w0jci3ch [S-C] vs. szono ~ 193660.22%

  • witam,

    Podejść do tego obrońcy było kilka ale wiecznie wracał na Uuuu.... tym razem udałosie, lecz w trakcie lotu pozdrowił mnie i odświeżył o kilka sekund za późno, po czym nie zdążył podnisć na moje szczęście, nie wiosłował :graty:pozdrowił, zapowiedział szo nie bedzie, lecz cicho liczymy ze bedzie :piwko:

    pozdro dla S_C

    Dnia 27-12-2022 16:10:12 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor w0jci3ch [S-C]

    ________________________________________________


    Krążownik 1.914.571

    Pancernik 1.034.700

    _________________________________________


    Obrońca szono

    ________________________________________________


    Mały transporter 118.819

    Duży transporter 20.412

    Lekki myśliwiec 1.942.200

    Ciężki myśliwiec 79.309

    Krążownik 27.078

    Okręt wojenny 108.074

    Recykler 21.661

    Sonda szpiegowska 625.910

    Bombowiec 8.563

    Niszczyciel 33.351

    Gwiazda Śmierci 553

    Pancernik 15.949

    Reaper 3.375

    Pathfinder 30.991

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor w0jci3ch [S-C]

    ________________________________________________


    Krążownik 1.837.039 ( -77.532 )

    Pancernik 1.018.648 ( -16.052 )

    _________________________________________


    Obrońca szono

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    142.156.679 Metalu, 112 Kryształu i 76.546.671 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 3.612.848.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 30.893.551.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 12.314.248.200 metalu i 7.051.774.200 kryształu.

    Agresor przejął łącznie 218.703.462 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 10.424.204.879

    Kryształ: 5.866.970.312

    Deuter: -319.297.329

    agresor zyskał łącznie 15.971.877.862 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -18.633.703.679

    Kryształ: -10.568.153.112

    Deuter: -1.910.397.671

    obrońca stracił łącznie 31.112.254.462 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2

    "Nie jestem tym, kim byłem"

    :fa:"Jeśli mnie powalisz, stanę się potężniejszy niż możesz to sobie wyobrazić":fa:

  • Oj, musiało zaboleć :)

    Bardzo ładna bitewka przy okazji. Dlatego właśnie jak grać, to tylko kombo: komputer + telefon, a poza godzinami urlop :D

  • widzę, że różne teorie się pojawiają... skończyłem tu grać już wiele miesięcy temu, zszedlem z urlopu w święta, aby komuś podarować te obrazki co wyklikalem top 25.. jedyny który się połasił był Wojeciech.. flotę trzymałem w ulu więc trochę grałem mu na nosie, co postawił kulkę w uk obok wchodziłem na urlop xD tym razem było podobnie, widziałem kulkę, mona, baa cały lot, bo od 30min byłem na koncie, napisałem wiadomość, byłem ciekaw czy zawróci, nie zwrócił więc tak się pożegnalem z tym uni :) nudy tu, więc nie ma ma co marnować czasu, dzięki za grę i pzdr all :)

  • widzę, że różne teorie się pojawiają... skończyłem tu grać już wiele miesięcy temu, zszedlem z urlopu w święta, aby komuś podarować te obrazki co wyklikalem top 25.. jedyny który się połasił był Wojeciech.. flotę trzymałem w ulu więc trochę grałem mu na nosie, co postawił kulkę w uk obok wchodziłem na urlop xD tym razem było podobnie, widziałem kulkę, mona, baa cały lot, bo od 30min byłem na koncie, napisałem wiadomość, byłem ciekaw czy zawróci, nie zwrócił więc tak się pożegnalem z tym uni :) nudy tu, więc nie ma ma co marnować czasu, dzięki za grę i pzdr all :)

    No to teraz możesz podarować komuś konto o flotę mniejsze :)

  • widzę, że różne teorie się pojawiają... skończyłem tu grać już wiele miesięcy temu, zszedlem z urlopu w święta, aby komuś podarować te obrazki co wyklikalem top 25.. jedyny który się połasił był Wojeciech.. flotę trzymałem w ulu więc trochę grałem mu na nosie, co postawił kulkę w uk obok wchodziłem na urlop xD tym razem było podobnie, widziałem kulkę, mona, baa cały lot, bo od 30min byłem na koncie, napisałem wiadomość, byłem ciekaw czy zawróci, nie zwrócił więc tak się pożegnalem z tym uni :) nudy tu, więc nie ma ma co marnować czasu, dzięki za grę i pzdr all :)

    Szacunek za podejście. Powodzenia w realu. Lepszej decyzji nie mogłeś podjąć :)


    No to teraz możesz podarować komuś konto o flotę mniejsze :)

    Raczej na konto z takim top nie będzie chętnych :D

    You have the look of a man, who accepts what he sees, because he is expecting to wake up. Ironically, that’s not far from the truth.

    :fa:

  • Szacunek za podejście. Powodzenia w realu. Lepszej decyzji nie mogłeś podjąć :)

    jak się złoma wyłapie to tak się pisze :lool:724d43feaa613932b83aca94d4bf2296.png

    zapomniał podnieść i tyle :piwko:

    "Nie jestem tym, kim byłem"

    :fa:"Jeśli mnie powalisz, stanę się potężniejszy niż możesz to sobie wyobrazić":fa:

  • Szacunek za podejście. Powodzenia w realu. Lepszej decyzji nie mogłeś podjąć :)

    jak się złoma wyłapie to tak się pisze :lool:724d43feaa613932b83aca94d4bf2296.png

    zapomniał podnieść i tyle :piwko:

    Co nie zmienia faktu, że zszedlem z urlopu tylko po to aby sie zezłomować dla funu, stałem zwyczjnie czekając na starcie do ST, gdyby było inaczej siedziałbym na stacji jak to robiłem zwykle i śmiałem się z Twoich prób ;)

  • Na uwagę zasługuje fakt, że to top3 SOLO tego uni. Gratulacje. Dobrze, że buleon zgłosił się na chętnego prowadzenia TOP ST uniwersum Earth, będzie przejrzyście.

    You have the look of a man, who accepts what he sees, because he is expecting to wake up. Ironically, that’s not far from the truth.

    :fa: