SPAWACZ [RoG] vs. Generalo [B-RO] & SWAT [AVALON] ~306016.65% Obrona

  • jak dla mnie nie ma co szukać winy , złom to złom .
    gratulacje się należą dla obrońcy , atakującemu Szo.


    błędy w grze też trzeba umieć wykorzystać albo brać je pod uwagę przy wtopie :trollface:

  • no cóż , zrobiłem wszystkie możliwe testy z włączonym badankiem form życia zwracającym paliwko, żadnych problemów z zawracaniem , ale może to tylko u mnie

    spróbuj np. na 3 minuty przed dolotem.

  • ty55lko jakimi flotami i w jakim odstepie byly dofarmy, atak atakowi nie rowny,bo i mi zdarzy5lo sie ostatnio,ze nie bylo buga(a opoznilem sobie o jakies 20sekund,z czego atak dolatywal 40sekund pozniej) ale mowienie o tym,ze bugow nie ma a Spawacz glosi teorie spiskowe to jakis skandal, pierwszy raz chyba grasz w ta gre,albo na tyle malo atakow przeprowadziles,ze jeszcze o niczym nie wiesz.Oczywistym jest,ze za kazdym razem bug nie bedzie wystepowal,ale nie zmienia faktu,ze wystepuje!

  • %o nie chodzi o Ciebie, bo t5y nie jestes problemem, ty5lko GF ktoremu trzeba zglaszac bledy, bo tak to ciezko sie gra.Co z tego,ze ja sobie wysle atak, opoznie jak nie moge zawrocic? to po co to jest?

    Ekonomowie nie mieli nigdy problemow, no moze z wyjatkiem,ze jak im flota niby miala wrocic to jej nie bylo widac, dopiero po kilku minutach.wrrrrrr nie chce mi sie tlumaczyc prostych zdarzen.

  • %o nie chodzi o Ciebie, bo t5y nie jestes problemem, ty5lko GF ktoremu trzeba zglaszac bledy, bo tak to ciezko sie gra.

    Ekonomowie nie mieli nigdy problemow, no moze z wyjatkiem,ze jak im flota niby miala wrocic to jej nie bylo widac, dopiero po kilku minutach.wrrrrrr nie chce mi sie tlumaczyc prostych zdarzen.

    Błąd czy nie, trzeba umieć się zachować z klasą, zgłosić, poczekać co będzie,bo jeśli ma rację pewnie zwrócą mu flotę.

    Ale jak dla mnie niech mu floty nie zwracają za to co ludziom wypisuje na PW i nie tylko.

    Jego miejsce jest w chlewie między świniami i tyle w temacie.

    8)

  • to sa emocje,nie kazdy ma tyle w sobie empatii ,cierpliwosci,czy zimnej krwi by za chwile nie eksplodowac jak wulkan. Wiesz mozna go oceniac roznie,ale to jest juz internet, po kilku slowach mozna juz miec niesamowite spostrzezenia i swiatopoglad, zachowal sie beznadziejnie i tyle.

    Ale tez nie mowisz o ty5m,jak sie zachowuje dobrze,wiec tez na podstawie jednego [mniam] czy ty5m podobnym nie mozna oceniac, sorki,ale troche traci brakiem obiektywizmu.


    Moderator kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.

  • No naprawdę poniosło mnie wczoraj na tym forum.

    Aż wstyd mi to czytać co wczoraj wypisywałem tu i tam .

    Za dużo dębowego było i emocje puściły .

    Hmmmh. Mogę teraz tylko przeprosić wszystkich za moje burackie zachowanie …(wiec Przepraszam )

    Tu i tam na starciu Kozie mleko i Kromak .

    Chciałem to dziś po usuwać jak wytrzezwialem

    Ale już się nie dało .

    Wiec tylko czekam aż dostanę bana

    Mam nadzieje ze już na stałe ….

    I wyjdzie to mi chyba na zdrowie .

    Przynajmniej sie tu już więcej nie zblaznie .

    Dziki dzięki .

    A wszystkim forumowicza życzę miłej i spokojnej gry

    Kozie mleko i Kromak - sorry

  • Dla SWATA!!!!



    Ja flotę odzyskałem od GO

    , a Twoja chwała ze starcia już w koszu na smieci


    Witaj SPAWACZ,



    Proszę o informacje kiedy i gdzie mogę Panu zwrócić straconą flotę. Flota zostanie pomniejszona o pz które udało się Panu zebrać. Jestem dostępny w godzinach popołudniowych.



    Z poważaniem,

    Adanio

    Administrator Gry



    To dla tych którzy nie wierzyli w to co pisałem ,

    Na przyszłość proszę wiedzieć . Ze ja zawsze mowie prawdę

    jak dostaje zloma , ( z mojej winy ) to nic nie mówię ;

    Wstaje i lecę dalej.

    A jak wiem ze to nie moja wina , to nie będę siedział cicho .


    przepraszam jedynie raz jeszcze za moje zachowanie , w trakcie tego sprawdzania błędu . Bo nerwówka była ( strach o nie sprawiedliwość GO)

    Długo czekałem za odpowiedzią ale się opłacało

    Dziękuje GO

    I sędzia pokazuje grać dalej ….

    Pozdro!

  • Gratulacje odzyskania floty


    i nie rozumiem wpisu "...i twoja chwała ze starcia ...."

    jaka chwała pytam ? to zwykłe ST

    a ja gram dla zabawy a nie dla chwały,

    chwała to by była gdybym trafił chociaż dziesiątą cześć floty Ygreka albo Kromaka ewentualnmie Kozie Mleko:trollface:

  • Spoko SWAT

    Wyjaśniło się wszystko

    Wiec temat zamykamy .

    Od siebie mogę tylko dodać tyle ze;

    Jak by nie błąd GO nie doszło by do tego starcia

    Ale,

    Jak by nje błąd - a bym nje zrobił tego skana sprawdzającego i nie opóźnił floty , tylko bym wleciał normalnie do końca

    To by była moja wtopa taka jak na tym RW

    Dlatego teraz mogę ci szczerze pogratulować , szybkości ….

    Akcja na poziomie 👍

  • [cytowany post został usunięty/kasai]

    Kromak jest jak Doktor Jekyll i pan Hyde ,gratuluję odzyskania floty ,to sukces że ktoś przyznał się do błędów w grze ,mam nadzieję że pozostałe floty które padły w podobnych okolicznościach również będą oddane :goodjob:

  • Ok to tak zeby moderator ogarnął skoro tamten byl nie na temat.


    Chłop sie spłakał bo dał sie huknąć a opetaor szybciutko oddaje mu flote. Z tych kocopołow ktore byly pisane to rownie dobrze mogl mu komp zamulic ale ok. Widocznie takie tlumaczenie wystarczy zeby flote po nieudanym ataku odzyskac.

    A tak z drugiej strony rozumiem ze jakby atak wszedl o obronca napisal ze nie mogl podniesc floty to tez by dstal zwrotke wszystkiego co zostalo zezlomowane i zrabowane.


    No i wisienka na torcie jest typ, operator gry, ktory jeden z wiekszych wałow ostatnich czasow tlumaczyl lagami serwera ;) a po dostaniu na tacy opisow screenow i filmikow rozdal po tygodniowym banie i udaje ze wszystko jest ok.


    Takze cala ta sytuacja jest smieszna i zenujaca. Nie wiem czy kwestia duzych ilosci kupowanej antymaterii odegrala tutaj role czy jeszcze cos innego... ale wybiorczosc i finalne rozwiazanie spraw zglaszanych przez roznych graczy jest zatrwazajaca.


    Przykro sie czyta takie cos. Mam nadzieje ze niedlugo ktos znowu spakuje go w recki tylko wtedy pewnie sie baterie w myszce rozladuja albo dostawce neta sie wysypie i trzeba bedzie znowu grzecznie stateczki zwrocic...