Graty majs i grupie złomującej
A co do hejterów zawsze będą.
Psy szczekają Karawana jedzie dalej.
Graty majs i grupie złomującej
A co do hejterów zawsze będą.
Psy szczekają Karawana jedzie dalej.
Te wakat. Ty ciągle gdzie ludzie chcą coś wyjaśnić zawsze wchodzisz w paradę zajmuje się swoimi sprawami ..
Furion zdejmij Anathemie miony i zakończ ta wojnę bo on nie wie co gada
Dowody są jasne. Ale widzę że Lee mało wie o grze więc prze świecę nie co. Ciągle gdy twoi koledzy dostają wpiernicz od komorników nagle z pisaniem i komentarzami jesteś pierwszy orzeszku taak więc nie pitol farmazonów że nie sprzedajesz. Dużo osób o tym wie i operator gry więc nie kituj bo to ty nie przejdzie. Z jednym z górników gadałem przez tell i mówił wszystko o tobie.... Więc nie kręć wyda się to prędzej czy później. Takiś kryształowy jak tych dwóch co poszło do prezydenta Dudy.
Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika..
Kryształowy w grze Kozak w grze ... Ale nagle z górnika wychodzi złomiarz wcześniej kumpel dziś oprawca. !!!!!
Dowody mam . Spore
Oj Dawidku Dawidku. Jak byś nie wiedział że nie gram już w to więc praktycznie mam wyrąbane na tą grę. Wolę co innego robić niż się z wami bawić się swoją drogą zgadza się ja nic nie wiem a karawana jedzie dalej .
Tylko powiedz mi proszę czy kromak legalnie Gra czy nie bo atakowanie swoich w Buddy wymaga umiejętności a on ją ma.
Czyli nastawia karku za wszystkich a reszta bandy sra koło niego. Czyli jego ekipa PN
Powodzenia obu stroną.
Gratki y2k jedziesz z tymi co są złodziejami i się puszują .
Kupione w Buddy miałeś go. Rozmawiałem z nim że się znacie. Nie gratuluję bo nie ma czego puszerku.
Przyszła koza do woza. Starcie bez finezji
Pewnie sprzedane przez znajomych kromaka
I co to miało mnie zgasić hah . Nie wiem o czym mówisz do mnie nie gram w tą grę od roku i mi z tym zajebiście ale swoją drogą uwielbiam patrzeć z dołu na takich jak ty. Czyli jeźdźcy nieteges... .
Te kozaki zdobywca nie bądź taki siup rozmawia gość co dostał złoma od orzecha kozaczku i co po flocie UPS.....
Taki proo cwaniak w buzi .
Kromak proponuje byś tak wszystkich po sprzedawał do jednej kupy.
Bo przecież tylko tyle potrafisz atakować znajomych z Buddy. Ale co ja gadam przecież my się boimy boskiego kromaka i zdobywcy.... Lool
To pewnie kolega w Buddy temu mu się udało go ubić
Czy atakujesz przyjaciół z Buddy
Ma nosa do atakowania kolegów z Buddy
Całe uni . Vs kromak czyli PN
NAJLEPIEJ sojusz zróbcie jeden kontra sprzedawacze w buddy
Za pytaj priestena ona też atakowała
Temat nadal jest i będzie . Chce się dowiedzieć wszystkiego nie od ciebie to od kromki chleba
Czy można atakować swoich znajomych na Liście Buddy
Czy sprzedawać ich akty też można takie cwaniaki z sojuszu PN
No to ciąg dalszy nastąpi.
Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat kromaka jego bandy ...
Którzy gracze mają znajomych w PN proponuje się zastanowić czy warto .
Kromak !!!!!!!!
Kromak !!!!!!
Kromak !!!!!!
Kromak ban !!!!!
Czy to koniec ery gracza Spawacz .
Że taki kromak mając w Buddy/znajomych spawacza czy można uznać znajomego połasił się na nie go i poleciał . Skilla nie kupisz a skilla ukradłeś
Nie umiesz grać.
Potrafisz tylko z Buddy lać jesteś zwykłym zerem.
Do graczy po co taki grać na uni .
Pytanie ?
Czy dostanie Bana ?
Czy zostanie osadzony przez społeczeństwo OGame ?
Tylko nim będziecie komentować za nim pomyślcie wcześniej czy to samo byś zrobił mając kolegę lub koleżankę w Buddy za atakował byś by tylko STAWIC ST czy tak w dół byś upadł/ła ?
Ale kromak jest na u... No co mu zrobią sojusz go broni jak Lwica swoich dzieci ale i taak proponuję byś oddał konto swoje komuś kto nie będzie takiego chamstwa robił na uni . [Mniam]
Kromak niech dostanie bana , karma wroci do ciebie z nawiązką.