Director Moon [EVIF] vs. Hefi [PT-EVIL] ~ 20284.91%

  • Dnia 06-09-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Director Moon [EVIF]

    ________________________________________________


    Pancernik 511.781

    Pathfinder 40.000

    _________________________________________


    Obrońca Hefi [PT-EVIL]

    ________________________________________________


    Mały transporter 37.384

    Duży transporter 1.543

    Lekki myśliwiec 101.149

    Ciężki myśliwiec 14.593

    Krążownik 8.625

    Okręt wojenny 8.817

    Statek kolonizacyjny 5

    Recykler 24.057

    Sonda szpiegowska 15.125

    Bombowiec 950

    Niszczyciel 817

    Pancernik 3.722

    Reaper 315

    Pathfinder 7.595

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Director Moon [EVIF]

    ________________________________________________


    Pancernik 511.762 ( -19 )

    Pathfinder 39.427 ( -573 )

    _________________________________________


    Obrońca Hefi [PT-EVIL]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    36.322.393 Metalu, 22.221 Kryształu i 11.797.111 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 19.378.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 2.735.914.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 1.268.628.000 metalu i 759.863.200 kryształu.

    Agresor przejął łącznie 48.141.725 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.299.796.393

    Kryształ: 750.530.421

    Deuter: 6.928.111

    agresor zyskał łącznie 2.057.254.925 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.616.953.393

    Kryształ: -940.496.221

    Deuter: -226.606.111

    obrońca stracił łącznie 2.784.055.725 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2

  • Nie mam pytan. Pol miliona pancy w ledwo ponad tydzien od startu uni... hahaha czas wrzucac urlop i niech pieniazek sam ze soba gra. xD

    To wcale nie tak. Parę złotych pozwala uzyskać przewagę nad większością graczy - to prawda. Ale bez tych paru złotych ze skillem można mieć taką samą przewagę nad większością graczy. Nie chcę nikogo obrażać, ale jak ktoś lata ekspy, trzepie surkę której nie jest w stanie przerobić - bo o tym przede wszystkim trzeba myśleć na tym etapie gry, trzepie z ekspów flotę bo to ładne przyrosty daje ale zapytany o FS włącza płytę Franka Sinatry - to o czym tu mówić. A 90% tych ST to właśnie tacy goście. Te 10% co to czyta niech nie bierze tego do siebie, mimo że wylądowali w reckach ;) To są żniwa, i wcale kombajnu za PLN tu mieć nie trzeba :)

  • Nie mam pytan. Pol miliona pancy w ledwo ponad tydzien od startu uni... hahaha czas wrzucac urlop i niech pieniazek sam ze soba gra. xD

    To wcale nie tak. Parę złotych pozwala uzyskać przewagę nad większością graczy - to prawda. Ale bez tych paru złotych ze skillem można mieć taką samą przewagę nad większością graczy. Nie chcę nikogo obrażać, ale jak ktoś lata ekspy, trzepie surkę której nie jest w stanie przerobić - bo o tym przede wszystkim trzeba myśleć na tym etapie gry, trzepie z ekspów flotę bo to ładne przyrosty daje ale zapytany o FS włącza płytę Franka Sinatry - to o czym tu mówić. A 90% tych ST to właśnie tacy goście. Te 10% co to czyta niech nie bierze tego do siebie, mimo że wylądowali w reckach ;) To są żniwa, i wcale kombajnu za PLN tu mieć nie trzeba :)

    Jakim skillem? Gosc ma 251 milionow ptk w 10-11 dniu uniwersum. Znam ludzi na volans (angielski) co aktywnie lataja i graja tam od poczatku i maja po 100 milionow ptk. Ci dwaj z Atlas nie kupili sobie przewagi nad wiekszoscia graczy, oni przejeli serwer. Tutaj juz nie mam rywalizacji, bo tutaj wiekszosc (nie wszyscy) z top 30 kupuja surowce od panow z top. Jak ktos ma przyrosty magiczne jak Iron MIke po zlomie. Dostal zloma i nagle ma prawie odbudowana flote, i 3 miliardy surowcow. (wiecej niz ma ptk). I tak, prawie wszystko to metal. Nie z paczek bo nie ma takiego eko zeby to mu sie oplacalo.


    Skillem zrobisz top 15 max potem good luck.

  • nie zaśmiecaj, nie gratulujesz starć to po co tu wchodzisz. .Chcesz się wypłakać idź do konta i weź chusteczka

    Autor wypowiedzi albo pomylił gratulowanie z komentowaniem, albo to forum z Koreą Północną.


    A co do starcia to 500K pancy... nieźle, nawet z kupą anty trzeba wiedzieć jak ją zaintwestować, żeby tyle ich naklepać. Także gratuluje tej umiejętności.

  • Co trzeba wiedzieć jak zainwestować? Te pance nie są za anty tylko ze złomowania kupionych kont. I w tym jest problem i dlatego właśnie nie ma rywalizacji. A za jakiś czas takie oszukańcze leszcze zostaną zezłomowani przez kogoś ze skillem i w dalszym ciągu nie będzie rywalizacji.
    Jakby nie było to uczciwie nie ma już przyjemności z tej gry.

  • Szkoda mi Hefiego, dobra chłopina, nie wiem jak poległ ale gdyby nie anty anty te PC to by nie poległ pewnie. Ciekawe jak długo ten top 1 pociągnie... jeszcze tydzień, dwa, może trzy i albo ban albo konto zniknie... jak to co uni tak samo wygląda.
    ps... chciał bym pozdrowić tych co od niego surę kupują... i go pasą za swoją kasę.

    Pozdrawiam tych co grają bez Paczek!:saint:

    "Nie jestem tym, kim byłem"

    :fa:"Jeśli mnie powalisz, stanę się potężniejszy niż możesz to sobie wyobrazić":fa:

  • Szkoda mi Hefiego, dobra chłopina, nie wiem jak poległ ale gdyby nie anty anty te PC to by nie poległ pewnie. Ciekawe jak długo ten top 1 pociągnie... jeszcze tydzień, dwa, może trzy i albo ban albo konto zniknie... jak to co uni tak samo wygląda.
    ps... chciał bym pozdrowić tych co od niego surę kupują... i go pasą za swoją kasę.

    Pozdrawiam tych co grają bez Paczek!:saint:

    A dziękuję za pozdrowionka, Hefi Szo

    :evil:"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów a floty bym nie miał nic bym nie zyskał":saint:

  • Szkoda mi Hefiego, dobra chłopina, nie wiem jak poległ ale gdyby nie anty anty te PC to by nie poległ pewnie. Ciekawe jak długo ten top 1 pociągnie... jeszcze tydzień, dwa, może trzy i albo ban albo konto zniknie... jak to co uni tak samo wygląda.
    ps... chciał bym pozdrowić tych co od niego surę kupują... i go pasą za swoją kasę.

    Pozdrawiam tych co grają bez Paczek!:saint:

    Pewie znudzil sie tym uni i sprzedal jezolowi flote, bo inaczej tamten by go nie ubil.

  • nie zaśmiecaj, nie gratulujesz starć to po co tu wchodzisz. .Chcesz się wypłakać idź do konta i weź chusteczka

    A tu nie gratuluję, za żądanie gratulacji... :evil:

    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    Czasem jak słucham niektórych ludzi, to myślę sobie:
    Serio? To jest ten plemnik co wygrał...?

    Maria Czubaszek

    8)