Megan [SzO] & Antharas [SzO] & Lord Valhalla 7 [SzO] & Finito_GJ_GF [SzO] vs. to ja [SKY] ~ 4 529 112.2% Top2 Kalyke ACS

  • Kaleka miała być spokojniejsza niż u68 dla Taurusiaków. Jednak dupa zbita. Tojek życzę SzO i chęci na grę która nie ma już nic wspólnego ze zdrową rywalizacją. Na Taurusie było tak fajnie, mieliśmy swoich flociarzy, pusherow i lokalnych ludzi niezdrowych na umysle. Trochę tęsknię za ludźmi z Taurusa i codziennymi informacjami o covidzie. Pozdro Boberek, dr MD, Maniak cieniasie...

    Antharas mega duza ilość pancy, ja w tej ilości nie miałem nigdy liczby statków i obrony. Także tobie i ekipie graty


    Moderator kasai:
    Wulgaryzmy usuniete.
    .

  • Na Kalece fajnie jest, bo znowu się trzeba pilnować. Brakuje Was tu trochę, zwłaszcza Kapitana i Spawiego, bo może by coś zwojowali ;)


    kasai czy Ty trochę nie przesadzasz z tą cenzurą? Nie potrafię sobie wyobrazić, co Sobieski mógł tam napisać, że Cię ukłuło w oczy :D


    Moderator kasai:
    Zdecydowanie nie przesadzam. Dodalam legalna alternatywe aby Twoja ciekawosc zostala zaspokojona ;)


    Dziękuję, Pani Moderator :)

  • Gratulacje, % kozacki, zysk nie gorszy :) Ja tylko raz całą flotę na skanie złapałem ale na aktywkach. Każdy popełnia błąd - pytanie tylko czy druga strona potrafi go wykorzystać ;)


    Obrońcy SZO po urlopie

    uni MENSA - 26 ST - OFF (fuzja z Kalyke)

    uni KALYKE - 43 ST - do 06-03-2022 (fuzja)

    uni KALYKE - 71 ST - od 07-03-2022

  • Takie starcie to i wypada się wpisać i pogratulować.

    Dla mnie w tym starciu wszystko jest MEGA xD

    Począwszy od ilości pancków aż po kosmiczny zysk 375kk,

    Taki zysk to normalnie zwieńczenie takiego starcia 375kk przy czym ja swoje konto budowałem dwa lata i mam 500kk pkt xD SZOK

    Powodzenia.

  • Gratulację wyczucia czasu i wlotu:)

    Żona po złomie stwierdziła że lepszego prezentu na urodziny w życiu nie dostała:)

    Z tego powodu jest bardzo szczęśliwa , a skoro Ona jest to jestem i ja:)

    Mam nadzieję że uda mi się nie wrócić do nałogu:)

    Przetapiajcie na nowe latajki i bawcie się dalej:)

    Ps. Chłopaki z sojuszu przepraszam za wtopę - tak bywa ale to tylko gra:trollface:

  • Oj Tojek ale dałeś plamy.

    Przykro mi bo tylko tobie kibicowałem z SKY sojuszu

    Wydawałes się spoko , i pewnie taki tez jesteś .

    Nie ma co się poddawać , dok ci odda pewnie polowe

    I dalej będziesz kosił na uni:)

    Odpocznij sobie i wracaj

    Albo spróbuj na U68

    Zapraszam .

  • A jeżeli chodzi o ilość tych pancy 😂

    To nie wiem co tu gratulować .

    Przecież wiadomo jak to powstało 🤦‍♂️ludzie

    No i w końcu ktoś nie wchodzi SzOpom od tylnej strony ciała ,tylko tobie można tu pogratulować :)


    Co do Starcia ,szkoda obrońcy, reszta to tylko kwestia kasy ,żadnej finezji ,SzOpy mogą tylko stracić na tym uni paliwo i swój bezcenny czas i chyba tylko to może cieszyć obrońców którzy się nie dali złapać ,i to by było na tyle .

  • Na Kalece fajnie jest, bo znowu się trzeba pilnować. Brakuje Was tu trochę, zwłaszcza Kapitana i Spawiego, bo może by coś zwojowali ;)

    Chyba push it wszystkich wkolo :D Lepiej nie wolaj tej reszty bo juz dosc na nich wszyscy zarobili :D PB pobite ... aa czekaj.. wiesz juz co to PB? ^^

    Jooo, zakumałem w końcu :D

    Co tam, niech wszyscy przychodzą, a ja pójdę tam, bo tam się zrobi spokój.

  • Tojek jak mogłeś dostać złoma szybciej niż ja na u68 :D życzę Szo i liczę że szybko się odbudujesz i dołączysz do u68 :D

    Ja już odbudowany i nie ma kto na mnie latać, dell`a już nie ma a liczyłem że przejdziesz na u68 i go zastąpisz bo na ten moment krucho jest... zbyt cicho :P

    no chyba że Dell przejdzie na u68 i pokaże jak to się robi.

    no może znajdą się 2 osoby które próbują jak dell na mnie latać ale kiepsko im to idzie :P

    bobro czyżbyś się za mną stęsknił :D jak tak to zapraszam do u68 jest dużo spokojniej niż się spodziewałem:piwko:

    Obrońcy Szo i jak najszybszego odbudowania i chęci do dalszej gry

    co do agresorów gratki ale niestety nie tak chętne jak by to by były gdybyście nie wykorzystywali niektórych bugów jakie są dostępne no coż

    w sumie nie ma co narzekać skoro sobie poszli z u68:trollface:

  • Jest i on Pajac z Taurusa, doopny kamikadze :D Tojkowi to ty byś mógł buty czyścić :D a jak byś grał na kalyce to już by Cie w pierwszym tygodniu spakowali ;)


    Szybkiej odbudowy To Ja :)

  • a po 2 to nie bronię tych co się o nich mówi paczkomaty, ale oni przynajmniej wykorzystują ten potencjał (chociaż nie do końca), są ludzie którzy bez paczek wymiatają na kalyce nie chcę nawet nicków wymieniać bo nikt głupi nie jest, osobiście szanuję tych ludzi . A Ty to odkąd Cię pamiętam pajac byłeś i jesteś. Nawet wydawało mi sie że 1 ST na u68 zrobiłeś :D:D no tak zrobiłeś 1 ss wysłałeś ze Spawaczem :D:D Chryste Panie jak czegoś nie potrafię to się zajmuję czymś co się uda, a nie na lotach kamikadzę robię z siebie rozgłos jak czysty pajac no masakra mnie na koniec niedzieli wytrąciłeś z równowag. Aż muszę zaklnąć :D wydupiej na 68 Pajacwać rób z siebie głupka dalej :D

  • Ooooooooooooooooo a widzę tutaj jeszcze jednego robaczka hurabura koksa taurusa ewer :D:lool: zrobił sobie kilka K GSów i dupny kozak na taurusie, nauczyciel kto powinien mieć jaki def na planecie :D:D:D jeszcze dobrze się człowiek po fuzji nie nauczył co i jak i juz lepe dostałeś; ilu osobom na kalyce pokazałeś że mają za dużą obronę na planecie ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (żadnej to było do przewidzenia)


    oj bobro bobro FSTYT mi za Ciebie ;) z Jirają możesz sobie żółwika przybić, a nawet gałkę strzelić;) :D nietykalni hehe Kamikadze i gęsi na wypasie :D:D:D a ja sobie ekspy wysyłam i w ciuli Was mam:D padnę i na drugi dzień znów ekspy wysyłał będe a Wy co ?? :D a Wy zawsze byliście i będziecie pajacami :)

  • Oj smutno się takie starcia czyta, kolejny Skajowiec w reckach.

    A odpowiedzi pod postem jeszcze smutniejsze.

    SzO tojek, SzO. Pozdrawiam

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał pajac, który 400 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Miszczu hipokryzji.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF