Największe bunkry Ogame.pl

  • Aktualizacja bunkrów na księżycach:



    zefir [u68] - 8.880.000 pkt. (22/12/2021)

    • Wyrzutnia rakiet : 200.000
    • Lekkie działo laserowe : 3.000.000
    • Ciężkie działo laserowe : 10.000
    • Działo Gaussa : 10.000
    • Działo jonowe :10.000
    • Wyrzutnia plazmy : 15.000



    zefir [u68] - 6.664.100 pkt (22/12/2021)

    • Wyrzutnia rakiet : 15.000
    • Lekkie działo laserowe : 3.220.000
    • Ciężkie działo laserowe : 2.000
    • Działo Gaussa : 1.300
    • Działo jonowe : 0
    • Wyrzutnia plazmy : 1.000

    Top5 badań PL (na uni x1x8), top18 badań PL (wszystkie prędkości)

    Badania stanowią 79,8 % wartości konta

  • Mega sztos, wszedłem szybko na Galatea i widze Twoją pozycję.


    Budujesz to od początku uni ? Opowiedz coś wiecej bo takie cos sie po prostu nie zdarza :D
    \wiedziales od poczatku ze chcesz bunkier ? Nie bałes sie GSi ? Jak radziłes sobie ze skracaniem czasu budowy i skad tyyyyle sury na to :P

    Szacun, trzymasz za tym swoje GSie czy nic ?

  • Mega sztos, wszedłem szybko na Galatea i widze Twoją pozycję.


    Budujesz to od początku uni ? Opowiedz coś wiecej bo takie cos sie po prostu nie zdarza :D
    \wiedziales od poczatku ze chcesz bunkier ? Nie bałes sie GSi ? Jak radziłes sobie ze skracaniem czasu budowy i skad tyyyyle sury na to :P

    Szacun, trzymasz za tym swoje GSie czy nic ?

    Długa historia - jak coś to pisz proszę na priv to odpiszę

  • Napisz tam prawdę, że grasz od maja i jesteś chodzącym bankomatem XDD


    Paczkomatem, nie znasz się :D bardzo długa historia, przecież można streścić ja jednym słowem niemalże :D

    Ja tu myślę, że wjechała na priv bardzo dobra historia powstania konta i bunkra. Wartka akcja, background opowiedziany jak u większości finalistów mam talent, geneza konfliktu jeszcze z u1. Plany rozbudowy eko zlecone w Japoni, bunkra na kulce w Niemczech. Wszystko przetestowane w Large Hadron Collider przez czołówkę naukowców z całego świata - testy, symulacje, obliczenia - wszystko do wglądu. Obstawiam, że z dostarczonych informacji w wiadomości na priv można napisać 4 książki. 1. Revenge of the Witcher 2. Autobiografia Witchera - jak przejebać bezproduktywnie hajs na gierkę przeglądarkową 3. Skilla nie kupisz, ale sos tak 4. Historia zakazanej miłości w ogame Majsa i Witchera.

  • Napisz tam prawdę, że grasz od maja i jesteś chodzącym bankomatem XDD


    Paczkomatem, nie znasz się :D bardzo długa historia, przecież można streścić ja jednym słowem niemalże :D

    Ja tu myślę, że wjechała na priv bardzo dobra historia powstania konta i bunkra. Wartka akcja, background opowiedziany jak u większości finalistów mam talent, geneza konfliktu jeszcze z u1. Plany rozbudowy eko zlecone w Japoni, bunkra na kulce w Niemczech. Wszystko przetestowane w Large Hadron Collider przez czołówkę naukowców z całego świata - testy, symulacje, obliczenia - wszystko do wglądu. Obstawiam, że z dostarczonych informacji w wiadomości na priv można napisać 4 książki. 1. Revenge of the Witcher 2. Autobiografia Witchera - jak przejebać bezproduktywnie hajs na gierkę przeglądarkową 3. Skilla nie kupisz, ale sos tak 4. Historia zakazanej miłości w ogame Majsa i Witchera.

    Zaspokoję Twoją ciekawość - oto co na priv napisałęm:


    No cóż. Grałem na Indusie i miałem trochę zatargi z mns. Bunkier był już na 80k plazmy ale go sam spakowałem (mns rakietowali 2x po kilka godzin bez większego skutku). Poprzenosiłem planety i zbierałem pz mns (po piratach) :) Potem była fuzja i "odkryłem" sposób na duże i szybkie wzrosty - oczywiście w pełni legalny - czyli kasa.

    Robiłem eko tak aby mieć jak najwięcej z paczki metalu itd. jak już miałem niezłe eko i brakowało mi obrony przed top1 w wojsku lub ACS to zacząłem budować obronę ale z założeniem że musi być duża tak aby zniechęcić do rakietowania. Mając 6kk plazmy trzeba by rakietować 1 osobie przez 70 dni i nocy non stop (1rakieta/sek). to nawet robiąc to z kilku planet i kilku graczy to minimum 10-15 dób :) pomijam koszt.

    Jeśli dobrze policzyłem to nawet 150k GS idzie w piach - ale dobiję do 10kk plazmy - kiedyś...

    floty nie mam tylko dt i mt do transportu. Satek też nie mam bo wszystko na fuzjii - to tak po krótce

  • Uni 68 - nick bobor - bunkier wart 121.242.000 pkt


    Wyrzutnia rakiet 13.000.000

    Lekkie działo laserowe 10.000.000

    Ciężkie działo laserowe 1.150.000

    Działo Gaussa 290.000

    Działo jonowe 64.000

    Wyrzutnia plazmy 400.000

  • Poproszę o aktualizację.


    6. falgor [u68] - 314.500.018 pkt (02.02.2022r.)

    • Wyrzutnia rakiet: 7.777.777
    • Lekkie działo laserowe: 555.555
    • Ciężkie działo laserowe: 34.888.888 rekord Ogame.pl & World
    • Działo Gaussa: 55.555
    • Działo jonowe: 277.777
    • Wyrzutnia plazmy: 111.111
  • Proszę o aktualizację:


    11. AdrianSt [Lacerta] - 73.100.000 pkt (12.05.2023r.)

    • Wyrzutnia rakiet: 5.600.000
    • Lekkie działo laserowe: 3.000.000
    • Ciężkie działo laserowe: 2.000.000
    • Działo Gaussa: 300.000
    • Działo jonowe: 350.000
    • Wyrzutnia plazmy: 200.000