TOP 1 ACS Ogame PL x1 - Y2K [KOMORNIC] & Viper [KOMORNIC] & zygunia [KOMORNIC] vs. SPAWACZ[GIGANT] ~ 15.040.462 %

  • ohy ahy :D no czy ta się to jak jakiegoś harlequina, mam wrażenie że niektórzy to już odlecieli...... Przypominam, że to tylko gra, która w swoim założeniu ma faworyzować jedną ze stron.....


    także czego tutaj gratulować ?? .... nieprzespanej nocy ?? braku innych zajęć ??? wielkiego EGO, ale tylko w necie ????


    spawacz odpocznij i jechaj z nimi [mniam]


    lecimy dalej :szo:


    Moderator kasai:
    Obędzie się bez takich komentarzy.

  • gratulacje starcia i nowego TOP 1, kto jak kto ale za swój upór i determinację takie starcie po prostu Ci się należało, nawet jak siedziałeś na UPie :P


    Procentowo pobiliście poprzednie TOP 1 prawie dwukrotnie, pogratulować jeszcze raz. :)

  • kozackie rw nie ma to tamto, chwile zajmie odbudowa :-D Ci co szczekaja najlepiej odpadaja

    pancior kiedys fajne nawet dymy robiles, teraz to wyglada kiepsko, ale zycze powodzenia bo sie wtedy lepiej czyta forum ;]

    aaaov9.gif

    uni: 68

    nick w grze: nie gram

    wygrane wojny: IRA

    najlepsze ST: nadejdzie na tobie.....

  • Należy chyba coś napisać przy tak zacnym % :D

    Gratuluję komornikom ciekawej akcji z imponującym procentem i fajnego zysku. Trochę ganialiście się ze spawaczem, raz w jedną, raz w drugą stronę ;)

    Spawaczowi życzę szo bo niezależnie jak jest, to nie zapominajmy, że to tylko gra i fajnie jest mieć w niej jakiegoś oponenta.

  • i to właśnie jest sojusz , ktoś nie śpi żeby inny mógł spać , gratulacje zgrania

    co do Spawacza.... tak po nim jedziecie ( nie wnikam czy sie należy ) ale czy nie przyszło Wam do głowy że po zaśnięciu misiów z PN to była jedyna przeciwwaga dla Komornic na tej UNI ? , Otwarcie mówił co myśli ( czasem za otwarcie ) ale nie ukrywał swoich poglądów . reszta towarzystwa tylko potrafi pisać , szydzić , ironizować i co ? i na tym koniec . Spawacz chociaż coś robił !

    Gratulacje akcji , jest czego i to nie ustawka :)

    SZO Spawacz

  • SWAT masz rację Spawacz jaki jest to fakt ale stara się jakoś odgrywać na graczach którzy są w jednym sojuszu który nawet graja 24/h

    Bo sami na siebie nie poleca i gdyby nie byli w tym sojuszu to zapewne też byliby już spakowani nie raz w reckach.

    Co do zastrzeżeń do administracjii to lepiej się nie wypowiadać bo oni tylko widzą kasę ktora wpływa na konto a nie dobro tej gry

    Mamona ich ogarnęła niestety


    Odbudowy obrońcy a agresorom miłego przetopu

  • I rzeczywiscie tak jest, gdyby nie spaw to zostaja praktycznie nieaktywne PNy, portier znany jako Kromak jedynie sie budzi na zime i klepie mantre codziennie a tak kto byl antagonista? nikt, latali jak chcieli wiec dla zdrowia uni szybkiej odbudowy i jeszcze wiekszego zacięcia a agresorom gratulacje. Bez paczek ciezko by bylo dogonic takie floty a tak chociaz jest rozrywka.

  • Zysk tak duży że aż wow, czapki z głów za zgraną akcje, palce lizać, długo mnie tu nie było, wydaję się to wieczność - jedno jest pewne dalej tu dużo szczerej nienawiści co zawsze mnie zastanawiało jak potrafią w grze gracze do siebie podchodzić, trochę to smutne, trochę tragikomiczne lecz w świecie realnym mamy to samo co śmieszniejsze to tak naprawdę nieistotne i ewentualnie podnosi tylko ego,. gra była by też nudna gdyby nie było całej tej otoczki, docinania sobie lub też zrobienia ładnego RW na przeciwniku, pamiętajmy to tylko luba aż gra

    Atakującym życzę szybkiego przetopu a Obrońcy SzO

    Imperare sibi maximum imperium est


    ST#15 UNI68 - ON

    ST#299 NEKKAR- OFF

    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF

    ST#67 Fenrir - OFF

    ST#3 Dorado - OFF



    ST łącznie - 473

  • No to teraz ja cos napisze w tym ST :P

    Wiadomo, czym większy procent i starcie tym więcej emocji wokół tego co dobrze widać po wpisach xD

    Było ganianie się wzajemnie, nocami , rankami, były małe pstryczki w nos po obu stronach ale finalnie Spwacz zmarnował Kupę kasy, zmęczył się w końcu i padł fizycznie jak i wirtualnie a mówiłem, że szkoda pakować pieniądze w jakąś grę, 100 raz na 2 lub 3 miesiące to max i taki jest mój pogląd na tą gre , moze jestem juz za stary na nowe standardy gry. Grasz lata budujesz powoli pilnujesz , polujesz , trafiasz, padasz - tracisz jedynie poswięcony czas, a kasę lepiej wydać na coś co w życiu realnym daje frajdę.

    Tez mógłbym wpierdzielić 40 tys. na grę i być wysoko ale zawsze znajdzie się ktoś wyżej, albo mała banda co pomoże rozwalić wydane tak pieniądze, dlatego ja wolałem wydac np na Quada, Ludzie tu się ganiają, nie spią a ja w tym czasie popierdzielam po śniegu, lasami , plażą i różnymi dziurami mając zajebistą frajdę z Tego i nikt mi tego nie zabierze ;)

    Przemyślcie dobrze to wydawanie dużych pieniędzy na tą grę, przecież to szkoda i bezsensowna strata !!

    Graty ekipa złomujące, szkoda, że nie trafiło się nas więcej w tamtej chwili, ale takie starcie cieszy równie bardzo nawet w nim nie uczestnicząc ;)

    Spawaczowi Szo, zostało mu na tyle floty , że teraz może w końcu w normalny sposób nabijać zniszczone pkt militarne a nie tak, jak w tym starciu że za jednym razem walnał tyle co inni jeszcze tyle nie mieli :P teraz to przynajmniej jakoś wygląda bo wcześniej wyglądało bardzo głupio :D 3,4kkk floty a zniszczonych pkt tyle ze nie jeden ekonom ma więcej :beaten:.

    Zdrowego podejścia do gry zyczę wszystkim :graty: