Przywitaj się!

  • Jakim cudem jeszcze tu nie pisałem? =O


    Witam wszystkich serdecznie! ;)

    Dzień dobry.

    Jak widzę na Ogame panuje pokój (brak wojen na wszystkich serwerach).

    oficjalnie a nieoficjalnie panuje pełny kinspirunek :trollface:

    Nie, dlaczego? 8)
    Nie dalej jak w piątek, prowadzony przeze mnie sojusz wygrał wojnę na Undae. ;) Wojny wciąż czasem się pojawiają, trzeba tylko trafić na świrów, którzy je wypowiedzą. :trollface:

    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.Aby było zabawniej, historia lubi się powtarzać i kolejne konto również poleciało w 2021 z powodu zmiany forum.

    Shame on You.

  • Taki fajny temat, a taki zdawałoby się ukryty. Powinno się wyświetlać zaraz po zarejestrowaniu: "Witaj nowy portfelu graczu. Zanim spędzisz długie godziny na ciułaniu rozwijaniu planet, poświęć 5 minut na przedstawienie Twej zacnej osobistości".

    No więc.. aaa... zresztą :whocares:?

    :fa: Nie śpieszmy się dawać złomować, noobki szybko odchodzą. :fa:

  • Cześć,


    Jestem tu nowy. Chociaż pamiętam forum jeszcze z czasów kiedy było uniwersum 5, na którym grałem. Nawet nie spodziewałem się, że na forum będzie wolny nick z moim imieniem. Kiedyś posiadanie takiego nicku na forum było luksusem i przywilejem. Pamiętam wątek w którym pisało się prośbę o zmianę nicku i wyczekiwało, aż ktoś zwolni ten na który się czekało. Ludzie na IRCu wymieniali się informacjami odnośnie skryptu do sprawdzania nicków na forum :D Widzę, że zmieniło się tu wszystko. Szkoda, że nie ma mojego starego konta. Należałem kiedyś do Teamu, do zespołu IRCowych stróżów prawa. Kiedyś to było :)


    Fajnie tu wrócić :) pozdrowienia dla wszystkich.