NINJA::: SPAWACZ [GIGANT] vs. SharkAttacK [Q2DM1] ~ 478386.53%

  • Naprawdę nie mam słów LOOL Po prostu kocham SPAWACZ <3 :D


    Realny zysk był wyższy. Z jakiegoś powodu, gdy wstawiam apis z konwertera recyklingu, nie pokazuje, że to zrobiłem. Może to jakiś błąd.



    Dnia 27-07-2023 01:28:23 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor SPAWACZ [GIGANT]

    ________________________________________________


    Reaper 825.016

    _________________________________________


    Obrońca SharkAttacK [Q2DM1]

    ________________________________________________


    Mały transporter 9.647

    Lekki myśliwiec 6.550.128

    Satelita słoneczny 295

    Pancernik 1.369.732

    Crawler 1.576

    Reaper 300.929

    Wyrzutnia rakiet 120.140

    Lekkie działo laserowe 9.513

    Ciężkie działo laserowe 2.499

    Działo Gaussa 662

    Wyrzutnia plazmy 1.191

    Mała powłoka ochronna 1

    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor SPAWACZ [GIGANT]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________


    Obrońca SharkAttacK [Q2DM1]

    ________________________________________________


    Mały transporter 6.763 ( -2.884 )

    Lekki myśliwiec 4.595.722 ( -1.954.406 )

    Satelita słoneczny 209 ( -86 )

    Pancernik 1.181.513 ( -188.219 )

    Crawler 1.083 ( -493 )

    Reaper 295.165 ( -5.764 )

    Wyrzutnia rakiet 84.407 ( -35.733 )

    Lekkie działo laserowe 6.760 ( -2.753 )

    Ciężkie działo laserowe 1.757 ( -742 )

    Działo Gaussa 493 ( -169 )

    Wyrzutnia plazmy 1.150 ( -41 )

    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )

    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 132.002.560.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 24.847.186.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 28.613.775.882 metalu i 19.224.876.762 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -70.126.360.000

    Kryształ: -45.375.880.000

    Deuter: -16.500.320.000

    agresor stracił łącznie 132.002.560.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 16.521.816.382

    Kryształ: 9.410.319.262

    Deuter: -2.940.669.000

    obrońca zyskał łącznie 22.991.466.644 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

  • Już poszedł tiket sciemniaczu

    Paczkomacie

    ciesz się

    Lot 20 min na planetę

    I obserwuje falangę przez cały lot

    Bo miałem na uwadze to ze grasz nie fair

    Brak ruchów flot tylko moje ss

    Dolatuje a tu flota twoja 😂

    Skąd ?

    Ty już masz teleport na planecie ?

    Dobre 😀

    Nie ma gratulacji

    Bo to jest nie legalne !!!!!!

  • Wyobraź sobie wysyłanie 800K rippera do farmienia 100M zasobów LOOL


    Otwórz jeszcze kilka paczek i wydaj pieniądze, może ból ustąpi

  • Rozumiem to jak by to starcie było na ksiezycu

    To bym nic na fali nie widział

    I bym tez nie poleciał

    Bo wiedząc ze gość jest podejrzany to lepiej nie lecieć

    Ale tu był lot na planetę gdzie widzę na falandze wszystko

    I na moja nie korzyść

    Nie widzę ?

    Jak to możliwe ?

    Już falanga nie działa na planetę ?

  • A może nie widziałeś floty? LOL


    dziękuję i tak to był dobry moment, ponieważ wyjeżdżam na wycieczkę

  • Widać lepszy twój boot niż te paczki w tej chorej grze

    Więcej już na ciebie nie polece

    Wyobraź sobie bo tu jakieś inne zasady gry są


    chłopie !!!!

    Widziałem twoje akty

    I widziałem ze jesteś na koncie

    Lot 20 min

    I przez 20 min siedziałem na falandze i obserwowałem czy coś leci z moona na planetę

    I nic……

    Wiec skąd to wziąłeś?

    Chora gra !!!!!!

    Dobranoc!


    urlop już zapuścił twój boot?

  • widać tutaj skill spawacza niestety, obydwoje gracze na paczkach jadą. Widocznie musiałeś już wcześniej tam atakować obrońcę. Planeta cały czas * miała? Pewnie podnosił floty przed skanami albo wcześniej wysłał stacje z planety na moona I zawrocil jak leciałeś. Teleport na planecie ;D kup spawacz skilla jeszcze. Graty dla obrońcy:) a obrońca też widzę ma pojęcie o grze jak nie wie że rozpruwacze złom zbierają. Ogólnie wesoło jak 2 niedoświadczone paczki się spotkają. Brawo :D powinniście razem latać. Pięknie byście się uzupełniali.


    Edit:

    Ja po prostu gram i dużo latalem. St. Zrobiłem ich pełno na czym zyski kręciłem i to był jedyny surowiec jaki posiadam. Ciężko uwierzyć w normalne granie - mam to gdzieś. Co do dalszych zysków. Ostatnio nie wkleiłem na forum kilku raportów bo nie miałem czasu.

    I siedzę 24 h/dobę a nie tak jak piszesz ;D jesteś lama shark i tyle. Na skanach złapałem jak kupujesz paczki cwaniaczku ;D Ja nie muszę. Wystarczy kilka ataków. Moje eko nie mam bo wszystkie planety to lotki :D Fajnie ze konto które posiadasz jest z zbugowanych surowców i tym się na forum chwalisz. Super. A okna to trza wyczaić , same nie przychodzą;D

    Taaaaaaaa ;]

    _____

    | Y2K |

    ``````\

    .......___\__

    ___ / **** \======#

    ;|_KOMORNIC_\\\

    (@=@=@=@=@)

    Edited once, last by Y2K ().

  • O zawróconym stacjonuj, którego nie widać na falandze pewnie nie słyszałeś, co? :D

    Gratulacje obrony, atakującemu odbudowy i nauki.

  • widać tutaj skill spawacza niestety, obydwoje gracze na paczkach jadą. Widocznie musiałeś już wcześniej tam atakować obrońcę. Planeta cały czas * miała? Pewnie podnosił floty przed skanami albo wcześniej wysłał stacje z planety na moona I zawrocil jak leciałeś. Teleport na planecie ;D kup spawacz skilla jeszcze. Graty dla obrońcy:) a obrońca też widzę ma pojęcie o grze jak nie wie że rozpruwacze złom zbierają. Ogólnie wesoło jak 2 niedoświadczone paczki się spotkają. Brawo :D powinniście razem latać. Pięknie byście się uzupełniali.

    Y2K to zabawne, że naprawdę myślisz, że jesteś Bogiem gry. Ale pokażę ci, dlaczego jesteś w tym "dobry", siedząc przed komputerem od 7 rano do północy, szpiegując i mając nadzieję na 30-minutowe okno na rozbicie flot. Ponieważ to twoja jedyna strategia.


    1- Kupuję pakiety? Widziałeś moje punkty ekonomiczne? Do diabła z twoimi szpiegami, nie widziałeś mojego deuterium wharehouse? Musiałbym wydać tysiące. Jedyną ciemną materię wydałem tutaj na astro.


    2- Chcesz wiedzieć, że mam te zasoby? Moje konto pochodzi z Niemiec, Rosalind, farmowałem tam facetów takich jak SPAWACZ. I każda farma jednego z nich przekroczyła 100B zysku. I mieli ogromne zyski. Chcesz wiedzieć dlaczego? Ponieważ ludzie nadużywali bugów i byli pełni zasobów (tak jak ty prawdopodobnie, dojdę do tego).


    3- Przybyłem tutaj do tego wszechświata, z atakami, które wykonałem do tej pory, zarobiłem już około 300-400B, nie opublikowałem wszystkich, a niektórych nie mogę ze względu na zasady. Ale te, które tu zamieściłem, wszystkie razem przekroczyły 150B zysku. Wystarczy sprawdzić.


    Więc Y2k, lubisz oceniać? Ja też to zrobię. A ty? Twoje punkty ekonomiczne są nawet niższe niż moje. Mimo to udało ci się zdobyć 3,3 mld punktów floty. Jak kolego? Na podstawie ataków? Albo na wydawaniu pieniędzy? Głęboko w to wątpię, dla mnie to oczywiste, co zrobiłeś.


    Chcesz wiedzieć, co moim zdaniem zrobiłeś? Mocno nadużywałeś bugów.


    Więc tak, dla mnie jesteś przeciętnym graczem z flotą nie do rozbicia opartą na bugach. Kiedy masz czas, szpiegujesz od 7 rano do północy, mając nadzieję i modląc się, aby złapać floty, które śpią.


    Aha i odnośnie tego ataku? Nie wydałem ani centa, żeby rozbić jego flotę. Zdarza się, że SPAWACZ nie wie nic o grze


    edit: Jeszcze jedna rzecz. Bardzo ważna. Widzę, że krytykujesz ludzi za bycie paczkami. Ale spójrz na siebie. Jesteś jednym z graczy, którzy wydali najwięcej pieniędzy na serwerze LOL


    Mam na myśli twoje poziomy wyszukiwania, nawet twoją flotę, którą robisz od razu. Więc najpierw spójrz na siebie, zanim osądzisz innych <3.



    cya

  • Spawi nie wkurzaj się :)

    Nie błąd w grze, tylko jak się wysyła flotę z planety na moona to jej nie widać :) od zalania dziejów tak jest i można cofnąć i bum. Dwa masz dobre eko to szybko odrobisz a przy okazji też masz cel w grze aby zezłomować obrońcę.

    Już ładną ilość floty miałeś i wydawało mi się że jesteś jedyny który może namieszać Komornicom.

    Obrońca aktywny, skanuje, lata i za tą akcję należą się brawa jaki by nie był i co by nie robił.

    Pozdrawiam

  • Meliodas trzeba się przyjrzeć temu Panu, skoro wykorzystywał bugi u niemca a tutaj przyszedł robić to samo tzn że nie ma nic wspólnego z uczciwością:lool:


    a wyzywa innych od oszustów i paczkomatów gdzie sam też z tego korzysta, nie no tylko sobie kupił 16stą planetę na którą ja zbieram od dwóch lat paczki z eventów :trollface:


    Patrz na siebie chłopie, nie jesteś wyrocznią, sędzią w naszych sprawach. Spawacz kupił za swoje i za swoje stracił, czy ma skilla nie mi oceniać, robi ładne zdjęcia jak jest na urlopiexD


    Co do Ygreka jestem tutaj od dwóch lat i patrząc na jego karierę flociarza wydaję mi się że sam tego osiągnął patrząc na zyski.


    Ogólnie gratki za obronę i SzO atakierowi:lool:

  • As you know, I am not polish and i use translator. So i will put in english on top and polish bellow.


    Now two things, either you don't know how to read your own language or deepl translator is not good. But I never used bug. I attacked people who used.


    Those people were my opponents. Unfortunately people abused this bug to build gigantic fleet, that's why you see nowadays average players with insane accounts.


    Not my fault that i made for myself an opportunity to farm those insane number of resources from other people. That's is not illegal as far as i know.


    But feel free to go here and open ticket LOL


    https://ogame.support.gameforge.com


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    polski


    Jak wiesz, nie jestem Polakiem i używam tłumacza. Więc umieszczę po angielsku na górze i po polsku poniżej.


    Teraz dwie rzeczy, albo nie wiesz, jak czytać swój własny język, albo deepl translator nie jest dobry. Ale nigdy nie używałem buga. Zaatakowałem ludzi, którzy używali


    Ci ludzie byli moimi przeciwnikami. Niestety ludzie nadużywali tego błędu do budowania gigantycznych flot, dlatego obecnie widzisz przeciętnych graczy z szalonymi kontami.


    Nie moja wina, że stworzyłem sobie okazję do farmienia tej szalonej liczby zasobów od innych ludzi. O ile mi wiadomo, nie jest to nielegalne.


    Ale nie krępuj się, aby przejść tutaj i otworzyć bilet LOL


    https://ogame.support.gameforge.com

  • widać tutaj skill spawacza niestety, obydwoje gracze na paczkach jadą. Widocznie musiałeś już wcześniej tam atakować obrońcę. Planeta cały czas * miała? Pewnie podnosił floty przed skanami albo wcześniej wysłał stacje z planety na moona I zawrocil jak leciałeś. Teleport na planecie ;D kup spawacz skilla jeszcze. Graty dla obrońcy:) a obrońca też widzę ma pojęcie o grze jak nie wie że rozpruwacze złom zbierają. Ogólnie wesoło jak 2 niedoświadczone paczki się spotkają. Brawo :D powinniście razem latać. Pięknie byście się uzupełniali.


    Edit:

    Ja po prostu gram i dużo latalem. St. Zrobiłem ich pełno na czym zyski kręciłem i to był jedyny surowiec jaki posiadam. Ciężko uwierzyć w normalne granie - mam to gdzieś. Co do dalszych zysków. Ostatnio nie wkleiłem na forum kilku raportów bo nie miałem czasu.

    I siedzę 24 h/dobę a nie tak jak piszesz ;D jesteś lama shark i tyle. Na skanach złapałem jak kupujesz paczki cwaniaczku ;D Ja nie muszę. Wystarczy kilka ataków. Moje eko nie mam bo wszystkie planety to lotki :D Fajnie ze konto które posiadasz jest z zbugowanych surowców i tym się na forum chwalisz. Super. A okna to trza wyczaić , same nie przychodzą;D

    Jak wspomniałem, jesteś przeciętny w 100% Oczywiście twoje konto opiera się na błędzie.


    Przyłapałeś mnie na kupowaniu paczek? Widzisz dlaczego jesteś przeciętny? Chodzi mi o to, że moja ekonomia jest niska, dlaczego miałbym kupować paczki na tym etapie? A tak przy okazji, kim ty jesteś, żeby oceniać pieniądze, które wydaję? Jesteś prawdopodobnie jednym z najbardziej graczy, którzy wydali pieniądze na serwerze hahahaahah Naprawdę jesteś śmieszny. Ale jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, wydałem 25 euro 1 miesiąc temu w promocji 100%. Chcesz wydruk? LOOOOOL


    I znowu chwalę się okradaniem ludzi takich jak ty, którzy UŻYWAJĄ BUG do grindowania.


    Nigdy go nie używałem, lubię grać uczciwie w tę grę. Jestem starym wyjadaczem ze starej wersji ogame. To był czas, kiedy miałem 15 lat i byłem taki jak ty, cały dzień grając w ogame.


    Obecnie lubię wykorzystywać wolny czas na inne rzeczy. Ale hej, ciesz się ogame w wolnym czasie od 6 lub 7 rano do późnej nocy <3.


    Jeszcze jedno do dodania, znam ripper recycle. Ale znowu może tłumacz nie jest dobry, ale kiedy wpisywałem APIS z jakiegoś powodu zysk się nie pojawiał, tylko zniszczenie. Jeśli wrzucę brazylijską wersję, pojawia mi się normalnie. Więc może po polsku jest inaczej.


    Z niecierpliwością czekam na twoje 500 setek szpiegów od samego rana, kiedy twoja żona / mąż (kto wie, co lubisz, prawda? :D) mama tata, ktokolwiek, woła cię do snu.

    Moderator kasai:
    Upominam za offtopic i flame.

  • CO TO ZA OSTRA WYMIANA ZDAŃ

    MOIM ZDANIEM MAMONA OGARNEŁA WIĘKSZOŚĆ GRACZY WYDAJA CIĘŻKO ZAROBIONE LUB UKRADZIONE ZŁOTÓWKI ABY TYLKO STWORZYĆ COŚ CO I TAK KIEDYŚ PADNIE BO INNY WYDA WIĘCEJ.

    OK DZIŚ PADŁY ZŁOTOWKI SPAWACZA JUTRO KTO WIE PEWNIE SHARKA I TAK W NIESKOŃCZONOŚĆ TEGO WYMIARU.

    GRA TOTALNIE ODJECHAŁA NIE WYDAJESZ KASY NIE JEDZIESZ, KIEDYŚ TO BYŁY CZASY BEZ ANTY ZA TO PRĘGIERZ BANY PO KTÓRYCH NIE BYŁO PO CO WRACAĆ FLOTA PADAŁA DOKU NIE BYŁO I AUTOMATYCZNEGO URLOPU JAK SIĘ BANA DOSTAŁO .


    POZDRAWAIM BROWARUSA ORAZ WSZYSTKICH GRACZY CO TAK JAK JA NIE WYDALI NAWET 1ZŁ NA TĄ GRĘ


    Moderator kasai:
    Po co te krzyki? Polecam uzyc Caps Locka ;)

  • Ja Polak i nie umiem tak po Polski

    Godac

    Jak ten nasz nowy przebieraniec 😂

    Translatora używa Polonistę

    Kuzwa

    Kropki , przecinki , akapity

    Od marginesu itd…

    No naprawdę jestem pod wrażeniem


    w grze jest tez dobry

    Leci z moona na planetę

    I na fali go nie widać

    Ygrek - chowaj się


    A i bym zapomniał …

    Z Kapitan jack sparrow

    Gram w sojuszu już chyba z 5 lat

    I ja nie wiedział ze Kapitan ma ksywę Wróbel

    A taki Niemiec wie 😂

    To jest najlepsze ….

    Weź się przebierańcu już w końcu ujawni

  • August już przestań tak wchodzić Igrekowi w tyłek. Czepiłeś się chłopaka bo śmiał odszczęknąć się na zaczepki Twojego idola. Przewiń sobie wyżej i sprawdź, kto pierwszy zaczął rzucać oskarżeniami o paczkowanie (Spawacza nie liczę bo sam chyba tego nie neguje, że kupuje paczki).


    Swoją drogą ciekawie się ten wątek czyta, nie myślałem że Spawacz nie ogarnia takich podstaw. Brawo Młody! (i nie nawiązuje do wieku tylko stażu na Unii)

  • Nie rozumiem jak spawacz może się do typa bulbonic o anty jak sam ciągle paczkuje 😂😂


    Poza tym z tego co widzę, obrońca sam nie wie co to zawrocona stacja,czytając jego farmazony mam takie wrażenie, nie obserwowałem waszych statystyk żeby wiedzieć czy to anty, ale tak stawiam 😅

    Xalynth Off - 121 ST

    Cygnus TOP1 Off - 147 ST

    Dorado Off - 107 ST

    Zenith Off - 38 ST