Adam [TVP] & Valhalla [SzO] & Megan [SzO] vs. Powerlifter [P E] ~ 15 043 359,15 %

  • Oczywiście ogromne gratulacje starcia. Milo sie patrzy na takie starcia, pomijajac juz turbulencje, które napotkaliście po drodze. Sam raport i geneza bardzo fajna i za to brawa, za zaangażowanie i determinację także.


    Co do reszty, czyli znowu lagow i tym podobnych.

    Pisałem o tym kilka razy, ale może warto znów o tym napisać.

    Nie powinno być miejsca na podejmowanie różnych werdyktów w tych samych błędach. Skoro jedni odzyskują zyski bądź floty w starciach gdzie wystąpił ląg, tak powinno być traktowani inni.

    Z Waszej relacji wynika, że złom się wam należy w 100% i tutaj nie trzeba nawet wiele sprawdzać, to nie wymaga więcej niż 2 minut dedukcji i upewnienia.
    my mieliśmy identyczną sytuację z tym że recki leciały na 00 i 01, a ticket wisi do dziś od 3 stycznia(!). Co więcej sprawa jest na tyle nieaktualna, że konta brały udział we fuzji, więc prawdopodobnie wszystko przepadło.

    Proponuję, by zawsze te same błędy były rozpatrywane jednakowo. Uważam, że to nie jest nic nadzwyczajnego a nawet team uniknie zarzutów o stronniczość czy jakaś korupcję. Bo jednym oddają zysk, innym paliwo za lot, a innym prawdziwe nic.


    Jeszcze raz gratulacje i życzę kolejnych udanych lotów, a także byście się nie poddali pomimo rzucanych kłos pod nogi przez twórców gry, a także stronniczość naszego supportu.

    W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pazerność, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieja, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz.

  • Megan jeśli wierzysz,że Art cokolwiek załatwi, to już zaczynam się śmiać .

    Miałem identyczną sytuację, lagi gry sprawiły,że długo przygotowywana akcja całkiem zlagowala.


    Art odpisał że nie może nic z tym zrobić, jak będzie trzeba to ss podeślę.


    Przykre,że aktualizacje tak zepsuły grę.

    Xalynth Off - 121 ST

    Cygnus TOP1 Off - 147 ST

    Dorado Off - 107 ST

    Zenith Off - 38 ST

  • Odnośnie mojej wiary...

    Ostatecznie zysk z niepoliczonego starcia na 320k gs, który też powinniśmy mieć zwrócone bez żadnej łaski, odebraliśmy sobie sami.. :beaten: