Klonowanie floty

  • Na uni Perseus znajduje się jegomość, który znalazł sposób na bez wysiłkowe klonowanie floty. Support nic z tym nie robi więc wygląda na to, że jest to legalne działanie.

    Może ktoś się podzieli jak takie cuda się robi? Inni gracze z pewnością również chcieliby wykorzystać pełne możliwości gry

  • chłopie :D in post działa to i klonowanie paczek działa :D i flota rośnie ...

    przy 200k pkt eko to chyba za wiele nie wyciągnie z paczek :>

    ja przy 2kkk eko mam 4,7kkk sury z pełnej paczki w tym 2,7kkk metalu

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Jest bug przy wysyłaniu floty na stację, część floty zostaje i jednocześnie leci i w ten sposób się ona podwaja. Problem był znany kilka lat temu, długo było o nim cisza, po aktualizacji sprzed około 2 tygodni problem powrócił.

  • Jest bug przy wysyłaniu floty na stację, część floty zostaje i jednocześnie leci i w ten sposób się ona podwaja. Problem był znany kilka lat temu, długo było o nim cisza, po aktualizacji sprzed około 2 tygodni problem powrócił.

    rozumiem, że ten problem to losowo się pojawia, a nie przy jakimś konkretnym wykonaniu stacjonuj?


    Edit to konto miało nick wcześniej Vatghern, tu jest ST z opisanym bugiem który najwyraźniej powtarza się dla tego konta:

    zabujca6[GAW] vs. Vatghern-Oddam[POLZGR] ~ 1 858 095% TOP 1 Solo na Bugu nr. 999...


    podobno support to sprawdza

  • Sprawdzają/nie sprawdzają, ale faktem jest, że gościu to regularnie wykorzystuje i bez reakcji ze strony operatorów. W zasadach jest napisane wyraźnie, że jeśli wiesz o istnieniu buga i go wykorzystujesz to jest to karane.

  • Wspomnę tylko że problem nie zamyka się tylko do jednego U. Jest powszechny wszędzie, a team chyba po prostu nie jest w stanie nic z tym zrobić. Normalnie to już powinny być permy tym czasem...nie ma nic. Tak samo powielanie tych bugów przy lotach w kogoś i robienie tego z premedytacją też powinno być karne banem od strzału. Mozna raz ale nie notorycznie.


    A już nagminne dorabianie się w ten sposób w grze i brak reakcji po prostu chyba pokazuje kompletną bezradność teamu w kwestii oszustów w grze. W każdej kategorii, nie tylko bugusingu.



    Bo jak to mówią... Przypadkiem to można dziecko zrobić a nie....

  • Dziekuje wszystkim serdecznie za troskę oraz zainteresowanie :) Przykro mi tylko z jednego powodu, iż nie zostałem wczesniej tutaj oznaczony, abym mógł głownemu zainteresowanemu jegomosciowi szybciej odpisać na nurtujące go pytanie :) Wraz z pierwsza taka sutuacją, w której po wysłaniu floty na FSa, jej część została na moonie i sie później zsumowała, wysłałem zgłoszenie do supportu, łacznie wysłałem takich zgłoszen 3. Mam nadzieję, ze ku waszej wielkiej uciesze, jak równiez i mojemu spokojowi, będziecie zadowoleni z wiadomości iż uzyskałem odpowiedz od GA i zbugowana, nadmiarowa flota w najbzliszym czasie zostanie zredukowana. Liczę że teraz bedziecie mogli juz spokojnie spać po nocach i nie bedzie was nic gryzło ani niepokoiło :) Pozdrawiam serdecznie :)

  • Dziekuje wszystkim serdecznie za troskę oraz zainteresowanie :) Przykro mi tylko z jednego powodu, iż nie zostałem wczesniej tutaj oznaczony, abym mógł głownemu zainteresowanemu jegomosciowi szybciej odpisać na nurtujące go pytanie :) Wraz z pierwsza taka sutuacją, w której po wysłaniu floty na FSa, jej część została na moonie i sie później zsumowała, wysłałem zgłoszenie do supportu, łacznie wysłałem takich zgłoszen 3. Mam nadzieję, ze ku waszej wielkiej uciesze, jak równiez i mojemu spokojowi, będziecie zadowoleni z wiadomości iż uzyskałem odpowiedz od GA i zbugowana, nadmiarowa flota w najbzliszym czasie zostanie zredukowana. Liczę że teraz bedziecie mogli juz spokojnie spać po nocach i nie bedzie was nic gryzło ani niepokoiło :) Pozdrawiam serdecznie :)

    Nie chciałem uderzać do Ciebie personalnie. Bardziej zależało mi na nagłośnieniu istnienia groźnego błędu i opieszałości administracji w tym stosunku.

    Chwała Ci za to, że nie wykorzystywałeś tego agresywnie w stosunku do innych graczy. Dobrze też wiedzieć, że cokolwiek się w tej sprawie dzieje.

    Rozumiem, że zyski jakie osiągnąłeś dzięki korzystaniu z bugu również zostaną zredukowane (nie tylko flota)?

  • Dziekuje wszystkim serdecznie za troskę oraz zainteresowanie :) Przykro mi tylko z jednego powodu, iż nie zostałem wczesniej tutaj oznaczony, abym mógł głownemu zainteresowanemu jegomosciowi szybciej odpisać na nurtujące go pytanie :) Wraz z pierwsza taka sutuacją, w której po wysłaniu floty na FSa, jej część została na moonie i sie później zsumowała, wysłałem zgłoszenie do supportu, łacznie wysłałem takich zgłoszen 3. Mam nadzieję, ze ku waszej wielkiej uciesze, jak równiez i mojemu spokojowi, będziecie zadowoleni z wiadomości iż uzyskałem odpowiedz od GA i zbugowana, nadmiarowa flota w najbzliszym czasie zostanie zredukowana. Liczę że teraz bedziecie mogli juz spokojnie spać po nocach i nie bedzie was nic gryzło ani niepokoiło :) Pozdrawiam serdecznie :)

    Nie chciałem uderzać do Ciebie personalnie. Bardziej zależało mi na nagłośnieniu istnienia groźnego błędu i opieszałości administracji w tym stosunku.

    Chwała Ci za to, że nie wykorzystywałeś tego agresywnie w stosunku do innych graczy. Dobrze też wiedzieć, że cokolwiek się w tej sprawie dzieje.

    Rozumiem, że zyski jakie osiągnąłeś dzięki korzystaniu z bugu również zostaną zredukowane (nie tylko flota)?

    korzysci?? straty Deuteru na FS, zarowno w dzien jak i w nocy, zero atakow z mojej strony ciagłe szpiegowanie przez pół serwera, moje nerwy oraz ciagłe zastanawianie sie czy dostane bana za bład gry.... to wedle Ciebie są korzysci?? prócz tego ze odejmą mi nadmiarowa ilość statków nie otrzymam nic.

  • Twierdzisz, że ostatnie przyrosty w eko to tylko z paczek? Pkt straconej floty jednoznacznie wskazują że część klonowanej floty została przetopiona na surowce

    Wierzę, że miałeś stresujące sytuacje z tego powodu ale reguły fair play powinny zostać zachowane

  • Watpie abym musiał sie tłumaczyć ale nie ma problemu. Dzienne wydobycie+ 14 slotow ekspedycji+ standardowe farmingi+ tak wykorzystywanie tej sily floty na latanie po paru ostalych bunkrach idlakow z surowcami, ktorych nikt nie mial ochoty ruszyc, wczoraj lekko przygarnalem prawie 5 mld surowcow, nie atakując ani jednego aktywnego gracza. Dla kogoś kto potrafi poswiecic troche czasu na gra to naprawde nie jest problem. Wiem ze niektorzy wola ten czas poswiecic np na pisanie postów na forum lub uganianie sie za króliczkiem :)

    Uważam temat za zamkniety, tickety byly wyslanie, odpowiedz usykana, nadmiarowa flota zostanie usunieta, mam wielka nadzieje, ze to sie wiecej nie powtorzy, bo naprawde lubie sobie pograc w tą gre, a nie użerać z innymi graczami :)

  • Dziekuje wszystkim serdecznie za troskę oraz zainteresowanie :) Przykro mi tylko z jednego powodu, iż nie zostałem wczesniej tutaj oznaczony, abym mógł głownemu zainteresowanemu jegomosciowi szybciej odpisać na nurtujące go pytanie :) Wraz z pierwsza taka sutuacją, w której po wysłaniu floty na FSa, jej część została na moonie i sie później zsumowała, wysłałem zgłoszenie do supportu, łacznie wysłałem takich zgłoszen 3. Mam nadzieję, ze ku waszej wielkiej uciesze, jak równiez i mojemu spokojowi, będziecie zadowoleni z wiadomości iż uzyskałem odpowiedz od GA i zbugowana, nadmiarowa flota w najbzliszym czasie zostanie zredukowana. Liczę że teraz bedziecie mogli juz spokojnie spać po nocach i nie bedzie was nic gryzło ani niepokoiło :) Pozdrawiam serdecznie :)

    Nie chciałem uderzać do Ciebie personalnie. Bardziej zależało mi na nagłośnieniu istnienia groźnego błędu i opieszałości administracji w tym stosunku.

    Chwała Ci za to, że nie wykorzystywałeś tego agresywnie w stosunku do innych graczy. Dobrze też wiedzieć, że cokolwiek się w tej sprawie dzieje.

    Rozumiem, że zyski jakie osiągnąłeś dzięki korzystaniu z bugu również zostaną zredukowane (nie tylko flota)?

    korzysci?? straty Deuteru na FS, zarowno w dzien jak i w nocy, zero atakow z mojej strony ciagłe szpiegowanie przez pół serwera, moje nerwy oraz ciagłe zastanawianie sie czy dostane bana za bład gry.... to wedle Ciebie są korzysci?? prócz tego ze odejmą mi nadmiarowa ilość statków nie otrzymam nic.

    Większych bzdur nie czytałem jeszcze, chłopie nie dość że kłamiesz wszystkim prosto w oczy to jeszcze nawet nie potrafisz tego dobrze zrobić, po pierwsze klonowana flota jest złomowana i potem wbijasz to w eko, badania i formy, spokojnie codziennie są screeny twoich dokonań robione i zostaną udostępnione do supportu, na szczęście udało się w tej sprawie skontaktować z niemieckim supportem bo ten polski to nadaje się do wożenia taczki z g...em, całkowicie olali temat, Złomujesz flotę bo wiesz ze zostanie Ci odebrana, wiec aby coś zyskać na tym to szybko wbijasz to w eko i całą resztę, powiadasz 5kkk dziennie to już dawno byś był wyżej niż ja w rankingu, ilości surki jakie posiadasz zdecydowanie świadczą o tym że złomujesz flotę bo z dziennego wydobycia i ekspow nie złapiesz nagle 70kkk surki, Świadomie wykorzystujesz błąd gry i szczerze liczę że wyłapiesz perma na to konto bo nie widzę innego rozwiązania które nauczy takich jak ty że gra się fair.

  • Watpie abym musiał sie tłumaczyć ale nie ma problemu. Dzienne wydobycie+ 14 slotow ekspedycji+ standardowe farmingi+ tak wykorzystywanie tej sily floty na latanie po paru ostalych bunkrach idlakow z surowcami, ktorych nikt nie mial ochoty ruszyc, wczoraj lekko przygarnalem prawie 5 mld surowcow, nie atakując ani jednego aktywnego gracza. Dla kogoś kto potrafi poswiecic troche czasu na gra to naprawde nie jest problem. Wiem ze niektorzy wola ten czas poswiecic np na pisanie postów na forum lub uganianie sie za króliczkiem :)

    Uważam temat za zamkniety, tickety byly wyslanie, odpowiedz usykana, nadmiarowa flota zostanie usunieta, mam wielka nadzieje, ze to sie wiecej nie powtorzy, bo naprawde lubie sobie pograc w tą gre, a nie użerać z innymi graczami :)

    Tak jak Medziu wyżej napisał tak i ja twierdzę. Nie gram na Perseuszu, a też widzę jakie przyrosty w eko masz. Magnat nawet jakby 24/7 latał na ekspy i farmil idlakow i jednoczenie dolozyl dzienne wydobycie to takich przyrostów w eko nie zrobi jakie ty i robisz. Twierdzisz że latasz na bunkry na które nikt inny nie lata ? Okej tylko latasz na nie zbugowaną flotą. Dobrze wiesz że nadmiarowa flota zostanie ci odebrana, więc ją delikatnie rozbijasz jednoczesnie coś wyciągając z bunkra. Nic innego jak perm ci się nie należy. Ja także wysłałem zgłoszenie do niemieckiego supportu, bo tutaj od 8 dni zero odpowiedzi, a tam o dziwo po 3 godzinach odpisali. Więc chłopie sorry perm i arivederci Roma.