Posts by bocieek

    Co by nie powiedzieć skill się wylewa z tego stracia przepotężny:beaten::beaten:


    Agresorów wiedza o grze ogranicza się do podstawowych czynności, ale tylko % robią wrażenie.


    Mimo iż Dareczka osobiście nie lubię to chociaż było śmiesznie jak próbował udowodnić że potrafi coś więcej niż wejść w zakładkę zakupu anty:beaten: to jest mi go szkoda że to nie My8)


    sandacz nie dyskutuj z planktonem, szkoda nerwów i zdrowia

    W grze mnie przerosłeś, zgadzam się w 100% z Tobą:beaten::beaten::beaten: Powiedz mi co osiągnąłeś? Jakie finezyjne starcie zrobiłeś? Ten sławny pzt ostatnio który obrońca skwitował że afczył 6h?;)


    Nikogo zazdrość nie zżera, uwierz albo nie ale ja osobiście wolę wydawać na używki i weekendowe odpały niż tasować się do wirtualnych cyferek kupionych ;]

    Nie jestem na nikogo garnaszku - złe info, i z tego co mi wiadomo spółka idzie całkiem dobrze;)


    Obiecujesz zabawę ale nie wychodzi - jesteś tylko większym i bardziej tłustym kryształem - czekam z niecierpliwością aż się pofatygujesz i przylecisz albo cokolwiek zrobisz Atencjuszu:beaten:

    Dareczku mój drogi ogejmowy przyjacielu - konto z cmentarza zezłomowałeś bo jesteś ATENCJUSZEM i szukasz poklasku - napiszę to grzecznie żeby nie odpoczywać bo powinno być Atencyjna K...


    Jak Mamy Ciebie traktować poważnie jak po zezłomowaniu Twoich dwóch ziomków przeklikałeś się dwukrotnie tak z szybką flotą że składasz samymi PNC naszą wybraną piątkę, nie mówiąc już o tym że masz takie napędy że szybciej do nas lecisz niż my w układzie.

    Korzystasz z tego i dobrze i pewnie kiedyś się uda Tobie - my się śmiejemy bo nic nie możemy zrobić.


    Nie latasz nigdzie oprócz swoich ustawek, ba Ty nawet nie masz dexu oprócz miejsca gdzie masz flotę - na każdy lot otwierasz paczkę i zamieniasz metę - nawet pofarmić Ciebie nie idzie.


    Widzisz żeby ktoś złe słowo powiedział o waszym 4 zawodniku Jeżolu? Ja np. z Jezolem mam pełno zaszłości od Forka po Q i wiele innych. Raz opozycja raz z pozycji siły, raczej się nie lubimy ale jest szacunek za grę.


    Ty nie masz szacunku, nie miałeś i nie będziesz miał. I cieszę się że co miesiąc w Turcji podbudowujesz sobie EGO kupując i dublując flotę:)


    To starcie jest tak samo dobre jak poprzednie gdzie policzyłeś PZ - każdy niby wie ale łącznie z poszkodowanym nikt nie widział:smash:


    Nie umiesz nic, nie ogarniasz podstaw ale jest dolar:beaten:


    Poproś Jezol żeby nauczył albo wpuść go na konto na tydzień to zobaczysz jak to się robi prawilnie.

    Piękne ST DARK_EVIL:evil:


    Przetapiaj na nowe zabawki i rób swoje na tym uni<:


    Może kiedyś się spotkamy :saint:

    Franek przez robienie swoje myślimy o dublowaniu floty co promocję ?:beaten:


    Przecież ten nieogar lata tylko na swoje konta albo na nas 1us z marnym skutkiem:beaten:


    ewentualnie czasem w nocy jak śpimy na saty i nocną produkcję.


    On nawet nie ma deksu na moonach bo trzeba go pilnować przecież, jak leci to przeklikuje paczki.


    Zajebistych macie z Majsem ziomów:lool:

    Mini żebyś taki ura bura był na Ferdku:P

    hahaha widzisz adas jak role sie obrocily ty na u fsy;( robisz sie 2 pawelos zejdzie z u polata po bunkrach i ma zaciesz lol:lool:
    a pisalem ci kilka lat w stecz ze ci zycze tego (twoje slowa moje nie doczekanie) i masz babo placek grasz u fsy i to jak lama latasz po produkcji :lool:
    czekam na twoja wtope bo w koncu misi byc:P nie ma czego gratulowac

    Lata mijają a Wy macie dalej zadrę za Forka,Q i Spice gdzie robiliście za metal.

    Wszystko zmieniły paczki - tylko dlatego możesz mieć zaciesz, inaczej byś nie był aktywnyxD

    Dareczek za anty nie zezłomujesz:P przepraszamy że nie spytaliśmy się o zgodę8o



    Graty Pany, macie wciry bo miało to być jutro , a tak to dzisiaj tylko mogłem pić dalej:P


    P.S. Dareczek to było odwlekane od paru dni - egzekucja akuratnie dzisiaj. I przestań kociokwiki wypisywać na boardzie tylko zrób coś w grze bo cały tydzień bez urlopu jedyne co zrobiliście to wlot w pełzacze i nocną produkcję:lool: