wilku[3 X] vs. Michaelle[ARMG] & Y2K[KOMORNIC] ~ 2.960.465% Obrona

  • Wyszło jak wyszło, Wilku wystartował na mojego dostawcę deu , na whatsup dostałem za późno info, z miejsca telep, wysłane zatrzymaj no i niestety po ataku agresora, stwierdziliśmy poczekamy zobaczymy, idealnie 2 sekundy przed moim zatrzymuj ostatni skan, wlot. Wilku był szybszy w reckach o 5 minut. Doku u Mnie nie ma, nie wiedziałem że z zatrzymaj nie zwraca nic, straty miały być z 2 razy większe ale moje formy życia namieszały ;]


    Dzięki Michaelle za szybkie działanie !


    Kiedyś to ja się rozbiłem podobnie o 3x, złom plus dok do odrobienia bez problemu, więc Wilku SZO !


    Quote

    wilku05.01.2024 20:31:02
    Chłopaki sorry że zlamiłem ale jak zauważyliście to tylko gra Y2K i Michaelle gratki i podziękowania za uwolnienie z nałogu trzymajcie się ciepło i dajcie popalić Nekkar jak was połączą :)




    Dnia 05-01-2024 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor wilku [3 X]

    ________________________________________________


    Krążownik 7.126.211

    Sonda szpiegowska 2

    Pancernik 5.673.039

    Pathfinder 542.483

    _________________________________________


    Obrońca Michaelle [ARMG]

    ________________________________________________


    Mały transporter 262.096

    Duży transporter 1.084.841

    Lekki myśliwiec 1.267.436

    Ciężki myśliwiec 28.229

    Krążownik 109.417

    Okręt wojenny 34.915

    Statek kolonizacyjny 14

    Recykler 84.126

    Sonda szpiegowska 870.751

    Bombowiec 420

    Niszczyciel 98.822

    Gwiazda Śmierci 12.565

    Pancernik 102.907

    Reaper 458

    Pathfinder 703.027

    Działo Gaussa 96

    Wyrzutnia plazmy 20

    _________________________________________


    Obrońca Y2K [KOMORNIC]

    ________________________________________________


    Krążownik 46.193.551

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor wilku [3 X]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________


    Obrońca Michaelle [ARMG]

    ________________________________________________


    Mały transporter 94.255 ( -167.841 )

    Duży transporter 548.857 ( -535.984 )

    Lekki myśliwiec 454.993 ( -812.443 )

    Ciężki myśliwiec 12.831 ( -15.398 )

    Krążownik 89.603 ( -19.814 )

    Okręt wojenny 34.015 ( -900 )

    Statek kolonizacyjny 13 ( -1 )

    Recykler 50.340 ( -33.786 )

    Sonda szpiegowska 307.843 ( -562.908 )

    Bombowiec 417 ( -3 )

    Niszczyciel 98.795 ( -27 )

    Gwiazda Śmierci 12.565 ( -0 )

    Pancernik 102.313 ( -594 )

    Reaper 458 ( -0 )

    Pathfinder 487.988 ( -215.039 )

    Działo Gaussa 86 ( -10 )

    Wyrzutnia plazmy 20 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca Y2K [KOMORNIC]

    ________________________________________________


    Krążownik 41.714.708 ( -4.478.843 )

    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 705.685.409.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 148.913.787.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 166.086.819.416 metalu i 129.951.949.385 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    ________________________________________________


    combatreport.harvest.attacker.captured

    119.784.000.000 Metalu i 119.784.000.000 Kryształu

    ________________________________________________


    combatreport.harvest.defender.captured

    45.277.695.656 Metalu i 9.142.843.625 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -197.271.254.000

    Kryształ: -165.158.284.000

    Deuter: -103.687.871.000

    agresor stracił łącznie 466.117.409.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -52.895.219.344

    Kryształ: -30.803.440.375

    Deuter: -10.794.588.000

    obrońca stracił łącznie 94.493.247.719 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 5.0.0-beta

    Taaaaaaaa ;]

    _____

    | Y2K |

    ``````\

    .......___\__

    ___ / **** \======#

    ;|_KOMORNIC_\\\

    (@=@=@=@=@)

  • raz na wozie raz pod wozem. mówi się trudno, uszy do góry! w ataku żaden wstyd dostać złoma.


    ilość krążków powala, tak wchodzę od czasu do czasu na forum to Ygrek chyba już tylko krążkami latasz, nawet na GSy :D


    wilku odbudowy

  • Ja jako pierwszy :) Gratulacje za podstawkę bo w dzisiejszych czasach to rzadkość ale taka jest właśnie ta gra że błędów nie wybacza szczególnie po wszystkich zmianach. Przy okazji piękna liczba krążków. Obrońcom jeszcze raz gratki

    Szkoda mi wilka bo to stary gracz a coraz niestety mniej nas z każdym dniem, więc szczerze życzę odbudowy.

    Pozdrawiam

  • Widać wilku długo nie grał i jest nie w temacie jakie komorniki konta posiadają .
    A nie zdziwiło cię agresorze że tam w układzie są komorniki i układ dalej też ?

    I dlaczego ten Michaelle jeszcze nie w ich reckach .
    już wiesz dlaczego .

    Życzę odbudowy .

  • Tylko głupiec nie wiedział że Michaelle to konto komorników :D heheheh


    Przecież oni mają tych kont więcej.... cały sojusz LUMP to konta komorników....


    Ja nie wiem jak można dać się nabrać na taką podpuchę.... w ulu stoi konto które żyje z komornikami i nie jest łupione... ale ale właśnie może jest łupione... czyli wystawiane są surowce aby te dziady korzystały omijając regulamin gry...... Jaki regulamin ??? przecież ich żaden regulamin nie tyka :D


    taka to właśnie jest "gra" zasady dla prawie wszystkich :D


    pozdro


    nie ma czego gratulować bagieta dziadem był i pozostał

    komornicy puszerami są i nimi pozostali :D


    Moderator kasai:
    Upominam za prowokacje.

  • Tylgo głupiec nie wiedział że Micha



    dlatego spawacz na niego latał ?? :D:D Panciorek wiadomo że jesteś gwiazdą tego forum :D:D Nikt nie wierzy w te brednie tylko Twój kolega spawacz :) Nie mam multi konta, może Wy tam latacie z konta na konto, ja mam jedno konto i go pilnuje, co przynosi takie efekty na forum jakie są. I tyle temacie. Szkoda czasu na pisanie z Tobą , idź na urlop bo zaraz znowu wbijam pod Ciebie ;]

    Taaaaaaaa ;]

    _____

    | Y2K |

    ``````\

    .......___\__

    ___ / **** \======#

    ;|_KOMORNIC_\\\

    (@=@=@=@=@)

    Edited once, last by Y2K ().

  • [cytowany post został usunięty/kasai]

    Faktycznie, liczba krążków może robić wrażenie. Miła odmiana ta podstawka, chociaż... w pierwszej chwili myślałem, że Y2K pstryczka w nos dostał :D
    Gratuluję obrony, procent miły dla oka, zabawa była więc same plusy. Atakującemu odbudowy :)

  • Ładna ilość krążków...

    Kurna. Wartość punktowa tego pz, jest tylko o 1/3 mniejsza, niż wartość całego mojego konta...

    Jest to paraliżujące :)


    Gratulacje kontry, ale też słowa uznania należą się graczowi wilku, za odważny lot do gniazda szerszeni :)

  • Ładna ilość krążków...

    Kurna. Wartość punktowa tego pz, jest tylko o 1/3 mniejsza, niż wartość całego mojego konta...

    Jest to paraliżujące :)


    Gratulacje kontry, ale też słowa uznania należą się graczowi wilku, za odważny lot do gniazda szerszeni :)

    nie w gniazdo szerszeni tylko w miejsce gdzie jes selavi szakal i multi komorników Michael .....

  • Widać że wiatr w żagle jednemu sojuszowi. Wilku wtopił bo nie spodziewał się że "dostawca deuteru" jest dostawcą deuteru ygreka. :trollface:


    nie chcę mi się wierzyć że to może być konto komorników, wy się po prostu na ludziach nie znacie. Zazdrościcie im że wszystko im się układa w ogame. Wszystko wchodzi, żadnych wtop. Też możecie poświęcić cały swój czas aby obserwować galaktyke, graczy, pilnować kont kolegów, wymieniać surowce z dostawcami deuteru. :beaten:


    wilku SzO :piwko:


    Ygrek Ty już wszystko masz więc odejdź w pokoju.[mniam]


    Moderator kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.

  • Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka -:) tym powiedzeniem można by zacząć.

    Wilku widzę że jako normalny człowiek i gracz przyjoleś tę sporą wpadkę tracąc flotę takich zawodników coraz mniej:-)

    Co do akcjii obronnej gratulacje skoro szczęście dopisało bo jak w opisie y2k pisze za późno dostał info o locie a jednak się udało podstawić:-)


    Co do tematu multi kont ,kasy itp

    Tak jak pisałem już wielokrotnie skoro administracja patrzy tylko przez pryzmat ile ZŁ kto daje to tak będzie zawsze będą osoby Co mają 10 kont i tacy co mają 1 i nie dają ani grosza na grę i to jest niestety przykra sprawa :-( 😞 😓 😩


    Wilku odpoczywaj wracaj jak będziesz mieć motywację

    Obrońca miłego przetopu

  • Mnie takie słowa nie ruszają. Nawet jakby były to multi konta to co ? Tam też trzeba poświęcać swój czas i zaangażowanie i kupować anty. :)


    A teraz bardziej poważnie i wiem że pewnie zostanę zjechany za to co teraz napisze ale ..


    Walka z multikontami miała sens 1,5 dekady temu. Gdy nie było jeszcze anty, paczek itp podobnych pierdół. Wtedy faktycznie, walka miała sens. Ale dzisiaj ?? Gdzie nawet taki idiota jak ja, może grać z kilku IP i nawet nikt się nie kapnie ? Gdzie nawet w lodówkach masz internet ?? Nie zatrzymasz tego.

    Tylko nie myśl że to popieram, bo nie popieram. To były powody dla których wylogowałem się z ogame na kilka lat. Nie mogłem tego przeboleć że ktoś taki jak ja, stara się być uczciwy, a ktos jedzie na kilku kontach i łapie z tego profity. Ale sobie uświadomiłem po latach, że teraz by nie zwariować, należy patrzeć na to przez palce i za proceder jest winne samo GF. Ja tam kierowałem i kieruje pretensje. A gracze ?? Po prostu to wykorzystują, bo mają nie oficjalne pozwolenie z samej góry, bo na multi też kupuje się anty..


    Ja jestem zdania, ze tam gdzie wchodzą pieniądze, kończy sie uczciwość w dzisiejszych czasach i albo to akceptujesz, albo wariujesz, bo nic tego nie zmieni...no chyba ze duża skalista asteroida

  • RW piękne, procent zacny, obrona swojego dostawcy paliwa bezcenna. Prawie do niczego nie można się przyczepić no może do Wilka że w środku dnia obok palącego się top1 nie opóźnił z minuty ale ryzyko to jego hobby


    tak z całego serca życzę jak najwięcej takich Starć Tytanów ;), może wtedy będę miał mniejszą konkurencje na Uni ;) <---taki żarcik sytuacyjny XD


    a tak na poważnie Wilku SzO mam nadzieje że wrócisz jeszcze silniejszy a Ygrekowi też SzO

    Imperare sibi maximum imperium est


    ST#15 UNI68 - ON

    ST#299 NEKKAR- OFF

    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF

    ST#67 Fenrir - OFF

    ST#3 Dorado - OFF



    ST łącznie - 473