Ankieta o zmianę prędkości flot pokojowych

  • Ja jestem zdecydowanie na nie jest legancko 😁 a może predkosc flot pokojowych ustawić x16 jak badania 🤭:beaten:

    Ty się nie liczysz ,jak będziesz chciał to i prędkość sobie kupisz za hajs :trollface:

    Wygrałeś :P
    A jak się pomyśli że ten hajs jest z Angielskiego socjalu to się serce kroi za naszych rodaków cieżko pracującyh tam :(

    Ale, że co?

    Konkuruje z ciapatkami? :D

    Kartez sam jest ciapaty, a ponoć ze swoimi się nie konkuruje 😁

    Xalynth Off - 121 ST

    Cygnus TOP1 Off - 147 ST

    Dorado Off - 107 ST

    Zenith Off - 38 ST

  • Ja jestem jak najbardziej za podniesieniem prędkości, ale żeby nie zrobić zbyt dużego zamieszania, to proponowałbym też znalezienie złotego środka, czyli nie więcej niż x6.

  • I co mamy 2 tygodnie od rozpoczęcia fuzji i można powiedzieć praktycznie tydzień po jej zakończeniu. Ankiety jak nie było tak nie ma... Art smoki Jakieś rozwiązanie problemu tej durnej fuzji?? Jakieś propozycje z waszej strony?? Wrzuciliście nas na uni które ma 3 lata z gorszymi o wiele ustawieniami i co ? Macie zamiar nam jakoś rozwiązać ten problem?? Też wielu z nas włożyło sporo pieniędzy w tą grę i chcemy grać na jakiś warunkach które zaakceptowaliśmy zaczynając na danym uniwersum. Co to postu smoki "ze sporo kont po fuzji się jeszcze nie zalogowało" to na co liczycie?? Wiekszość się nie zalogowała bo się już nie zaloguje bo nie widzi żadnego sensu dalszej gry... Pokażcie statystyki po przeniesieniu ile osób wrzuciło urlop z tych słabszych uniwersów, a ile w ogóle się nie zalogowało od tego czasu? Ruda już nawet nie pytam bo ona tu jest tylko od warmów i niczego nierobienia..

  • Na ankietę przyjdzie pora po zakończeniu fuzji.

    No to ile jeszcze mamy czekać ? W ogóle coś tam robicie w tym kierunku ? Czy tylko gracie na czas. Realizujecie jakieś pomysły z ciul wie skąd a później jakieś ankiety srety.. robicie fuzje a później miesiąc poprawiacie idź pan w chuuuu.. nie polecam.

  • I co mamy 2 tygodnie od rozpoczęcia fuzji i można powiedzieć praktycznie tydzień po jej zakończeniu. Ankiety jak nie było tak nie ma... Art smoki Jakieś rozwiązanie problemu tej durnej fuzji?? Jakieś propozycje z waszej strony?? Wrzuciliście nas na uni które ma 3 lata z gorszymi o wiele ustawieniami i co ? Macie zamiar nam jakoś rozwiązać ten problem?? Też wielu z nas włożyło sporo pieniędzy w tą grę i chcemy grać na jakiś warunkach które zaakceptowaliśmy zaczynając na danym uniwersum. Co to postu smoki "ze sporo kont po fuzji się jeszcze nie zalogowało" to na co liczycie?? Wiekszość się nie zalogowała bo się już nie zaloguje bo nie widzi żadnego sensu dalszej gry... Pokażcie statystyki po przeniesieniu ile osób wrzuciło urlop z tych słabszych uniwersów, a ile w ogóle się nie zalogowało od tego czasu? Ruda już nawet nie pytam bo ona tu jest tylko od warmów i niczego nierobienia..

    Jak widac szanowne grono naszych 'listonoszy"-ktorzy tylko przekazuja nam wiadomosci z niemiec.. ,nie potrafi albo raczej nie chce zrobic nic konstruktywnego dla naszej spolecznosci.Do przekazywania krotkich wiadomosci z centrali to wy nie jestescie w zasadzie potrzebni gogle translator jest ogolnie dostapny... i mozna to ogarnac bez waszej pomocy.My oczekujemy od was Art, smoki od Ruda -to nie.. realnej pomocy w naszych problemach.Macie zamiar cos z tym zrobic?? Czy znow tylko sobie na forum poklikamy?

    Istnieją tylko dwie możliwości: albo jesteśmy sami we wszechświecie, albo nie... i obie są równie przerażające.:evil:

  • smoki , myslę, że można już rozpocząć ankietę, i tak zapewne będzie trwała dłużej niż jeden dzień, aby uzbierać odpowiednią ilość głosów, a może i zmobilizuje zaurlopwanych / nieaktywnych graczy do szybszego powrotu do gry, a i będzie dużym ukłonem dla "nowych", a ukłon mimo wszystko im się należy ...

  • a ja w ogóle zmieniłem zdanie i już nie chcę ankiety.

    Prędkości są idealne...

    Poza tym, jak się przychodzi do kogoś w goście to nie robi m się przemeblowania :lool:


    p.s. Tylko krowa nie zmienia poglądów :closed:TA

    Taka tu roznica ,ze nas zmusili do przejscia na to uni .. nie dostalismy zadnego wyboru... jak inni! wiec jak nic nie ugramy to mysle ze wiekszosc zostanie na U lub wbije na cmenatrz ..a wy za chwile bedziecie miec nowa fuzje ..( Jak ide w gosci to zazwyczaj biore driny i sie dobrze bawie .. i oczywiscie czuje sie tam mile widziana.. :fkiss::fkiss:

    Istnieją tylko dwie możliwości: albo jesteśmy sami we wszechświecie, albo nie... i obie są równie przerażające.:evil:

  • Ale na Halley też mieliśmy x2 więc jest 2:2 w uniach :P W takim razie ja proszę o ankiete o oddanie mojej floty bo przyszedłem na impreze i dostałem pałą w łeb :trollface:

  • I Queen ma rację i Covidian, ważne aby te racje rozstrzygnąć i mieć do tego narzędzie, a od tego jest smoki i jego ryk mocy, jesli on nie zadziała to ... kupa.

  • Istnieją tylko dwie możliwości: albo jesteśmy sami we wszechświecie, albo nie... i obie są równie przerażające.:evil: