konta liczyłem dni/tygodnie kiedy flota padnie :D

  • Ależ eblo ależ skill, ten Olo jest przecież jednym z najlepszych graczy dlatego wcale mnie to nie dziwi że dopadł konto muchy, Obserwacja dała efekt :D :D heh

    P.S w momencie oddania konta liczyłem dni/tygodnie kiedy flota padnie :D

    "obserwacja" w sensie kiedy zmieni nick na "oddam" ?? :D:D:D

  • Gratki panowie, zysk całkiem przyjemny, zróbcie z tego użytek.


    A do szczekaczy to proponuję sobie kupić maść na ból "pośladów".

    Nawet jakby zezłomowali idlera to i tak byłoby że ustawione i dogadane z ofiarą :P
    Pamiętajcie, że wilki nie przejmują się tym, co o nich sądzą barany :)

    Pozdro

  • Nawet jakby zezłomowali idlera to i tak byłoby że ustawione i dogadane z ofiarą :P
    Pamiętajcie, że wilki nie przejmują się tym, co o nich sądzą barany :)

    Pozdro

    Adwokat diabła się znalazł. haha]

    Wiesz twoja gadka nic nie wnosi.

    Może 20 lat temu można byłoby o czym dyskutować.

    Jednak teraz v dobie smartfonów i Internetu v każdym praktycznie miejscu

    trudno uwierzyć v to, że taka duża flota nagle pada i to zaraz po rezygnacji z gry właściciela.

    :D

    Także tyle bajek na dobranoc. :D

    Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. ;)


    Mimo to i tak życzę kolejnych dużych starć.