zmniejsz czas o polowe

  • badanie - astro lvl 23

    do końca 6 tygodni 23h z okładem


    klikam zmniejsz o polowe - Zredukuj czas badań o 50% całkowitego czasu badań (40d 9g)


    błąd - Chcesz skrócić regularny czas badania (40d 9g) o 50% za 97.200 Antymaterii?


    to o ile ja w końcu skracam to badanie o 40 dni czy 20 dni ???? :cursing:




    "If They stand behind you, protect them. If they stand beside you, respect them. If they stand against your, defeat them"

    art - za 5-tke zrobi co louda, anal gratis, sprawdz nowa oferte na ogejm.pl juz dzis, satysfakcja gwarantowana albo zwrot piniedzy


    nOOb lvl PRO [SZAMBO]:evil:

  • skrócisz o 50% z 40dni i 9g czyli o 20 dni

    Głupoty gadasz...

    Powinno mu skrócić o 40 dni. W nawiasie pokazuje czas o ile dni zostanie badanie skrócone.

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Głupoty gadasz...

    Powinno mu skrócić o 40 dni. W nawiasie pokazuje czas o ile dni zostanie badanie skrócone.

    i tak i nie,

    rzeczywiście skróciło o 40 dni,

    sam opis pozostawia wiele do życzenia

    nie jest taki oczywisty dla kogoś kto pierwszy raz użyl anty żeby cos skrócić


    dzięki za pomoc

    "If They stand behind you, protect them. If they stand beside you, respect them. If they stand against your, defeat them"

    art - za 5-tke zrobi co louda, anal gratis, sprawdz nowa oferte na ogejm.pl juz dzis, satysfakcja gwarantowana albo zwrot piniedzy


    nOOb lvl PRO [SZAMBO]:evil:

  • a było do jutra zaczekać, miałbyś taniej :P

    Opis zawsze taki był jak jest teraz. Więc każdy kiedyś pierwszy raz coś skracał. Poza tym mając AGR możesz sobie zobaczyć jaki był początkowy czas trwania tego astro i już wiedziałbyś, że pokazany czas w nawiasie jest tym czasem o jaki skracasz.

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • a było do jutra zaczekać, miałbyś taniej :P

    Opis zawsze taki był jak jest teraz. Więc każdy kiedyś pierwszy raz coś skracał. Poza tym mając AGR możesz sobie zobaczyć jaki był początkowy czas trwania tego astro i już wiedziałbyś, że pokazany czas w nawiasie jest tym czasem o jaki skracasz.

    anty było darmowe, stratny nie jestem ;)

    ja skracałem pierwszy raz za anty pomimo kilkuletniego stażu

    AGRa nie mam:) old school

    swoją droga astro na 23 poziom i tak długi czas? jakie Ty masz labki i msbn ze tak długo Ci sie bada

    pragmatyczne podejście do gry - rozwój niektórych badan jest nie wystarczają cost-effective i cost-efiicient wg mnie:lool:


    jeszcze raz dzieki za pomoc

    "If They stand behind you, protect them. If they stand beside you, respect them. If they stand against your, defeat them"

    art - za 5-tke zrobi co louda, anal gratis, sprawdz nowa oferte na ogejm.pl juz dzis, satysfakcja gwarantowana albo zwrot piniedzy


    nOOb lvl PRO [SZAMBO]:evil: