Posts by MoczyMorda

    Mozliwosc wyboru gdzie sie przeniesc bez czekania na cmentarz to by bylo cos :D jestem za !

    Panie, a komu to potrzebne? A dlaczego?

    Za malo ekspedycji puszczą ;)

    Jak sie nie podoba to niech same sondy puszczaja na expedycje albo przejda na zbieracza 🤠 dla mnie nawet mogą obniżyć do x1 😁

    Jestes chyba jedyna osoba z Cetusa ktorej taka predkosc pasuje, nie kazdy ma caly dzien zeby czekac az transportery zwioza surke....
    nie po to ludzie zaczynali na uni z wyzsza predkoscia flot pokojowych zeby teraz przez kogos idiotyczny pomysl to zabrac i udawac ze wszystko jest ok bo transporter leci tylko 2h dluzej.

    predkosc badan i wydobycie szczrze mnie wali x2 w te czy wewte nie robi na mnie roznicy, wole miec predkosc pokojwych niz predkosc bandan i wydobycie x2 wiecej.

    Avinashi czyli co ? teraz wystarczy mieć antymaterie i nie logować się przez 35 dni by trafić na cmentarz ? Fajnie, bo moja wiedza zatrzymała się na 60ciu dniach.

    Pocieszające..w takim razie uciekam z Japońskiej Andromedy :)

    Uwzględnij jedna rzecz, Unie z LF i bez nich nie mogą się połączyć, stąd pewnie Cetus i Halley wyldowały gdzie wylądowały. Ale ten problem sam GF sobie zrobił.

    Quote

    Grupa

    Exodus: Umbra (173), Ymir (177), Atlas (179), Belinda (180), Dione (182), Ferdinand (184)

    Cele (nowe universa) : Narvi (192), Ozone (193)

    Cetus i Halley powinny byc w tej grupie z wyborem uni. wszystkie tez sa bez LF

    Jak najbardziej sie zgadam,

    ta fuzja to jest mega chory pomysl, wydaje mi sie ze cale Halley tez sie pod tym by podpisalo. Oby dwa uni sa poszkodowane. Wydaje mi sie ze teraz tego juz nie cofna wiec ze pozostanie nam tylko i wylaczne cmentarz i przeniesc sie na jakies normalne uni, gdzie jest jakas szansa na jakakolwiek rywalizacje.

    Oddajcie chociaz predkosc flot pokojowych zebysmy odrobine mniej stratni byli.


    Rowniez czekam na wyjasniena tej decyzji :!::!:

    chłopaki ja wpakowalem w tą grę duzo pieniędzy z reszta jak znaczna większość w ogóle nie powinno być takiego szamba za każdą akcje na swoim koncie tj włączenie budynku włączenie czegokolwiek jakąkolwiek akcją za 1000 łosi gf ma z automatu dodatkowo 3-5 euro centow można zawsze wystosować pozw zbiorowy przeciwko GF i to bez kpin :trollface: pisze calkowicie serio :rebels::graty::szo::fgrin:


    To jest ich celowa robota widzielm co dzieje się na cetusie ile kont było pushowanych i inne nieczyste gierki długo by pisać to jest pchanie nas wszystkich po to by inni mogli urosnąć przed kolejna fuzja gdzie trafią do swoich kolesi a że my jesteśmy pionkami to nas połączyli ze swoimi kolegami :beaten:

    Ty juz im prawnikow oplaciles :D

    Rowniez podpisuje sie pod tym ze ta fuzja jest nienormalna. Grajac jescze na Cetusie nie moglem sie doczekac fuzji bo nasze uni zdechlo juz wiele miesiecy temu, ale nie spowiedziewalem sie ze cos takiego sie odwali, mogli nas jak rowniez was z Halley polaczyc z kims innym.
    Z Cetusa tez ciezko wypatrzyc kogos aktualnie jest w top 100. Mam wrazenie jakby Halley i Cetus wrzucili tam tylko zeby Rosalind i Zenith mieli rozrywke.


    A o predkosci pokojowych flot nawet nie bede wspominal. To byl jeden z powodow dla ktorego wybralem wlasnie cetus a teraz trzeba grac na tym slimaku. Cenie sobie zycie prywatne i gra jest tylko mala odskocznia, wiec nie bede poswiecal pol dnia na zsylanie surowcow, albo nastepne pol dnia zeby gdzies surke porozsylac.

    Zakladam ze niedlugo bedzie U zeby sie przeniesc cmentarzem gdzie indziej, o ile bedzie mi sie chcialo jescze wracac. Jak nam zgotowali taki los to niech chociaz predkosc pokojowych oddadza.


    Mam nadzieje ze to uni zdechnie jescze szybciej niz wszystkie nowo startujace moze wtedy GF sie 5 razy zastanowi zanim zdecuje sie na takie rozwiazania.


    SzO Koksik

    Przejscie z flo x8 na x2 przereklamowane.. nie polecam.

    nie wiem kogo to byl pomysl ale raczej nie najlepszy. nie po to zaczynalem grac na speed uni zeby teraz czekac 2h na zsylke surki...


    Fuzja :thumbdown:


    mozna zrobic nastepna w przyszlym miesiacu na jakies speed uni zamiast tego gowna ?

    Świetnia informacja dla graczy Halley xD Przecież naszą topką flot i pkt to gracze z serwera docelowego mogą sobie zrobić przystaweczkę xD Moje konto ledwo załapie się na top100, a obecnie jest drugim aktywnym kontem na uni xD ktoś w ogóle pomyślał jak wybierał serwery docelowe czy liczycie ze gracze halley dokupią anty zeby dogonić 10krotnie większe konta? :D Pomysł dobry ale wykonanie tak bardzo spartolone, że szkoda gadać. Ja osobiście od miesiąca zastanawiałem się nad zakończeniem przygody, przejdę na nowy serwer, zobaczy jaki syf tam jest i zapewne kasacja, bo kolejny raz ganiać się z napaleńcami bez możliwości jakiegokolwiek odwetu nie zamierzam.


    Pozdrówki :)

    Podobnie sie ma sytuacja na Cetusie :D
    zaledwie 2 osoby ponad 1kkk pkt, ktore sie pewnie zalapia do top 100.
    Ja obecnie top25 bede sie cieszyl jak bede w top 400 :trollface::trollface:

    Rosalind powinien miec fuzje z Zenith

    A Cetus z Halley

    bylo by bardziej sprawiedliwie a tak mam wrazenie ze Cetus i Halley beda tylko farmami dla pozostalych dwoch.


    Nie liczac innych niedogodonosci ktore bedzie trzeba uwzglednic przy przenosinach jak np,

    - minus x6 predkosc flot pokojowych :(

    - brak ladownosci sond :(

    Póki co gram na uni bez FZ. Jedni nie mogą się doczekać, inni wręcz przeciwnie (do tych drugich się zaliczam) . A czy nie powinno być tak, że GF wprowadzając (po testach na bemudzie) tak dużą aktualizację - bo FZ to duża aktualizacja, nie oszukujmy się. Czy GF nie powinno tego przewidzieć? Jakie kolwiek serwery by nie mieli do tej pory (chyba ziemniaczane xD), to ledwo dawały rade, a teraz?! Niby jak te ziemniaki mają to dźwignąć?

    Panie, oni potrafili wersję testową wrzucać jednocześnie na PST i normalne serwery, a ty oczekujesz przewidywania i testów przed wdrożeniem.

    Cos w tym jest,
    Jest deadline gdzie ma byc jakis update wdrozony, mniejszy wiekszy, i nie wazne czy jest on ukonczony w 90%, czy jest w pelni przetestwany czy nie. Ma byc :D I takie cyrki wychodza. Serwery nie uciagaja albo kod nie jest zoptymalizowany :D Cokolwiek to by nie bylo, nie ma updatow doskonalych, zawsze bedzie cos do naprawienia.
    A pozniej ktos zbiera ta cala gownoburze w postaci niezadowolonego klienta :D Pracujac w przeszlosci w software house jako support, przewaznie bylem to ja lol


    Ale z drugiej strony rozumiem tez devow i testerow, ze nie jestes w stanie wszystkiego sprawdzic przed wypuszczeniem updata, bo zawsze moze byc jakas kondycja przy ktorej cos nie bedzie dzialac tak jak powinno ale tylko w pewnych okolicznosciach.

    Pozdro