Posts by RS6

    Nadal uważam że uniwersa, które powstały niecały rok temu są tylko zapchaniem recków i impulsem by ruszyć flote przez graczy z TOPKI. Mówię mianowicie o Kalyke i U68.

    Po prostu nas wysłali jako mięsy armatnie dla Paczkomatow by zaczeli jeszcze wiecej paczek kupować, albo by Ci słabsi kupowali wiecej by dorównać tamtym... Wielu po tej grze skończy grać, już widzę od groma ludzi na Urlopach wg nie kwapiących się do jego zdjęcia bo jak widzą taki przeszkok we flocie, badaniach, ekonomi to się odechciewa i przyznaje im rację... Pozdrawiam kreatywność w podejmowaniu decyzji

    Jak patrzę na połączenie Uniwersow które mają 10 Lat stażu z Uni które nawet nie ma roku to odechciewa się grać. Gracze bardziej rozwinięci tylko czekają na pyszne kąski ... Uważam np., że Nekkar i Uni68 powinno sie połączyć a te młodsze servery łączyć razem bo nikt nie dorówna osobie grającej 10lat przez rok...

    Ja gram pewnie więcej niż niektórzy mają lat. Zaczynałem na U1 praktycznie od jego powstania. Nie mam parcia na szkło i bycia top1 , jednak w moim przypadku Top 100 to wyczyn bez zakupu paczek i anty ( nie jestem zwolennikiem tego typu gry, jak zaczynałem miała być za darmo) Teraz może będę top 500 a może 1000, zwisa mi to bo gram dla zabawy. Nie jednego gracza Top1 już przeżyłem , większość to gwiazdy jednego sezonu.

    Czy to gwiazdy jednego sezonu czy też nie, to ośmielę się powiedzieć że decyzja na fuzję z severami 10 letnimi z rocznym nie została do końca przemyślana tylko zrobili to najprostrzą drogą jaką jest "Wrzucić wszystkich do jednego worka"

    Jak patrzę na połączenie Uniwersow które mają 10 Lat stażu z Uni które nawet nie ma roku to odechciewa się grać. Gracze bardziej rozwinięci tylko czekają na pyszne kąski ... Uważam np., że Nekkar i Uni68 powinno sie połączyć a te młodsze servery łączyć razem bo nikt nie dorówna osobie grającej 10lat przez rok...

    Jak patrzę na połączenie Uniwersow które mają 10 Lat stażu z Uni które nawet nie ma roku to odechciewa się grać. Gracze bardziej rozwinięci tylko czekają na pyszne kąski ... Uważam np., że Nekkar i Uni68 powinno sie połączyć a te młodsze servery łączyć razem bo nikt nie dorówna osobie grającej 10lat przez rok...

    Ja gram pewnie więcej niż niektórzy mają lat. Zaczynałem na U1 praktycznie od jego powstania. Nie mam parcia na szkło i bycia top1 , jednak w moim przypadku Top 100 to wyczyn bez zakupu paczek i anty ( nie jestem zwolennikiem tego typu gry, jak zaczynałem miała być za darmo) Teraz może będę top 500 a może 1000, zwisa mi to bo gram dla zabawy. Nie jednego gracza Top1 już przeżyłem , większość to gwiazdy jednego sezonu.

    Stanowczo osobiście się nie zgadzam. Od początku tego uni było założenie by grać EKO ! A teraz flociarze z tego eko zrobili sobie floty i chcą nagle przekształcić server na Flotowe ! Jeżeli dojdzie do tego to wielu graczy co długi czas czekało na taki server i w głosowaniach, głosowali również by w końcu taki powstał skończy swoją karierę. Pozdrawiam