Ulubiony dodatek do farmy idlaków

  • Moim ulubionym dodatkiem do farmienia jest AntiGameReborn


    Dodatek w sposób przejrzysty pozwala na szybką segregację raportów pod względem rabowanej ilości surowca, jednym kliknięciem wybiera odpowiednią ilość statków potrzebnych do pełnego rabunku na slot.

    dec7af6bbb0af.png

    <<17.03.2022 22:02>> @diakk zawsze znajdzie jakiś cytat, który mu podpasuje do posta

    <<17.03.2022 22:02>> widać, że stara zielona skryba i trzeba uważać na to co się pisze

  • Moim ulubionym dodatkiem do farmienia jest AntiGameReborn


    Dodatek w sposób przejrzysty pozwala na szybką segregację raportów pod względem rabowanej ilości surowca, jednym kliknięciem wybiera odpowiednią ilość statków potrzebnych do pełnego rabunku na slot.

    dec7af6bbb0af.png

    Próbowałem w zakładce Target zrobić sobie listę farm, ale po kliknięciu na dany wiersz przenosi mnie w poglądzie galaktyki na daną planetę i dopiero wtedy klikam jeszcze raz "szpieguj" Czy jest szybsza opcja, żeby od razu z tej listy Target wysłać sondy? Po prostu, żeby było szybciej : )

  • Osobiście polecam Ogame Infinity ( https://ogameinfinity.com/ ) a w szczególności dlatego, że jest prosty i nie ma zbyt złożonych funkcji. Ale wiadomo, wszystko ma swoje wady i zalety, więc zalecam wypróbowanie wielu wtyczek w celu dobrania odpowiedniego do swoich potrzeb :)

    Tutaj z drugiej strony po znalezieniu konkretnego gracza fajnie wyświetla mi liste wszystkich planet i z poziomu listy wysyłam sondy <super>, teraz nie wiem jak zrobić jakąś stałą liste wszystkich farm? Znalazłem "historic" ale tam jest 10 ostatnich tylko. Potrafisz coś pomóc?