Posts by Dogger

    Super wlot Upadły. Szkoda, że na sojuszniku ale cóż - tak bywa czasami :)

    Gratulacje wyniku i dość aktywny oraz szybki powrót po ostatniej kontrowersyjnej akcji :)


    Tekstami nie odwrócisz tego co się stało więc więcej wstrzemięźliwości podczas następnych wpisów. Jeżeli chcesz nadal prowadzić wojnę słowno - słowną, zrób to w sposób bardziej umiejętny ponieważ dobrze czyta się Twoje przesłania. Innym rozwiązaniem jest to co lud na igrzyskach oczekuje. Widok strzaskanej floty i złom na arenie :)

    Chłopaki to totalnie śmierdzi shitem. Ja jednam wierzę w implementacje czystej gry i do czasu jak nikt nie przedstawi dowodów to zdania nie zmienię.

    Upadły, mam nadzieje, że Twoje konto nagle nie przerodzi się dziwnym trafem w moonkillera i zbieg okoliczności nie będzie oczywisty. Jakby nie było to kawał floty został dzisiaj ubity.


    Wojtku, zarobiłeś kupę szmalu i przetapiaj dokładnie tak jak sobie tego życzysz. Wynik jest kolosany.


    Upadły, chyba wiesz, że nie trzeba Cię motywować do dalszej gry, buduj, przetapiaj i brnij do przodu :)


    Odniose się także obiektywnie do tego starcia - coś padło aby coś mogło powstać. W tym wszystkim staram się odnaleźć zasady fair play aby wierzyć w "dobrą grę" :) tylko to i przyjaciele z sojuszu powodują, że jest zapał do gry :)

    Kolego, wybacz, wyrażam skruchę. Śledzę Twoje poczynania i na prawdę wyniki, które tutaj wrzucasz są daleko poza moim zasięgiem. Wczoraj zdałem sobie sprawę, że być może spektakl każdorazowo robi wrażenie ale nie ze względu na umiejętności tancerza lecz na budżet jaki włożono w inscenizację :) wiesz... takie efekty specjalne, ilość stateczków etc.


    Jak już napisałeś, deuter weźmiesz i mam nadzieję, że będę miał miejsce w pierwszym rzędzie :)

    Tymczasem, nie zapominaj, że jest to gra i aż gra. Trochę humoru i więcej uśmiechu Panie Kolego :D

    A teraz na serio, gratuluje wyniku i wyników :) jakby nie było na każdą akcję trzeba poświecić czas i wykazać się cierpliwością.