Poczuj Laske Pana [XTREME]& Wdowiak [KDG]& Znikajacy_PZ [ABDA]vs. Nieznajomy[607] ~ 223.223%

  • Co tu dużo pisać, jak to mówią Panowie z 607 "Lizod…. Bluesa" natrafiły takiego oto Nieznajomoego, lot pełen emocji, który trwał ponad 20 minut, sprawdzanie Melmaxa i okolicy.
    Mam nadzieję, że Pan Nieznajomy miał na tyle fajny wieczór, że nie będzie mu żal tych obrazków.

    Wiem, że chwilę wcześniej proponowałem inny układ sił ale propozycja została odrzucona przez Luffy'ego.

    z poważaniem

    Wdowiak

    Znikający_PZ

    Poczuj Laske Pana




    On 07-02-2024 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker Poczuj Laske Pana [XTREME]

    ________________________________________________


    Battlecruiser 444.444

    _________________________________________


    Attacker Wdowiak [KDG]

    ________________________________________________


    Battlecruiser 380.236

    _________________________________________


    Attacker Znikajacy_PZ [ABDA]

    ________________________________________________


    Espionage Probe 11

    Battlecruiser 305.295

    _________________________________________


    Defender Nieznajomy [607]

    ________________________________________________


    Small Cargo 110.795

    Large Cargo 47.712

    Light Fighter 141.129

    Heavy Fighter 48.776

    Cruiser 17.758

    Battleship 15.575

    Recycler 241.004

    Espionage Probe 45.095

    Bomber 5.976

    Destroyer 2.636

    Deathstar 97

    Battlecruiser 242.160

    Reaper 1.347

    Pathfinder 16.445

    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker Poczuj Laske Pana [XTREME]

    ________________________________________________


    Battlecruiser 440.920 ( -3.524 )

    _________________________________________


    Attacker Wdowiak [KDG]

    ________________________________________________


    Battlecruiser 376.593 ( -3.643 )

    _________________________________________


    Attacker Znikajacy_PZ [ABDA]

    ________________________________________________


    Espionage Probe 6 ( -5 )

    Battlecruiser 302.555 ( -2.740 )

    _________________________________________


    Defender Nieznajomy [607]

    ________________________________________________


    Destroyed!

    _________________________________________



    The attacker has won the battle!


    The attacker captured:

    1.074.133.283 metal, 250.738.522 crystal and 89.092.711 deuterium


    The attacker lost a total of 842.100.000 units.

    The defender lost a total of 31.046.904.000 units.

    At these space coordinates now float 9.408.003.500 metal, 9.636.053.000 crystal and 3.278.246.300 deuterium.

    The attacker captured a total of 1.413.964.516 units.


    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

    ________________________________________________


    combatreport.harvest.attacker.captured

    6.155.051.330 metal, 6.155.051.330 crystal and 3.278.246.300 deuterium

    1.628.800.000 metal, 1.628.800.000 crystal and 0 deuterium

    1.156.127.023 metal, 1.384.356.773 crystal and 0 deuterium


    combatreport.harvest.attacker.total

    8.939.978.353 metal, 9.168.208.103 crystal and 3.278.246.300 deuterium



    Summary of profit/losses:


    Summary attackers(s)

    Metal: 9.716.901.636

    Crystal: 9.022.661.625

    Deuterium: 3.218.734.011

    The attacker(s) made a profit of 21.958.297.272 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -14.216.928.283

    Crystal: -13.620.243.522

    Deuterium: -4.623.696.711

    The defender(s) lost a total of 32.460.868.516 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 5.0.0-beta

  • Tak jak napisałem wyżej nie ma to znaczenia. Chorągiewka, jak nie w jedną to w drugą stronę byle by zarobić kilka kk. Facet bez klasy z ciebie ;) Wstydziłbym się gdybym o 15/16 godzinie wyzywał gościa 7h później z tym samym gościem już fumfle. Gratulację męskiej charyzmy. Bez pozdrowień dla obu panów ;)

  • Przepraszam, że się wtrącę, ale mnie uderzyły komentarze.


    Nie wiem jak można facetem bez klasy nazwać kogoś, to potrafił przyznać się do błędu i przeprosić - co załączył na screenie. O.o

    Umiejętność szybkiej adaptacji do sytuacji to raczej większą zaleta, niż sztywne przywiązanie do odgórnie przyjętych ram... ale co ja tam wiem, nie znam się. ;)


    Co do samego ST... Pamietam, jak kiedyś startując z ogejmami zrobiłem ST na 2% z kawałkiem i miałem radochę.. :D niewyobrażalne liczby jak na moje standardy, gratki.

    Obrońcy natomiast szybkiej odbudowy!

  • Jako, że czuję się wezwany do tablicy to napiszę tylko tyle:

    Wróciłem do gry po 10 latach, i jak zmieniło się wiele na ogejmie co do techniki gry, możliwości, mikrotransakcji, tak jedno się nigdy nie zmieni - płacz i bul 4 liter co niektórych, którzy tą grę biorą jak swoje drugie życie :)


    Jak już tak chcesz wiedzieć, to dostałem tu złoma po przejęciu konta i zacząłem przetapiać flotę i surowce i zapasy, a potem zacząłem latać, gram dla siebie i dla zabawy, co do akcji z Wdowiakiem to co Cię chłopie boli ? Że pisał, że mnie może z wami ściągać i nie poszedłeś na to ?
    Jedyną osobą która o to mogłaby mieć do niego żal i nazwać go chorągiewką jestem ja, nie Ty drogi chłopcze ;) a ja mam do niego szacunek bo sięprzyznał i temat zamknięty - dla mnie to gra ;) Więcej luzu w gaciach Ci życzę ;)

    Zanim znowu kogoś wyzwiesz, że mnie wzięli do lotu to Ci tylko podpowiem, że to Ja znalazłem flotę, a że lot przez gale z reckami by kosztował z 500 baniek dexu to zamiast solowki odezwałem się o acs i co w tym złego ?

    Polecieliśmy, zniszczyliśmy, zebraliśmy większość :)

    Obrońcy szybkiej odbudowy :) Luffemu więcej luftu bo się zapowietrzyłeś chyba, pogadaj z kobietą, żeby Ci z wentyla co nieco spuściła :P :D

  • Odpowiadając, panu powyżej, nie wiem jak pan Coperek to rozumie aczkolwiek Facet z klasą w moim mniemaniu ma swoje zasady których się trzyma. Tu ewidentnie widać bycie tak zwaną chorągiewką za parę KK. Bycie chorągiewką to nie klasa u faceta. Choć u was widzę że co innego znaczy facet z klasą XD Mam rozumieć po twojej wypowiedzi że przyznanie się do błędu nazywasz wyzwiskami? A gdy nadarzyła się okazja bo sam pan wyżej nie dał by rady to proszenie o pomoc i godzenie się tylko dla zysku ;) Gratuluję interpretacji. Kończąc dyskusję widzę że pan Coperek musi wtrącać swoje 3 gorsze wszędzie. Rozumiem że Pan Wdowiak cię bronił przed nami i prosiłeś go o pomoc ale to lizanie sie po zadkach robi się obrzydliwe. Pana wyżej również nie pozdrawiam ;)

  • Widzę, że ktoś ma problemy z czytaniem z zrozumieniem - to ja Poczuj Laske Pana - poprosiłem chłopaków o ACS, bo nie miałem tyle paliwa a na czasie mi zależało i dziękuję im, za taką szybką akcję, za zaufanie i za emocje jakie ostatnio chyba na uni1 i uni draco miałem :)

    Więc jeśli nazywasz chorągiewką kogoś od kogo odrzuciłeś ofertę współpracy, a który przyjął ode mnie prośbę o pomoc to zweryfikuj sobie swe poglądy jeszcze raz ;)


    Chorągiewką by był gdyby miał z wami pakt na mnie, i w trakcie tego paktu by z niego wyszedł i zaprosił mnie do lotu ;)

  • Orion,

    Wtrącam się tam gdzie widzę absurdy.

    Przecież ta gra oparta jest o zbieranie kilku dodatkowych kk.

    Wszystkie Państwa na świecie i cały nasz świat zbudowany jest na dobrej dyplomacji i wspólnym działaniu w różnych momentach przy nadarzających się okazjach, nie potrafię po prostu pojąć co jest złego w dogadywaniu się z jednymi i z drugimi?

    Ja rozumiem, jakby zrobił ktos świńską akcje i poleciał na gościa ze swojego sojuszu, z którym w domyśle tworzy jakąś grupę, która się wspólnie wspiera.. Albo polecial na podstawkę i w ost. Sekundzie zawrocil flotę będąc w zmowie z agresorami.. ale tutaj sytuacja jest taka, że zapewne i sojusz 607 i poczuj laske i znikający PZ równie dobrze mogliby wsadzić w recki Wdowiaka i vice versa.


    Przyznanie do błędu I przeprosiny uważam za klasę, nie wyzwiska.

    Notoryczne obrażanie innych I zauważalny brak szacunku do innych graczy uważam za jej brak.


    Ps: nikogo jeszcze nie poprosiłem o pomoc.

    Aczkolwiek - zdradzę sekret - sposób waszej komunikacji i podejście do innych sprawia, że propozycji wsparcia na wypadek przyjemności z wami otrzymałem mnóstwo I gdy zdarzy się sytuacja, w której pomoc będzie potrzebna - podejrzewam, że chętnych nie zabraknie. :)

  • A tak już rozluźniając atmosferę to chyba mamy top1 ACS ? coś nas łączy - 4 różne sojusze w top 1 ACS to fajnie wygląda :P


    Czemu został raport i caly 1 post skasowany ??



    Moderator Qnick:
    Double - posting poprawiony. Proszę używać opcji: "Edytuj". Upominam.